Gönderen Konu: yeni kasa civic plakalık iptali nasıl oluyor yapan varsa yardım??  (Okunma sayısı 5703 defa)

pasa35

yeni kasa civic de ön plakalık iptali yapan varmı o koca plakalığı çıkarabilirmiyiz??

broker-m

Ynt: yeni kasa civic plakalık iptali nasıl oluyor yapan varsa yardım??
« Yanıtla #1 : Ocak 16, 2008, 10:03:23 ÖS »
valla ben çıkardım 4 tane koca delik çıkıyo alttan plakayı da aynı yere yapıştırdım

rserkan

« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2008, 09:39:38 ÖS »

valla ben çıkardım 4 tane koca delik çıkıyo alttan plakayı da aynı yere yapıştırdım

bir resim alabilirmiyiz yakından uzaktan yandan

pasa35

« Yanıtla #3 : Ocak 17, 2008, 11:31:40 ÖS »

valla rserkanın dediği gibi bi resim alırsak iyi olur

Typerkan

« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2008, 08:44:14 ÖÖ »
Arka tarafda sorun olmuyor plakalığı söküp, plakayı yapıştırmak ama ön tampondan sadece ben cıtalarını söküp taktım tampona bağlı olan yükseltisini kesmedim.. Bence güzel oldu..

Typerkan

« Yanıtla #5 : Ocak 18, 2008, 08:56:17 ÖÖ »
Ben Yaparken çekmiştim..

pasa35

« Yanıtla #6 : Ocak 18, 2008, 02:33:42 ÖS »
evett bende aynı bu şekilde yaptım arka plakalık zaten dırek sökülüyor öndeki o plakalık gibi olan şeyi çıkaramadım.aynı seninki gibi yaptım.sende plakalıktaki siyah çerçevesini tinerle çıkar bence daha temiz duruyor.

Typerkan

« Yanıtla #7 : Ocak 18, 2008, 02:56:10 ÖS »
Ben unutum onu yapmayı yaa  >%6rol şimdide uğraşmak istemiyorum bi ara yaparım..

Zaten öndeki plaka tutucusucu sökersen ön tamponda bi kaçtane delik yapmış olursun :)) dikkat et...

pasa35

« Yanıtla #8 : Ocak 18, 2008, 04:04:53 ÖS »
yok zaten sökmicm artık uzun işmiş o biraz sonradan öğrendim:D

EXELANCE

« Yanıtla #9 : Mart 26, 2008, 05:07:32 ÖS »
arkadaslar bende 2005 ls modeli var bende sökyüm plakalığı ama elektikcinin yardımıyla panjuru sokup ulasa bildik arkadan vidalı biri sistemle bağlı   sizde en azından bir ustadan yardım alarak sokmeyi deneyin bana kalırsa kolay gelsin

utqu

« Yanıtla #10 : Mart 27, 2008, 12:10:53 ÖÖ »

Ben unutum onu yapmayı yaa  >%6rol şimdide uğraşmak istemiyorum bi ara yaparım..

Zaten öndeki plaka tutucusucu sökersen ön tamponda bi kaçtane delik yapmış olursun :)) dikkat et...

plakalık altında iki tane delik var zaten ; oda yetmezmiş gbi iki tanede vida deliği var sağlamlaştırmak için delmişler...  bende iptal etmeyi denemiştim fakat kaptılacak kadar ufak bişiye benzemior anca servistekilerinin kulağını çınlatmakla kaldım ;D