Gönderen Konu: Yeni kasa Civic Sedan a cam filmi uygulaması için yardım  (Okunma sayısı 9702 defa)

khiziroglu

Yeni kasa Civic Sedan a cam filmi uygulaması için yardım
« : Temmuz 24, 2008, 10:12:40 ÖÖ »
Slm Arkadaşlar..Benim 2007 model yeni kasa siyah bir Civic Sedan Dream im var..Ucuzundan bir cam filmi uygulattım ama işçilik berbattı.. 3. stop lambası yüzünden araya girip havasını alamadılar. Kabarcık dolu şimdi. Film kalitesi benim için pek önemli olmamakla birlikte işçiliği mükemmel olan bir uygulamacı arıyorum. İstanbul Anadolu yakasında olması tercih sebebi.. Bana önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?.. Bir de yaklaşık kaça mal olur?.. Başka önerileriniz var mı?. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır ( tecrübe de )... :)

FATOŞ

Ynt: Yeni kasa Civic Sedan a cam filmi uygulaması için yardım
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2008, 10:17:07 ÖÖ »
biz yardımcı olmak isteriz Avrupa yakasındayız. bu tarafa yolunuz düşerse 1 saatte uyguluyoruz cam filmini ve 10 yıl garantili...:)

khiziroglu

« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2008, 10:27:33 ÖÖ »
Yanılmıyorsam Büyükçekmece tarafındasınız..Biraz uzak olmakla birlikte değerlendiricem..Ben  Tuzla'dayım da..Bu arada fiyatla ilgili bir bilgi belirtmemişsiniz..Herhalde 500 civarında vardır.. :) Ayrıca kanunen yasak olmayan ton hangisi acaba ? %50 karartılmış film sorun çıkarır mı?..

intense

Yeni Honda Civic Cam Filmi Uygulaması
« Yanıtla #3 : Temmuz 24, 2008, 06:01:57 ÖS »
Bende 2008 civic premium var ben aracıma honda servisinde cam filmi yaptırdım ve bana maliyeti kdv dahil 400 ytl yi buldu. Zibart da ise 750 ytl ye kadar buluyor fiyatlar. Unutmadan servisde yaptırdığım cam filmleri alman markası olan m3 ün filimler 10 yıl garantili ayrıca ton olarak ise en açık tonun 1 üstü kullanılırsa daha uygundur trafik yönünden de bir sıkıntı yaratmaz
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2008, 06:03:27 ÖS Gönderen: intense »

khiziroglu

« Yanıtla #4 : Temmuz 25, 2008, 07:04:32 ÖÖ »
Teşekkür ederim arkadaşım..Ben de zaten en açığın bir derece üstünü yaptırmak istiyorum. Ama kararsız kaldım. Çünkü Sonax da 10 sene garantili film yapıyor ve 300 ytl istiyor.

SERVET

« Yanıtla #5 : Temmuz 25, 2008, 07:16:48 ÖÖ »
Marmara Honda yı  kesinlikle  ama şiddetle  öneririrm.
Aracım siyah Premium. Cam filmimi görenler bu güne dek film olduğunu anlamadılar. Herkes  laser mi diye soruyor.
Bu arada Fatoş hanım 10 yıl mı dediniz ben sanki ömür boyu diye hatırlıyorum

SERVET

« Yanıtla #6 : Temmuz 25, 2008, 07:21:53 ÖÖ »

Yanılmıyorsam Büyükçekmece tarafındasınız..Biraz uzak olmakla birlikte değerlendiricem..Ben  Tuzla'dayım da..Bu arada fiyatla ilgili bir bilgi belirtmemişsiniz..Herhalde 500 civarında vardır.. :) Ayrıca kanunen yasak olmayan ton hangisi acaba ? %50 karartılmış film sorun çıkarır mı?..

Kanuni yönünü polislerle çok görüştüm ben.
Önde olmadıkça 2 numara tabir edilen orta dereceli filmlere ses çıkarmıyorlar. Önde film olursa sorun oluyor.
Benim aracımda 3 numara denen en koyusu var. Ben aracı alırken hediye ettikleri için fiyat konusunda tam bir fikrim yok. Ama sanırım 400 YTL  cvarı olsa gerek.
Not : Hediye uygulama olmasına rağmen işini son derece iyi yaptı Marmara Honda. Nasılsa para almayacağız diye şişirme iş olmadı yani.

loiz

« Yanıtla #7 : Temmuz 25, 2008, 07:30:39 ÖÖ »

Kanuni yönünü polislerle çok görüştüm ben.
Önde olmadıkça 2 numara tabir edilen orta dereceli filmlere ses çıkarmıyorlar. Önde film olursa sorun oluyor.
Benim aracımda 3 numara denen en koyusu var. Ben aracı alırken hediye ettikleri için fiyat konusunda tam bir fikrim yok. Ama sanırım 400 YTL  cvarı olsa gerek.
Not : Hediye uygulama olmasına rağmen işini son derece iyi yaptı Marmara Honda. Nasılsa para almayacağız diye şişirme iş olmadı yani.

önden kasıt ön kapılarda film olması yasakmı değilmi?benim görüştüğüm polisler sen taktır gel biz seni bi uyarırız ikinciye ceza yazarız söktürene kadar kullanmış olursun gibisinden alaycı bi ifade kullandılar..sonra neden polisleri sevmiyosunuz diyolar yaa..birde şeyi sormak istiyorum..bu kadar para verilen filmler çiziliyomu çizilmiyomu?

ORKUN

« Yanıtla #8 : Temmuz 25, 2008, 09:27:33 ÖÖ »
ümraniye mesafe olarak uygun olursa bende yardımcı olurum 350 ytl istediğin renk 10 yıl garanti
yaptırmadan önce işçiliği gelip görebilirsiniz isterseniz, sıfır mm american cam filimi.

