Gönderen Konu: Honda Deil ama Güzel Bi yan videosu(TÜRK)  (Okunma sayısı 6668 defa)

TuNeR

• Ziyaretçi
Honda Deil ama Güzel Bi yan videosu(TÜRK)
« : Ekim 03, 2005, 09:03:23 ÖS »
Bikaç hafta önce sanayide toplanip çektigimiz videodan kisa bir bölüm..

Araç bmw 1502,528 motorlu ege civarinda taninan bir makinadir,söförde çok sevdiim bi abim saglam yanci :) kisacasi indirdiginize pisman olmazsiniz arkadaslar tavsiye ederim ;)

http://rapidshare.de/files/5797364/Yan_NiGHT.zip.html

By EgEtuning

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #1 : Ekim 04, 2005, 12:02:10 ÖÖ »
güzelmiş

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2005, 12:19:05 ÖS »
bence bu sokak gösterisinden başka bişey değil. Driftle yakından alakası yok. Arkadan itişli güçlü bi motorla herkesin yapabileceği şeyler hepsi o.

RuSHeR_RaCeR

« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2005, 02:24:35 ÖS »
Alıntı yapılan: "kelalper"
bence bu sokak gösterisinden başka bişey değil. Driftle yakından alakası yok. Arkadan itişli güçlü bi motorla herkesin yapabileceği şeyler hepsi o.

+10

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 14, 2005, 06:11:47 ÖS »

Drift demedim YAN dedim bu 1..Aynisini yaparim diyorsan gelirsin yaparsin bu internet üzerinden konuskmakla olmaz , konusmana dikkat et lütfen bu da 2...

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 14, 2005, 09:54:55 ÖS »
Driftin anlamı zaten yan demektir bu sana biir. Arkadan itişli araba bul sana çok çok daha iyisini yaparım merak etme .. İlk arabam Ford Sierra idi. Arkadan itişli olur kendisi ve ayrıca herkese örnek olması açısından söylemiyorum havalimanı yolundaki virajı 120 ile yan dönüyodum. Yada şöyle söyliim Yazeksde S2000 i teste çıkarırken rafakat eden çocuk Taksimden dolapdereye inen yokuştan sonra bu arabayı böyle kullanabilen ben daha önce görmedim dedi bu ikii.
Ayrıca sen bana kiminle ne şekilde konuşacağımı söylemezsin ki o yazıda kişilerle alakalı bir yorum yapılmadı buda üüç.

respect

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 14, 2005, 10:02:19 ÖS »
KEL arkadasım ole oturdugun yerden yazmakla olmuyo varsa senın yaptıgın bole bır vıdeo yayınla bı de gorelım...

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 14, 2005, 11:03:46 ÖS »
ya siz buna gerçekten drift  mi diosunuz allah aşkına. Ne diim ki eğer siz buna drift diyosanız ben zaten tartışmam. Gidin biraz netten drift videosu indirin seyredin ondan sonra konuşalım. Oturduğum yerden konuşurum normal birincisi şunu çekicem die o kadar insanın arasında milleti tehlikeye atıcak şekilde şu rezilliği yapmam. Gene oturduğum yerden konuşurum çünkü arkadan itişli arabam yok. Ama çok istiosan sana RC ile evde bişeyler çeker yollarım. Alaam ya nelere kaldık.

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 15, 2005, 04:24:36 ÖS »
Driftin anlamı zaten yan demektir bu sana biir. Arkadan itişli araba bul sana çok çok daha iyisini yaparım merak etme .. İlk arabam Ford Sierra idi. Arkadan itişli olur kendisi ve ayrıca herkese örnek olması açısından söylemiyorum havalimanı yolundaki virajı 120 ile yan dönüyodum. Yada şöyle söyliim Yazeksde S2000 i teste çıkarırken rafakat eden çocuk Taksimden dolapdereye inen yokuştan sonra bu arabayı böyle kullanabilen ben daha önce görmedim dedi bu ikii.
Ayrıca sen bana kiminle ne şekilde konuşacağımı söylemezsin ki o yazıda kişilerle alakalı bir yorum yapılmadı buda üüç.

tüh ya çok özür dilerim kel abi demekki çocuk sana ''ben böyle kullanan görmedim'' dedi he...demek her türlü YAN=DRIFT he..bak onu bilsem öyle yazmazdim ben..auhaha :lol:  :lol:

ayrica sunu söyliyeyim ben sana benimle konusurken nasil konusacaini söylerim bu hakka sahibim benimle ya benim istedigim sekilde konusursun ya da muhattabim olmazsin..olayla ilgili bisiy daha bisiy yazmiyorum çünkü video benim degil RESPECT indir,ben daha iyisini yaparim diyen delikanli varsa gelir izmire önlü arkali çikar sonucu görürüz ,

son olarak da eger kelalper nickli arkadas videoya B.K atmadan normal bi sekilde fikrini söyleseydi muhabbet bu sekli almazdi onu belirtmek istiyorum,karsimizdaki ne sekilde konusmayi hak ediyorsa öyle konusuyoruz

CaddeboyCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 15, 2005, 05:00:12 ÖS »
sakin arkadaşlar!  video yu iice merak ettirdiniz bi indiriyim!

respect

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 15, 2005, 05:24:24 ÖS »
kusura bakma kel kardesım ben senın rc kullandıgını bılseydım mesaj atmayı bırak muhattap bıle olmazdım kusura bakma  :lol:  :cool:

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 15, 2005, 10:51:56 ÖS »
tuner o mesajımda kişiler hakkında bi yorum nerde gördünki bana o şekilde doğru konuş türevinde bi mesaj attın. Dediğim gibi istediğim şekilde konuşurum kimsede bana bişey söyleyemez. Muhattap olursun ya da olmazsın sana kalmış. Arkadan itişli arabam olsa bile hayatta sokağa çıkıp katılımmam. Ayrıca drift katılımlarında kimin kimi geçtiği değil hangi süratte ne kadar süre drift yaptığı göz önüne alınır ve puan verilir. İkili katılımmalarda da aynı şekilde. Önemli olan öndekinin pace ine göre drift yapmaktır.

Respect kardeşim yakın zamanda F430 test edicem istanbul parkta eğer izin verirlerse bikaç şey çeker yollarım.

PS: Küçümsediği RC lerde Kimi Raikonen ve Panisin biraz büyük  koleksiyonları var. Haklısın sen onlarlada muhattap olmazsın .

respect

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ekim 17, 2005, 10:09:17 ÖÖ »
merakla beklıyoruz de senı nasıl tanıyacaz (saç kesımındenmı) :eek:  :cool: he bıde onlarda rc kullanıyolarsa dogal olarak muhattap olmam

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 17, 2005, 10:20:18 ÖÖ »
respect ve Tuner konuşmalarınızı düzeltin ve saygılı olun..
site içerisinde de olsa haddini bileceksin.
İzmir ankra antalya farketmez ama buyrun istanbula gelin..
bu mesajımla buradaki konu kapanmıştır....

hakangunduz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ekim 17, 2005, 10:49:53 ÖÖ »

bunlarla yanlıyosanız veya drift yapıyosanız gelir elinizi öperim eyvallah ama Alperin yorumunu yutamayacak kadar iyi olduğunuzu düşünmüyorum
o yüzden yoruma açık olun ve cevap verirkende birbirimize saygılı olalım..

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 17, 2005, 03:07:18 ÖS »
hakangündüz arkadas ben zaten saygili konusuyorum,isi saygisizliga vurursam böyle konusmam...ilk resimdeki araç benim babama ait ortak kullaniyoruz ama konumuzla bunun alakasini kuramadim,ha arabama çamur atiosan özelden görüselim seninle bu konuyu,2. resimdeki krom jantli bmw nin ise buradaki konu ve kisilerle ne alakasi oldugunu hiç çözemedim ilker adinda bi abimin araci..tekrarliyorum izmire yolunuz düserse uygun ortamlari biz sagliycaz ister önden çekisli ister arkadan itisli arabayla gelin YANliyalim sonucu görelim...(yazdiklarinizi respect ciddiye almadi ama ben cidden sinirlendim yine de saygimi koruyarak konusmaya çalisiyorum bunun da sebebi beni bu siteye çagiran çaglar abimdir ona ayip etmek istemiyorum igneleyici ve ters konusmalarinizi kesin de konunun niye buraya geldigine bir bakin gerekemedikçe buraya bisiy yazmiycam laf deil icraat görelim)

(egetuning e girip de üye araçlarindan bakip resim kopyalamisin ama altindaki yazilari da okuyup yapsaydin hiç olmazsa komik duruma düsmezdin ;))

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ekim 17, 2005, 03:17:50 ÖS »
Arkadaşım sen benim yazdığım ilk yazıda belirttiğin saygısızlığı neresinde algıladın bana bi açıklada ben de anliim. Kendi yazdığım yazıyı okuyorum okuyorum kişilerle alakalı yorum ya da saygısızlığı bi türlü göremiyorum.

Respect arkaşına da söyle Kimi Raikkonnen ve Panis i muhattap kabul etmeyen adam zaten bu dünyanın ötesinde yaşayan bi adamdır.BMW ile falan neden uğraşıo ki.  Ona uçan dairesiyle başarılar diliyorum. Allah selamet versin.

KORAY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ekim 17, 2005, 03:18:51 ÖS »
KArdeşim siz ortaLığı karıştırmayamı geLdiniz,muhabbet etmeye mi kawga etmeye mi :?:

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ekim 17, 2005, 03:42:09 ÖS »
Arkadaşım sen benim yazdığım ilk yazıda belirttiğin saygısızlığı neresinde algıladın bana bi açıklada ben de anliim. Kendi yazdığım yazıyı okuyorum okuyorum kişilerle alakalı yorum ya da saygısızlığı bi türlü göremiyorum.

