Gönderen Konu: Ford - Renç Koçibey Eğitim Seminerleri 2006!  (Okunma sayısı 2503 defa)

erischman

• Ziyaretçi
Ford - Renç Koçibey Eğitim Seminerleri 2006!
« : Aralık 18, 2006, 12:24:25 ÖS »
Ford - Renç Koçibey Eğitim Seminerleri 2006 yılında yeniden start alıyor!!!

Ford Otosan desteğiyle, İstanbul Otomobil Sporları Kulübü ( İSOK ) tarafından düzenlenen Ford Renç Koçibey Eğitim Seminerleri 2006 yılında yeniden start alıyor…

Otomobil Sporuna yeni ve genç sporcular kazandırmak, normal hayatta daha bilinçli ve güvenli otomobil kullanılmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Ford Renç Koçibey Eğitim Seminerleri, 2006 yılının ikinci katılımında yeniden düzenlenecek.

12 yıl önce hayata veda eden Renç Koçibey'in anısını yaşatmak amacıyla 2001 yılından bu yana düzenlenmekte olan bu seminerlere, ilk yapılmaya başlandığından bugüne kadar başvuruda bulunan yaklaşık 20.000 kişi arasından seçilen; 2001 yılında 200, 2002 yılı birinci dönemde 200, ikinci dönemde 315, 2003 yılı birinci dönemde 360, ikinci dönemde 310 kişi ve 2004 yılında 240 kişi katılmış ve başarılı olanlar İSOK - İstanbul Otomobil Sporları Kulübünün sahibi olduğu Ford KA Grup A otomobillerle çeşitli katılımmalarda start almışlardır.

Seminerlerin, bu yıl hafta içi akşam saatlerinde üç günlük eğitimler olarak düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitimler 30 kişilik 10 sınıfta verilecektir. 2006 döneminde kontenjan 300 kişi ile sınırlandırılmış ve teorik eğitim sonrasında, başarılarına göre belirlenecek 90 kişi, 25 kişilik gruplar halinde, yine uzman eğitmenlerimizce uygulamalı eğitimden geçirilecektir.
Seminer sonunda yeniden katılımmaya katılım ödülü verilmesi için uygun koşulların araştırıldığını ve başarılı olanların 2006 yılında İSOK tarafından düzenlenecek olan İstanbul Mahalli Ralli Şampiyonasında start alabilmelerine çalışıldığı." şeklinde açıklama yaptılar.

Ford - Renç Koçibey Eğitim Semineri'nin 2006 yılı döneminde Serdar BOSTANCI, Emre YERLİCİ ve Nejat AVCI tarafından 'Pilotluk', Şevki GÖKERMAN, Metin ÇEKER ve Mazhar DEMİRALP tarafından 'genel Organizasyon ve Co-Pilotluk' eğitimleri verilecek. Uzman eğitmenlere, daha önce kursa katılmış ve halen Türkiye Ralli Şampiyonasında katılımmakta olan kursiyerlerimiz asistanlık yapacaklar.

Not :
Başvurular www.ford.com.tr web sitesindeki form doldurulmak suretiyle yapılacaktır.

Seminer bu yıl hafta içi akşam saatlerinde düzenlenecektir.
Sınıf kapasitesi 30 kişi olup toplam kontenjan 300 kişidir.
Seminer masraflarını karşılamak üzere katkı payı daha sonra ilan edilecektir.
Eğitmenlere daha önce kursa katılmış ve halen Türkiye Ralli Şampiyonasında katılımmakta olan kursuyerlerimiz asistanlık yapacaklardır.

Adres :
İSOK İstanbul Otomobil Sporları Kulübü
Merter Meridyen İş Merkezi – MERTER - İSTANBUL
Telefon : (212) 482 79 70 - 482 79 94
Faks : (212) 482 79 95
e-posta : isok@isok.org.tr
Web sitesi : www.isok.org.tr

erischman

• Ziyaretçi
Ynt: Ford - Renç Koçibey Eğitim Seminerleri 2006!
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2006, 12:24:50 ÖS »
FORD RENÇ KOÇİBEY EĞİTİM SEMİNERİ START ALIYOR…

Otomobil Sporuna yeni ve genç sporcular kazandırmak, normal hayatta daha bilinçli ve güvenli otomobil kullanılmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Ford Renç Koçibey Eğitim Seminerleri, 2006 yılının Aralık ayında yeniden düzenlenecek.

Renç Koçibey Eğitim Semineri 23 – 24 Aralık 2006 tarihlerinde tek gün olarak Levent Otelcilik Meslek Lisesinde (Akmerkez Karşısı) saat 9.30 --- 16.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Seminerin eğitim programını web sitemizde bulabilirsiniz.

Seminer daha sonra 13 -14 Ocak ve 20-21 Ocak tarihlerinde de tekrar edecektir.

Ford - Renç Koçibey Eğitim Semineri'nin 2006 yılı döneminde Serdar BOSTANCI, Emre YERLİCİ ve Nejat AVCI tarafından 'Pilotluk', ve Şevki GÖKERMAN tarafından 'Genel Organizasyon ve Co-Pilotluk' eğitimleri verilecek. Uzman eğitmenlere, daha önce kursa katılmış ve halen Türkiye Ralli Şampiyonasında katılımmakta olan kursiyerlerimiz asistanlık yapacaklar.

Başvuru formunuzu en kısa sürede gönderirseniz size uygun olan bir gün için kaydınız alınacaktır.

Seminer sonunda yeniden katılımmaya katılım ödülü verilmesi için uygun koşullar araştırılmakta ve başarılı olanların 2007 yılında İSOK tarafından düzenlenecek olan İstanbul Mahalli Ralli Şampiyonasında start alabilmelerine çalışılmaktadır.

Sizde bu eğitime katılmak, bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız başvuru formunu doldurup aşağıda faksa fakslamanız yeterli olacaktır.

Eğitim Ücreti: 120 YTL. dir.
İlginize şimdiden teşekkürler,

Banka Bilgileri

Halk Bankası Nişantaşı Şubesi
Banka Hesap No : 12 000 007

İstanbul Otomobil Sporları Kulubü
Adres : Merter Meridyen İş Merkezi Fabrikalar Cd. No:1 K:6 Ofis No: 241/G Merter/İstanbul

Tel : +90 212 482 79 70 / 94 Faks : +90 212 482 79 95

http://www.isok.org.tr isok@isok.org.tr