Gönderen Konu: Westinghouse borusu  (Okunma sayısı 5979 defa)

Xlargee

Westinghouse borusu
« : Ocak 15, 2011, 05:48:31 ÖS »
arkadaslar nano changer almıştım montajını kendim yaptım fakat hava borusunu yanlış yerden kesmişim siboblu yerden kesmişim. O borunun adını ve fiyatını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler. Westinghouse borusu diye internette gördüm doğrıumu bilmiyorum.?

Xlargee

Ynt: Westinghouse borusu
« Yanıtla #1 : Ocak 15, 2011, 06:21:30 ÖS »
İşaretli borunun adı?

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #2 : Ocak 16, 2011, 11:24:30 ÖÖ »
herhangi o çapta bir boru koyabilirsin oraya rekorcularda olabilir yada yetkili servisten al pahalı değildir ucuzdur

Xlargee

« Yanıtla #3 : Ocak 16, 2011, 12:51:45 ÖS »
herhangi o çapta bir boru koyabilirsin oraya rekorcularda olabilir yada yetkili servisten al pahalı değildir ucuzdur
işaretlediğim boru düz boru değil ama ortasında sibob var sanayide parçacıya sordum yok dedi yetkili servise sorucam inş. ordan temin edrim.

byali

« Yanıtla #4 : Ocak 16, 2011, 02:53:07 ÖS »
nano changerın gerçekten faydası oluyormu? Trafikte malum çok dur kalk yapmak zorunda kalıyorum. Yakıt tasarrufunda yararlı olacagını düşünüyorum ama bir türlü gözüme kestirip bu işe girişemedim. Ürün ile ilgili yorumlarını merakla bekliyorum önerirsen bende alcam.

Xlargee

« Yanıtla #5 : Ocak 17, 2011, 12:57:09 ÖS »
nano changerın gerçekten faydası oluyormu? Trafikte malum çok dur kalk yapmak zorunda kalıyorum. Yakıt tasarrufunda yararlı olacagını düşünüyorum ama bir türlü gözüme kestirip bu işe girişemedim. Ürün ile ilgili yorumlarını merakla bekliyorum önerirsen bende alcam.
bağlantıyı kendim yaptım ve 2 gündür kullanıyorum daha şehir içinde çok çok işe yarıyor uzun yolda her araba az yakar kalkışlarda performans var dur kalktada monifoltun kelebeği açılmadığı için araba zengin karışım yapıp yakıtı çok yakıyor nanochanger hava popalayarak zengin karışım olması engelliyor o yüzden iyi daha kullandıkça bilgilendiririm.

byali

« Yanıtla #6 : Ocak 17, 2011, 03:29:57 ÖS »

bağlantıyı kendim yaptım ve 2 gündür kullanıyorum daha şehir içinde çok çok işe yarıyor uzun yolda her araba az yakar kalkışlarda performans var dur kalktada monifoltun kelebeği açılmadığı için araba zengin karışım yapıp yakıtı çok yakıyor nanochanger hava popalayarak zengin karışım olması engelliyor o yüzden iyi daha kullandıkça bilgilendiririm.

Peki frenlerde bir zayıflık hissettin mi? Kullananlar genelde bu durumdan şikayetci.
« Son Düzenleme: Ocak 17, 2011, 03:31:01 ÖS Gönderen: byali »

Xlargee

« Yanıtla #7 : Ocak 17, 2011, 07:02:20 ÖS »

Peki frenlerde bir zayıflık hissettin mi? Kullananlar genelde bu durumdan şikayetci.
frenlerde hiç bir değişiklik yok abs felan devreye giriyor bugun bide yakıt aldım bakalım ekonomi nasıl olacak. Ama kalkışlarda kendini hiseetiriyor.
« Son Düzenleme: Ocak 17, 2011, 07:06:56 ÖS Gönderen: Xlargee »

dawnwater

• D@wnW@ter's BLoG
« Yanıtla #8 : Ocak 19, 2011, 11:01:01 ÖÖ »
arkadaslar nano changer almıştım montajını kendim yaptım fakat hava borusunu yanlış yerden kesmişim siboblu yerden kesmişim. O borunun adını ve fiyatını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler. Westinghouse borusu diye internette gördüm doğrıumu bilmiyorum.?
nano changer nedir arkadaslar yakıt tasarrufu içinmidir yoksa performans içinmi?

Xlargee

« Yanıtla #9 : Ocak 19, 2011, 11:07:31 ÖÖ »
Her İkisi içinde
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2011, 11:09:10 ÖÖ Gönderen: Xlargee »

Xlargee

« Yanıtla #10 : Ocak 19, 2011, 11:08:21 ÖÖ »
nano changer nedir arkadaslar yakıt tasarrufu içinmidir yoksa performans içinmi?
her ikisi içinde

byali

« Yanıtla #11 : Ocak 19, 2011, 11:19:12 ÖÖ »

kalkışlarda aracın daha rahat kalkmasını sağlıyor doğal olarak çok dur kalk yapıyorsan yakıt tasarrufu sağlıyor. Bide bunun LPG için olanı var. LPG Changer @Xlargee yeni kullanmaya başladı bakalım tavsiye ederse bende alcam. Malum İstanbul trafiği..

byali

« Yanıtla #12 : Ocak 28, 2011, 10:11:38 ÖÖ »
Kardeşim yakıtta bi değişiklik sezdin mi? özellikle dur kalk için soruyorum trafikte çok dur kalk yapıyorsan fark etmişsindir. Ayrıca performansındanda memnun musun? Alalım mı bizde :)

Xlargee

« Yanıtla #13 : Ocak 28, 2011, 10:22:30 ÖÖ »
Kardeşim yakıtta bi değişiklik sezdin mi? özellikle dur kalk için soruyorum trafikte çok dur kalk yapıyorsan fark etmişsindir. Ayrıca performansındanda memnun musun? Alalım mı bizde :)
yakıtta şöyle tasarruf fark ettim 3 4 bin deviri geçmessen 1 km'rede 0.250 yakıyorsa 0.235 yakıyor dur kalkta fark edyor. performansta kalkışlarda mükemmel benim çok hoşuma gitti kullanıcıya çok bağlı yüksek devirde kullanmassan sende fark edersin tasarrufu.
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2011, 10:23:49 ÖÖ Gönderen: Xlargee »