Gönderen Konu: Yeni Honda Civic HaKKında !...  (Okunma sayısı 2309 defa)

eMReyLdrM

• Ziyaretçi
Yeni Honda Civic HaKKında !...
« : Mayıs 10, 2008, 01:20:06 ÖS »
Yeni Honda Civic aLmayı düşünüyorum Ve ßirazda ßiLqiLenmek SoruLArım ŞunLAr !... Ne Kadar yakıyor Konforu gißi SoruLAr !... ßide modifiye yapmak istiyorum ßu konuda ßiLqi aLmak istiyorum Aracı ßeyaz aLmak istiyorum Ve fasLa aßartmamak şartıyla ufaktan ßir modifikasyon yapmak istiyorum !... ßunu nerde yaptıraßiLirim ? ßu sitede iki tane beyaz civic qördüm cok hosuma gitti sanırım muqen'di ßu modifikasyonu nerde yaptıraßiLirim !... FarLAr konusunda'da ßi sorum oLAcak ßeyaz araca arka siyah zeminli farlar nasıl olur ? ßide ön farlara anqeL farLAr takıLdıqında aydınLatması nasıL diqerine göre fasLamı xenon qißimi acaßa ßeni ßu konuda ßiLqiLendirirseniz Sevinirim !...   Şimdiden TşKLerimi iLetirim !

SayqıLAr !...

infaztim

Ynt: Yeni Honda Civic HaKKında !...
« Yanıtla #1 : Mayıs 11, 2008, 03:09:03 ÖS »
civic oldukça başarılı bir araç yakıt tüketimi makul ayağının ayarıyla bağlantılı :D ama şehir içi sakin kullanımda 310-330 arası yakıyo(benzin fiyatı malum)

0-100 km hızlanması 10 saniye ve max 200 km hız sunuyor (ama kadranda 215-22 gören arkadaşlar var)

frenleri makul seviyede kullanımınada bağlı eğerlki aracı typer gibi kullanıcaksan yetersiz olabilir üst üste yapıcağın frenlemelerde fren mesafesi uzicektır her arabada olduğu gibi

performans oldukça tatminkar araç gaza tepkili

yol tutuş makul seviyelerde amartisorleri oldukça yumuşak buda başarılı darbe emişi ve rahat komforlu kullanıma olanak sağlıyor

fabrika çıkışlı lastikleri çok kötü lastik bitiminde michelin öneririm

modifiyeye gelince orjinal mugen yerine mugenin birebir aynı tasarımında olan parçaları tavsiye ederim bunlarıda sitemizdeki tutingçi arkadaşımızdan temin edebilirsin uygun fiyatlara.

civic için en güzel renk bence beyaz güzel bi egsoz ve filtre ile oldukça keyifli bir araba haline gelicektir  

eibach 3.5 yay ile 17-18 jant çok şık durucaktır

arkalara stoplarını önede siyah zeminli angel eyesleri monte ettirdikten sonra içine yapıcağın ufak değişiklikklerle vites topuzu spor paspas vs vs aracı bir bütün olarak estetik ve spor bir görünüme kavuşturabilirsin.

aklına takılan herkonuyu burada sorabilirsin bize arkadaşım ben ve arkadaşlarım yardımcı olmaya çalışıcaz sana keyifli sürüşler.

infaztim

« Yanıtla #2 : Mayıs 11, 2008, 03:12:48 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/tekno_tuning/2007_civic_sedan_aksesuarlari-t12845.0.html

burdan parçaların fiyatlarını ve şekillerini görebilirsin arkadaşım.

eMReyLdrM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2008, 07:23:58 ÖÖ »
ßaßacan Tşk ederimn saqoLasın !...

SayqıLar !...

infaztim

« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2008, 01:25:38 ÖS »
rica ederim babali nedemek ;)