Respect arkaşına da söyle Kimi Raikkonnen ve Panis i muhattap kabul etmeyen adam zaten bu dünyanın ötesinde yaşayan bi adamdır.BMW ile falan neden uğraşıo ki.  Ona uçan dairesiyle başarılar diliyorum. Allah selamet versin.

ilk mesajinda ''herkesin yapabilecegi basit seyler'' gibi bisiy söylemistin benim takildigim ve tepki gösterdigim,olayin buraya gelmesinin nedeni olan cümle o...ayrica respect(mustafa) ABiM in kendine ait rc si de var ve rc isiyle o da ugrasio zaten onun demek istedigi sey kimi r. veya panis i asagilamak deigl birazcik daha dikkat edersen rc ile gerçek araçlari kiyaslamaya sokmanla ilgili dalga geçmis,daha önce dedigim gibi olayi ciddiye bile almadi sanalda deil reelde icraat yapan bir insandir ben de bu konuda bir abim olarak onu örnek alirim açikçasi..dediklerini ben nie söliyeyim ki kendisi girip okur zaten ;) gerek duyarsa cvp yazar beni ilgilendirmez orasi..

Modifiyeci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 17, 2005, 03:43:44 ÖS »
Bence gereksiz bi tartisma saygi cercevesini boszmayin TuNeR sende agir konusmussun ozelden falan diye bnce bunlar bos isler gec bunlari madem ortaya bir konu atiyorsun cevaplarida goz onune almak zorundasin arkadasim sonucta bu bi forum bolumu herkezin fikirlerine (ahlaki yonden)saygi duymak zorundasin.

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ekim 17, 2005, 03:58:35 ÖS »
ee bunda ne var. Respect kardeşin orada yaptığı şeyler her doğru düzgün araba kullanan birinin yapabileceği şeyler. Örnek istersen hayatında ilk defa arkadan itişli araba sahibi olan Red Jazz arkadaşımızın S2K ile toplantıda yaptığı şeyler. Al üst üste koy karbon kağıdı ile yapılmış gibi. Bu mu yani ağırınıza giden. RC olayına gelince ben orada olayı  bir tutmadım arkadan itişli arabam yok ama istersen sana RC ile Video çeker yollarım dedim. Merak etme reelde icraat yaptığım zaman neler yaptığımı insanlar biliyor. Boş konuşmayı bende sevmem. Keyfine bak.

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ekim 17, 2005, 04:00:20 ÖS »
Alıntı yapılan: "Modifiyeci"
Bence gereksiz bi tartisma saygi cercevesini boszmayin TuNeR sende agir konusmussun ozelden falan diye bnce bunlar bos isler gec bunlari madem ortaya bir konu atiyorsun cevaplarida goz onune almak zorundasin arkadasim sonucta bu bi forum bolumu herkezin fikirlerine (ahlaki yonden)saygi duymak zorundasin.

su açidan haklisin herkesin yapacagi yorum farkli olur,elestiriler de olur bende cevap verdim daha iyisini yapabiliyorsaniz yapin da görelim die ki ben bu noktalarda kelalper nickli arkadasa ters konustuysamda sinirlenmedim cevap vermem gerektigi için verdirm fakat hakangunduz nickli kisi konuyla alakasi bile yokken aklisira uyaniklik edip aracimin fotosunu koymus ve altina da asagilar gibi acaip yorumlar yapmis kusura bakma ama ben buna sinirlenirim arkadasim,eminim sen olsan sen de sinirlenirsin ;)

TuNeR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ekim 17, 2005, 04:02:53 ÖS »
ee bunda ne var. Respect kardeşin orada yaptığı şeyler her doğru düzgün araba kullanan birinin yapabileceği şeyler. Örnek istersen hayatında ilk defa arkadan itişli araba sahibi olan Red Jazz arkadaşımızın S2K ile toplantıda yaptığı şeyler. Al üst üste koy karbon kağıdı ile yapılmış gibi. Bu mu yani ağırınıza giden. RC olayına gelince ben orada olayı  bir tutmadım arkadan itişli arabam yok ama istersen sana RC ile Video çeker yollarım dedim. Merak etme reelde icraat yaptığım zaman neler yaptığımı insanlar biliyor. Boş konuşmayı bende sevmem. Keyfine bak.

bu konu bir yere varmiycak anlasilan bahsettigin videoyu izledim,o videoyla buna ayni diyorsan gerçekten burda tartisarak vakit kaybediyoruz ...yolunuz açik olsun

respect

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ekim 17, 2005, 04:22:29 ÖS »
laf laf laf hala ıcraat yok

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Ekim 17, 2005, 05:54:43 ÖS »
respect kardeşim monitörü gözünle okuyabileceğin bi yere koyarsan daha iyi anlarsın başka yerlerinle okuduğun için anlamıosun heralde. Arkadan itişli arabam yok diyorum sen hala icraat diosun.  Ayrıca olsa bile şu anda sadece sen istiyorsun die sokağa çıkıp yanlıyacak değilim. Bu konuda artık yorumda yapmiyacağım ben sizin en olduğunuzu çok iyi anladım. Komançi tayfasısınız belli ki. Allah cezamı vericek komançi tayfasına neden laf anlatıosam.