Gönderen Konu: Kendi yaptığım Go-Kart(Karting) Aracı  (Okunma sayısı 39628 defa)

loiz

Ynt: Kendi yaptığım Go-Kart(Karting) Aracı
« Yanıtla #25 : Haziran 24, 2009, 11:43:28 ÖS »
sparco +10000 :D kardeş tam haliyle yeni resimlerini ve cideolarını bekliyoruz :D ilk turdan yanlamaya başlamda lastikler biraz dayansın :D

ForEnginePOWER

« Yanıtla #26 : Haziran 25, 2009, 12:13:18 ÖÖ »
yorumlarınız için herkese teşekkür ederim... 
LOİZ abicim bu arka tekerler kendi aracında(Arçelik Triportör) 1 Ton Taşıyan tekerler  o yüzden tekerler bitecek die korkum pek yok :D :D Yanlamanın keyfine varacaz YANİİİ  Bitince tabii
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2009, 12:14:48 ÖÖ Gönderen: ForEnginePOWER »

yalçınn

« Yanıtla #27 : Haziran 25, 2009, 12:55:39 ÖÖ »
hocam meslek nedir valla helal olsun elinize sağlık...

ForEnginePOWER

« Yanıtla #28 : Haziran 25, 2009, 01:27:02 ÖÖ »
hocam meslek nedir valla helal olsun elinize sağlık...
Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü Mezunuyum abicim

firstcevher

« Yanıtla #29 : Haziran 25, 2009, 01:29:04 ÖÖ »
eline emeğine sağlık çok güzel ötesi olmuş ;) Bende bu aralar pocket bike a sardım şimdi bunuda görünce gidip alasım geldi valla :D

ForEnginePOWER

« Yanıtla #30 : Haziran 25, 2009, 01:32:32 ÖÖ »
Pocket olayı da beni çok etkilio onada ilerde el atarız abicim ++++Aynen ama motoru güçlü olacak

firstcevher

« Yanıtla #31 : Haziran 25, 2009, 01:39:43 ÖÖ »
Pocket olayı da beni çok etkilio onada ilerde el atarız abicim ++++Aynen ama motoru güçlü olacak

zaten ilk başlarda sarar sonra boş gelir ;) İlla motora gireriz ilerde başka çaresi yok ;) :D

ForEnginePOWER

« Yanıtla #32 : Haziran 25, 2009, 01:46:19 ÖÖ »

zaten ilk başlarda sarar sonra boş gelir ;) İlla motora gireriz ilerde başka çaresi yok ;) :D
mobylette olayında da iii bi başarım var motora bi kapak taşlama yapıodum 50cc 2 zamanlı motor 85Km hıza ulaşabilen motor yanma odasını küçültüp Elektirik avansını da geriye kaydırdığımda 130Km hıza kadar ulaştım otomobil ile ölçtük motor larla uğraşmasını seviorum ilgi duyuncada insan istemesede anlıo motordan:D

ForEnginePOWER

« Yanıtla #33 : Haziran 25, 2009, 01:49:22 ÖÖ »
Bu işler küçükten başlıo zaten abicim Bi kereden olmuyo Büyük olarak da HONDA CBR900 veya CBR F600 düşünüyorum veya iii sabredersem CBR 1100XX de alabilirim bun motosikletlerin sesine dayanamıorum nasıl vuruyo öle 14.000Rpm i bi kerede bitirio resmen beni

firstcevher

« Yanıtla #34 : Haziran 25, 2009, 01:53:31 ÖÖ »

mobylette olayında da iii bi başarım var motora bi kapak taşlama yapıodum 50cc 2 zamanlı motor 85Km hıza ulaşabilen motor yanma odasını küçültüp Elektirik avansını da geriye kaydırdığımda 130Km hıza kadar ulaştım otomobil ile ölçtük motor larla uğraşmasını seviorum ilgi duyuncada insan istemesede anlıo motordan:D

tabi yaa illaki ilgin olacak ;) ozmn benim köydeki mobileti getiririm bi ara sana :D 80 den yukarı çıkmıyor :D  

aman motorlara dikkat et, tamam sesi falan bi harika ama trafikte olacak iş değil ;) Süreceksen hafta sonları boş alanda pistte falan süreceksin ;) Çünkü onunla kazadan kurtuluş yok ;) Dengesiz aletler sonuçta... Al oyna tadını çıkart ama gözünü seveyim trafikten uzak dur ;)

whitehan

« Yanıtla #35 : Haziran 25, 2009, 08:50:36 ÖÖ »
tebrıkler kardesım emegıne saglık...

