Gönderen Konu: Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası  (Okunma sayısı 919 defa)

HONDA

  • Ziyaretçi
Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası
« : Şubat 02, 2006, 12:33:19 ÖS »
İstanbul Otomobil Sporları Kulübü’nün Castrol sponsorluğunda düzenlediği ve üç katılımtan oluşan geleneksel İstanbul Ralli Şampiyonasında podyumda yer alma başarısı gösteren ralliciler, ödül töreninde kupalarını alırlarken unutulmaz bir gece yaşadılar. Tarabya’daki Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi’nde düzenlenen ödül töreninde alkışlar eşliğinde şampiyonluk kupalarını alan başarı rallicilerin bu sevinçlerine takım arkadaşları ve yakınları da eşlik etti.

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Satvet Çiftçi ile Castrol Türkiye ve Hazar Bölgesi Madeni Yağ Direktörü Fikret Şen’in ev sahipliği yaptığı geceye TOSFED yöneticileri, Castrol yetkilileri, İSOK Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbullu ralliciler, organizasyona emek verenler ve basın mensupları katıldılar.

Gecenin açış konuşmasını yapan İSOK Başkanı Satvet Çiftçi, “şampiyonaya emeği geçenlere bir kez daha teşekkür etti” ve “yeni sezonda da herkesi yine İstanbul Şampiyonası’nda görmek istediğini” yineledi. Castrol Türkiye ve Hazar Bölgesi Madeni Yağlar Direktörü Fikret Şen de konuşmasında, “motor sporlarının Castrol’un genetik yapısında var olduğunu” söyledi ve “Castrol’un İstanbul Şampiyonası’ndaki varlığının uzun soluklu olacağını” belirtti. Şen, konuşmasının ardından 2005 Castrol İstanbul Ralli Şampiyonu Celal Özben’e kupasını verdi.

Gecede İstanbul Şampiyonu ve Grup N kupalarını alan Celal Özben’in yanı sıra, 2005 Castrol İstanbul Ralli Kopilot Şampiyonu Vedat Bostancı, Bayanlar Şampiyonu Burcu Çetinkaya ve Gençler Şampiyonu Sencer Erim’in yanı sıra, Grup A’da Adil Küçüksarı ve Grup H’da Yalçın Arsan, geçtiğimiz yılki başarılarını kupa alarak taçlandırdılar. Toplam 70 kupanın sahiplerini bulduğu gece, kupa alanların toplu fotoğraf çektirmeleri ile sona erdi.