Gönderen Konu: TRİGER DEĞİŞİMİ İÇUN USTA TAVSİYESİ..?  (Okunma sayısı 2163 defa)

mu-rat

TRİGER DEĞİŞİMİ İÇUN USTA TAVSİYESİ..?
« : Şubat 23, 2013, 10:50:46 ÖÖ »
Arkadaşlar İstanbul ümraniyede ikamet ediyorum.. 125000 kmde olan 2003 honda civic aracımın ve ne zaman değiştiği hakkında pek malumatıMIn olmadığı triger kayışını-setinin artık değişmesi gerektiğini düşünüyorum.. en azından araba hakkında sizlerin sayesinde biraz bilgi sahibi olduktan sonra.. arkadaşlar sizlerden istirhamım triger seti değişimi vb işlemleri yaptırmak için bana şuraya gidersen pişman olmazsın diyebileceğiniz bi yer varmı..? tecrübelerinizle sabit olan! işçilik kabiliyeti iyi olan, az birazda insancıl olan(paracıl olmayan).. "iSTANBULDA Bİ USTA VAR.. ADAMIN KÖKÜ" DİYEBİLECEĞİNİZ Bİ USTA ADRESİ istiyoorum... Herkese sağlıklı kazasız belasız günler diliyorum.. :

mu-rat

Ynt: TRİGER DEĞİŞİMİ İÇUN USTA TAVSİYESİ..?
« Yanıtla #1 : Şubat 23, 2013, 10:55:33 ÖÖ »
işçilikk+maliyet fiyatları hakkında(yetkili servis hariç) bilgi sahibi olan var ise yardımcı olurlar ise sevinirim... (servis fiyatları 750-800 tl arasında değişiyor..)

levo

« Yanıtla #2 : Şubat 23, 2013, 12:31:39 ÖS »
özelden mesaj attım...

vt4542

« Yanıtla #3 : Şubat 23, 2013, 12:48:10 ÖS »
bostancı ikiler.. hüseyin usta murat usta tek....ben 100bin bakımını 700 tl ye yaptırdım triger seti falan yag filtre gaz teli birkaç elektrik işi falan falan...

police07

« Yanıtla #4 : Mart 17, 2013, 09:27:37 ÖS »
Triger hassas bir konu.Benim ki de 92.000 KM'de,Geçenlerde Çorum Meroto'ya sordum,şasi numarasından baktılar,2005 model civic için triger seti+işçilik 660.00 TL dediler.Özel servis te 280.00 TL istedi,Özel servisin kullanacağı malzeme DAYCO , yetkili servis te biz Honda'nın gönderdiği yedek parçayı kullanırız diyor,marka vermiyor.Kimileri de piyasada bulunan malzemeyi kullanıyor diyorlar.Anlayacağın ben de muallakta kaldım. Honda'ya gidip yolunmak ta istemiyorum.