ForEnginePOWER

« Yanıtla #36 : Haziran 25, 2009, 12:49:53 ÖS »
tebrıkler kardesım emegıne saglık...
Saol abicim Teşekkür ederim

ForEnginePOWER

« Yanıtla #37 : Haziran 25, 2009, 12:50:52 ÖS »

tabi yaa illaki ilgin olacak ;) ozmn benim köydeki mobileti getiririm bi ara sana :D 80 den yukarı çıkmıyor :D  

aman motorlara dikkat et, tamam sesi falan bi harika ama trafikte olacak iş değil ;) Süreceksen hafta sonları boş alanda pistte falan süreceksin ;) Çünkü onunla kazadan kurtuluş yok ;) Dengesiz aletler sonuçta... Al oyna tadını çıkart ama gözünü seveyim trafikten uzak dur ;)
Bu Pocket lerin İnsanın altından fırlayıp gittiğini ii biliorum abicim dediğin gibi o yüzden çok tehlikeli

ForEnginePOWER

Ynt: Kendi yaptığım Go-Kart(Karting) Aracın Düz yol Videosu
« Yanıtla #38 : Temmuz 08, 2009, 03:01:49 ÖS »
Aracı köy yerinde kullandığım için Belirli bir hızdan sonra yerler düzgün olmadığı için mutlaka süspansiyon şart yolda tutmak zorlaşıo zıplamadan dolayı
 yeni video ları biraz kötü oldu ama

http://www.akilli.tv/video/399259/Doya-doya-Karting.aspx
http://www.akilli.tv/video/399262/Karting.aspx

DENON

« Yanıtla #39 : Temmuz 08, 2009, 03:33:45 ÖS »
ehehe süper olmus ellerıne saglık arkadasım

Melih-Ö

« Yanıtla #40 : Temmuz 08, 2009, 04:38:39 ÖS »
emeğine sağlık çok güzel olmuş :)

ForEnginePOWER

« Yanıtla #41 : Temmuz 08, 2009, 04:38:44 ÖS »
ehehe süper olmus ellerıne saglık arkadasım
Eywallah abicim

I0I_y_I_L_m_A_z_I0I

« Yanıtla #42 : Temmuz 08, 2009, 04:40:55 ÖS »
arkadasım elllerıne saglık :P tawsiye istersen lastiklerini silik yap cunkı uzerınde  8bg lık bı motor takmısssın bıraz guclu :) sakatlık cıkartmasın

ForEnginePOWER

« Yanıtla #43 : Temmuz 08, 2009, 04:43:06 ÖS »
arkadasım elllerıne saglık :P tawsiye istersen lastiklerini silik yap cunkı uzerınde  8bg lık bı motor takmısssın bıraz guclu :) sakatlık cıkartmasın
Asvalt üzerinde kullansam bi problem yok ama toprak yüzeyde kullandığım için orda baya bi tepki değişikliği oluyo

I0I_y_I_L_m_A_z_I0I

« Yanıtla #44 : Temmuz 08, 2009, 04:44:29 ÖS »
Asvalt üzerinde kullansam bi problem yok ama toprak yüzeyde kullandığım için orda baya bi tepki değişikliği oluyo
  güle güle hoplaya zıplaya bın arkadasım :artis

ForEnginePOWER

« Yanıtla #45 : Temmuz 08, 2009, 04:58:37 ÖS »
  güle güle hoplaya zıplaya bın arkadasım :artis
>%6rol >%6rol >%6rol
Sağol abicim aynen öle oluyo hoplaya zıplaya gidiom yollarda

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #46 : Temmuz 16, 2009, 07:29:55 ÖS »
Abi süper olmuş gerçekten de.Benim çok hoşuma gitti.
El emeği,göz nuru.

adilhcl

« Yanıtla #47 : Temmuz 17, 2009, 09:35:05 ÖÖ »
Emegıne saglık allah kaza bela vermesın cok guzelmıs yaa az da yakar bu sımdı :D:D
Gule gule kullanman dılegı ıle ınsallah..

ForEnginePOWER

« Yanıtla #48 : Temmuz 17, 2009, 11:16:58 ÖÖ »
Emegıne saglık allah kaza bela vermesın cok guzelmıs yaa az da yakar bu sımdı :D:D
Gule gule kullanman dılegı ıle ınsallah..
Saol abicim yorumun için Teşekkür ederim   100km de 1.9 litre yakıo

fikito

« Yanıtla #49 : Temmuz 17, 2009, 11:18:36 ÖÖ »
vayyy beee sadece 1.9 litre ben istanbulu turlarım bunla :D