FATOŞ

« Yanıtla #9 : Temmuz 25, 2008, 09:37:24 ÖÖ »

Marmara Honda yı  kesinlikle  ama şiddetle  öneririrm.
Aracım siyah Premium. Cam filmimi görenler bu güne dek film olduğunu anlamadılar. Herkes  laser mi diye soruyor.
Bu arada Fatoş hanım 10 yıl mı dediniz ben sanki ömür boyu diye hatırlıyorum

10 yıl sonra sorun olduğu takdirde de yardımcı oluruz servet bey 2018 yılında görüşmek dileğiyle :) :) :)

khiziroglu

« Yanıtla #10 : Temmuz 25, 2008, 10:03:21 ÖÖ »

ümraniye mesafe olarak uygun olursa bende yardımcı olurum 350 ytl istediğin renk 10 yıl garanti
yaptırmadan önce işçiliği gelip görebilirsiniz isterseniz, sıfır mm american cam filimi.

Filmin markası ne acaba?..Ayrıca çizilme dayanımı var mı?..

ORKUN

« Yanıtla #11 : Temmuz 25, 2008, 10:11:31 ÖÖ »
solarmaster marka çizilmeye dayanıklı. dediğim gibi uygulanmış araçlarda var yolunuz düşerse yakından inceleyin enazından fikriniz olsun ama gerçekden sorunsuz ve kalitelidir.

khiziroglu

« Yanıtla #12 : Temmuz 25, 2008, 01:00:04 ÖS »

solarmaster marka çizilmeye dayanıklı. dediğim gibi uygulanmış araçlarda var yolunuz düşerse yakından inceleyin enazından fikriniz olsun ama gerçekden sorunsuz ve kalitelidir.

En kısa zamanda uğramaya çalışıcam..

khiziroglu

« Yanıtla #13 : Temmuz 25, 2008, 01:01:59 ÖS »
Bir de adres-telefon bilgisini mesajla gönderirseniz sevinirim..

ORKUN

« Yanıtla #14 : Temmuz 25, 2008, 02:22:06 ÖS »
size bilgileri özelden yolladım eyer gelmediyse tekrar kontrol edebilirim.

erdeminkaya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Temmuz 25, 2008, 10:03:24 ÖS »
peki arkadaşlar siyah değilde bordo veya lacivert cam filmi çeken yerler varmı ankarada siyah arabaya siyah filmden ziyade lacivert yada açık bordo çok yakışır ama yapan yerler varmı bilmiyorum yardımlarınız lütfen

gmlksz

« Yanıtla #16 : Temmuz 30, 2008, 12:13:44 ÖS »
konuyu bolmek ıstemem fakat konu ıcersınde gecen cam fılımı yasakmı degılmı sorusu bır zamanlar kafama cok takıldı ve uzunca arastırmalar yaptım s o n a x ın yetkılısınle dahı yazıstım onun acıklamaısı cam fılmı ıle ılgılgılı bır yasa bulunmadıgı sadece bazı genelge bıldırıler oldugu yonunde bu bıldırgelerde arac ıcersınde polıse sılah dogrultuldugu taktırde polısın gorebılecegı acıklıkda oldugu taktırde sorun olmayacagı fakat bır baska yasada arabanın fabrıkadan cıktıgı orjınal donanım dısında bır sey yapılması ıle ılgılı denılıyor bu uygulanabılen bır yasa degıl zaten bu yasaya gore jant takamak bıle suctur kısacası acık tonda yaptırırsak sorun cıkmaz dıye dusunuyorum on cam ıse dunyanın cogu yerınde yasak bazı araclarda (ust sınıf) cam renklı dıe ruhsatta yazdıgııcın sorun olmuyor zaten

Lawyer

« Yanıtla #17 : Ağustos 11, 2008, 01:03:35 ÖS »
Gri Sedan'a cam filmi yakışmaz değil mi?

SERVET

« Yanıtla #18 : Ağustos 11, 2008, 07:41:45 ÖS »
Yakışmaz olur mu
Çok yakılşır hemde

Gri Sedan'a cam filmi yakışmaz değil mi?

ERD20

« Yanıtla #19 : Mart 22, 2009, 09:29:38 ÖS »
harika olur bende var çünkü

CAGLAR28

« Yanıtla #20 : Temmuz 14, 2011, 01:46:49 ÖS »
anadolu yakası için filmci önerisi verebilirim adamlar gerçekten işin ehli.daha önce söktürdüğüm için 3.stop lambalarının roa sıkıntılıdır bilir sedancılar fakat adamlar oranın yapışkanını bile spreyiyle aldılar malzemeleri bol olduğundan her yere giriyorlar ve döşemeler sökülerek yapılıyor elgard filmin markası gerçekten kaliteli dün bir arkadaşımın ticari taksiye ve benim cıvıc e yaptırdık gerçekten hoşuma gitti.

quiard

« Yanıtla #21 : Temmuz 23, 2011, 08:41:41 ÖÖ »
2003 model civic ımde 3M marka film var, oldukça memnunum yıllardır hiç problem yasamadan kullandım hatta köpeğim genelde eve yaklasigimizda heycanlanip cami tirmalar, camlarda çizik yok kapı ici döşemeler çizik dolu :)

Şimdi yeni 2011 civic im için meguiars marka film uygulanacak, 250 tl ye mal oluyor. Nedir, nasıldır bilmiyorum. Kullanan ve yorum yapabilecek varmi?

sanli90

« Yanıtla #22 : Temmuz 25, 2011, 10:49:46 ÖÖ »
Atatürk otosanayi sitesinde 200 tl çektirdim çok memnunum...