Gönderen Konu: Ferrarinin Alonso'yu transfer edilecegi söyleniyor.  (Okunma sayısı 5893 defa)

recepyuksel

Ferrarinin Alonso'yu transfer edilecegi söyleniyor.
« : Temmuz 04, 2008, 09:42:52 ÖS »
arkadaşlar bugün bir iki yerde ferrarinin Alonsoyu renklerine aktacağına dair haberler okudum. Bence alırlarsa tüm katılımlarda kimi ile 1-2 geleceklerinden eminim. sizce ferrari bu transferi yaparsa nasıl olur?

buura

Ynt: Ferrarinin Alonso'yu transfer edilecegi söyleniyor.
« Yanıtla #1 : Temmuz 04, 2008, 09:43:40 ÖS »
şumi den sonraki en iyi transfer olur

mutunch

« Yanıtla #2 : Temmuz 05, 2008, 12:26:32 ÖS »
bence alonso ve ferrari olmaz. yani ben alonsoyu sevmiyorum birazcık da belki ondan yakıştıramıyorum ferrariye. ki bildiğim kadarıyla ferrari de istemiyor ama F1 dünyası herşey olabilir vala.

honda_team

« Yanıtla #3 : Temmuz 05, 2008, 05:33:03 ÖS »
saol bilgi için...

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Temmuz 29, 2008, 08:57:31 ÖS »
ferrari alonsoyu almaz neden diyeceksiniz her pilot bir takım için biçilmiştir alonsonun stili ferrraiye uymuyor o renault honda gibi takımlara gidebilir veya toyota

nikky

« Yanıtla #5 : Temmuz 29, 2008, 09:02:51 ÖS »
bende hiç sevmiyorum o adamı almaz inşallah.. ama Hamilton'u alsa süper olur bence.

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Temmuz 29, 2008, 09:05:13 ÖS »
fernando alonso çok tecrübeli bir pilot hatta geçen yıl başına gelenler bana uyuyor.Fernando süper bir pilot bence filipe 2. hemilton ise daha genç ve şımarık hamilton yetişme tarzı bilgisyara bağlı ama fernando gibi bir pilot bilgisayara bağlı değil 3 dünya şampiyonluğunu kaptırdı az bir puanla oda macleren a pilot farkı uygulamsından oldu adam daha ne yapsın

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Temmuz 29, 2008, 09:57:33 ÖS »
alonso yu severim ve hayranıyımdır. :D çok fena aralardan kaçıyor katılımlarda.olursa aslında iyi olur belki ama sizler daha iyi bilirsiniz.

sisss

« Yanıtla #8 : Temmuz 29, 2008, 10:10:46 ÖS »
alonsonun scumi ile bi çekşmesini hatırlıyorum katılımın son 15 turu arka arkaya gittiler scuminin butun tacizlerine ragmen alonso bir hata bile yapmadı ve katılımı kazandın orda nekadar iyi bir pilot oldugunu anlamıstım. peki eger ferrariye gelirse massanın mı yerinemi yoksa raikonenin mi yerine gelicek.

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Temmuz 29, 2008, 10:17:53 ÖS »
abi şimdi massa ile raıkonen de mükemmel adamlar.çok iyi katılımıyorlar.alonsoda gelirse kadro tmm ama birisini şutlamaları lazım galiba :s

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 01, 2008, 09:12:20 ÖS »
ferrariye gelmez alonso

alfaus007

« Yanıtla #11 : Ağustos 02, 2008, 09:13:12 ÖS »
hangisini göndercek ama bence kimi de felipede çok ii gerek yok alonsoya

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ağustos 03, 2008, 11:57:44 ÖÖ »

hangisini göndercek ama bence kimi de felipede çok ii gerek yok alonsoya

işte bende onu diyorum yaa adamların ikiside mükemmel hangisini göndericek.ama f1 bu sağı solu belli olmaz.eğer alonso yu alırlarsa bence kimi yi yollarlar.massa yı yollamazlar.

sisss

« Yanıtla #13 : Ağustos 03, 2008, 12:35:42 ÖS »
bence tam tersi olur felipe gider raikonen kalır.

Mrija

« Yanıtla #14 : Ağustos 06, 2008, 09:17:42 ÖS »
Alonso çok egoist bir pilot.Takımda lider sadece kendisinin olmasını istiyor.2.bir pilotu asla kabullenmiyor.Mclarende Hamilton'un şampiyonlu kaçırmasının en büyük sebebi Alonso nun egoist oluşuydu.Ferrari asla böyle bir şeyi kabullenmez.Ayrıca Ferrari nin 2 pilotuda harika gidiyor kurulmuş olan bu düzeni Ferrarinin bozacağına ihtimal vermiyorum.

recepyuksel

« Yanıtla #15 : Ağustos 07, 2008, 07:11:17 ÖÖ »
Bence massa'nın yerine gelirse 1 takımda 2 şampiyon!!!!
Süper olur bence.
Aynı arabalar, Aynı Ekip, Aynı lastik,
Bence asıl gerçek şampiyon o zaman ortaya çıkacaktır ve süper olacaktır bence. Alonso biraz agresif eğer gelirse kimi'ye de pit alanında benzin alması için izin vermeye bilir. :) O anı hatırlıyorumda adam sasırıp kalmıştı sanki benzinlikte adam benzin alıyor para ödemesini bekliyor arkada öyle saf saf bekliyor galiba kornada yok bu arabalarda basamadıda. :)

Ben hatırlamıyorum daha önce 2 şampiyonu aynı takımda gördüğümü.

alfaus007

« Yanıtla #16 : Ağustos 07, 2008, 12:42:53 ÖS »
raikonen adamım bnm ya mclaren deykn arabanın kalitesiliği yüzünden 1 . götürdü 5 katılımta motor patlatarak katılım dışı kalmıştı ferraride kendini buldu  ...

yunusferman

« Yanıtla #17 : Ağustos 07, 2008, 01:17:28 ÖS »

raikonen adamım bnm ya mclaren deykn arabanın kalitesiliği yüzünden 1 . götürdü 5 katılımta motor patlatarak katılım dışı kalmıştı ferraride kendini buldu  ...

kesinlikkle  ben 2 şampiyonluğu var gibi görüyorum kimiyi.. katılıma 2 km kala amortör patlaması.. pol pozisyonu alıp motorda çıkan sorunlardan ve motor değişikliğ*inden dolayı 10 sıra geriden başlama cezaLARI!! lider götürdüğü bi çok katılımta finişhe bi kaç tur kala motor islaf etmeLERi.. tüm bu şansızlıklara rağmen ikinci olmuştu.. hemen her katılımta bir vukuatı vardı.. ve her katılımta mutlak aracın en az bir fonksiyonunu ilk defa deneyerek belki bir-iki antreman yaparak çıktı bu katılımlara.. yani millet alıştığı aracta sıralamaya oynarken, kimi o katılımlarda aracı henüz keşfetme aşamasındaydı.. pilotajından ziyade en sevdiğim yani soğukkanlılığı ve sakinliği oldu.. ne bi tartışması ne de sivri bir söyleminini duydum İCE man'in.. bu sebepten her zaman favori pilotum oldu benim.. en son örnek.. pit yolunda hamiltonun arkdan gelip vurarak kendisini ve kimyi katılım dışı bırakması.. katılımı hamiltonun önünde götürürken hemde .. kiminin yerinde kim olsa araçtan inip hamiltonun ağzının ortasına bi tane geçirirdi. :D:D

alfaus007

« Yanıtla #18 : Ağustos 08, 2008, 02:35:50 ÖS »
Bu sene de kimi şampiyon bak görürsün..Bu arada hondanın f1 yetkilisimidir nedir tam bilmiorum ama gelecek sene alonsoyu takımda görmek istediini ve bunun için çalışacaklarını söyledi :S

mutunch

« Yanıtla #19 : Ağustos 13, 2008, 03:52:29 ÖS »
Raiokkoneni ben de seviyorum, ama tek kötü yanı var. ayyaş adam. hiç bi zaman şampanyayı püskürtmedi. hep önce içti, sonra şov yaptı. ayrıca özel hayatında da biliyoruz ki adam içki içmeyi seviyor :)

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ağustos 14, 2008, 09:09:52 ÖS »
bir ipte iki canbaz oynayamaz bir takımda iki şampiyon fazladır bunu hiç bir takım yapmaz istemez.Alonso honda ya da bmw geçebilir ama en iyisi renault onun için