Gönderen Konu: Tampon için yardım LÜTFEN...  (Okunma sayısı 4202 defa)

iRReSiSTiBLe

Tampon için yardım LÜTFEN...
« : Mart 20, 2009, 01:52:42 ÖÖ »
ön tampon

arka tampon

arkadaşlar aracıma yukarıda ki tamponların aynısından yaptırmak istiyorum bunların aynısı bulabilirmiyim bulursam nerde nekadara mal olur bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim  bu konularda henüz acemiyidimde ..şimdiden tşk ederim
buarada umarım konuyu doğru yerde açmışımdır yalnışsada affınıza sığınıyorum
« Son Düzenleme: Mart 20, 2009, 01:53:36 ÖÖ Gönderen: iRReSiSTiBLe »

Jumper

Ynt: Tampon için yardım LÜTFEN...
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2009, 08:21:37 ÖÖ »

İstanbuldaysan crazy cars dan bulabilme ihtimalin var ama fiyat olarak da orası çok pahalı,

Ayrıca ön çok iyi ama arka biraz fazla abartılı galiba daha güzel tamponlar bulabilirsin

EXELANCE

« Yanıtla #2 : Mart 20, 2009, 08:54:52 ÖÖ »
istanbul aksarayda (edit:reklam içerikli kelime) var orda mustafayla irtibata gecersen sana yardımcı olurlar

serkansobe

« Yanıtla #3 : Mart 20, 2009, 11:43:16 ÖÖ »
ön tampon yaptır mutlaka ama arkayıda bundan yaptırıcaksan plaka iptalinide yaptırman lazım yoksa sadece bu tamponu kullanarak başka biryere dokunmayacaksan bence pek güzel durmaz. ama bence ön iyide arkayı pek beğenmedim :)

VTI

« Yanıtla #4 : Mart 20, 2009, 11:59:01 ÖÖ »
aracının kaç model?

iRReSiSTiBLe

« Yanıtla #5 : Mart 20, 2009, 01:14:11 ÖS »
arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp cvp verdiğiniz için sizlere tşk ederim
araç 96sedan olup trafiğe 97 cıkıslı ve daha 130000de çok şükür buzamana kadar hiçbir arızasını görmedim sadece geçen hafta aks başlarını mahvetmişim oda benim ihmalkarlığımdan dolayı zamanında aks körüğünü patlatmıştım sonra yaptırırım derken üzerinden 6 ay geçtikten sonra sağ ve sola dönüşlerde arabadan takır tukur ses gelmeye başladı ümraniye sanayi sitesinde işçilikdahil 180tl ye yaptırdım bilmiyorum bu fiyat çokmu ?itiraf etmek gerekirse sadece sürmeyi biliyorum motordan mekanikten kesinlikle anlamıyorum  <783^2
evet ön tamponda kesinlikle ısrarcıyım başka nerelerde bulabilirim aynı tamponu vede fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim ama arka tamponda açıkcası kararsızım mümkün oldugunca abartıdan uzak durmaya calısıyorum sizlerinde tecrübelerinize dayanarak fikir almak istiyorum alternatif olarak birşeyler sunarsanız memnun olurum
evet ist beykozdayım yavas yavas imkanlarım el verdiğince yaza kadar bende nacizane bi şekilde arabayı güzelleştirmek istiyorum

L3v3nT

« Yanıtla #6 : Mart 20, 2009, 02:50:34 ÖS »
Arka tamponun hemen hemen aynısı var elimde ;)

L3v3nT

« Yanıtla #7 : Mart 20, 2009, 02:57:29 ÖS »
Ön tampon da orjinal tampon zaten sadece altlarda ek var ;)

iRReSiSTiBLe

« Yanıtla #8 : Mart 20, 2009, 03:18:13 ÖS »
tşk ederim ilgin için ben ön tamponu komple deiştiricem çünkü benimkiler çıtalı vede biraz eski arka tampon için hala alternatif bekliyorum :)

Jumper

« Yanıtla #9 : Mart 20, 2009, 03:37:40 ÖS »
ozman şöyle anlatayım,

Resimdeki aracın ön tamponu makyajlı kasa için yani 99 ve 00 modelller için, dolayısıyla senin aracının tamponuna uymayacak, Bu durumda bir kombinasyon oluşturup senin tamponun üst makyajlı kasanın alt kısmını birleştirterek bu görüntüyü elde edebilirsin, yani herhalukarda özel yaptırman gerekecek, yada hazır yapılmışlarda satılık düşürebilirsin,

Jumper

« Yanıtla #10 : Mart 20, 2009, 03:46:43 ÖS »
alternatif olarak

böyle birşey olabilir

iRReSiSTiBLe

« Yanıtla #11 : Mart 20, 2009, 03:52:07 ÖS »
ewet 99 ve üstü modellerin benimkine uymadıgını duymustum bende bunun için sordum bunun aynısın yaptırmam mümkünmü ve özel olacağı için fiyat ve nerde  yapılacağı acısından sizlere danısmak istemiştim genede tşk ederim bilgilendirdiğin için
buarada ewet ul 0396 nın tamponu sade ve hoş görünüyo onda ek var dimi ? o nekadar mal olur ve nerde bulabilirim yani tamponcuya bu modeli nasıl tarif edebilirim ? ya kusura bakmayın bu konularda gerçekten cok cahilim başınızı ağrıtıyorum ama yeniyim işte :S

serkansobe

« Yanıtla #12 : Mart 20, 2009, 03:58:03 ÖS »
arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp cvp verdiğiniz için sizlere tşk ederim
araç 96sedan olup trafiğe 97 cıkıslı ve daha 130000de çok şükür buzamana kadar hiçbir arızasını görmedim sadece geçen hafta aks başlarını mahvetmişim oda benim ihmalkarlığımdan dolayı zamanında aks körüğünü patlatmıştım sonra yaptırırım derken üzerinden 6 ay geçtikten sonra sağ ve sola dönüşlerde arabadan takır tukur ses gelmeye başladı ümraniye sanayi sitesinde işçilikdahil 180tl ye yaptırdım bilmiyorum bu fiyat çokmu ?itiraf etmek gerekirse sadece sürmeyi biliyorum motordan mekanikten kesinlikle anlamıyorum  <783^2
evet ön tamponda kesinlikle ısrarcıyım başka nerelerde bulabilirim aynı tamponu vede fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim ama arka tamponda açıkcası kararsızım mümkün oldugunca abartıdan uzak durmaya calısıyorum sizlerinde tecrübelerinize dayanarak fikir almak istiyorum alternatif olarak birşeyler sunarsanız memnun olurum
evet ist beykozdayım yavas yavas imkanlarım el verdiğince yaza kadar bende nacizane bi şekilde arabayı güzelleştirmek istiyorum

snake arkadaşa katılıyorum. bana kalırsa ön ve arka tamponları değiştirme sadece ek kullanarak güzel bi görünüş elde edebilirsin. bu arada tampon çıtalarını söktürüp oraları doldurabilirsin (fiberle) düz tampon elde etmiş olursun, ön tamponada spor bi ızgara taktırabilirsin. bu arada iyibir motorcu ve mekanikçim var herhangi bir arızada sana yardımcı olabilirim.

crxtreme

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mart 23, 2009, 11:43:37 ÖS »
bostancıda sanayide crzy cars-ahmet abiden yardım alabilirsin..elinde birçok tampon mevcut..seç beğen al yani..olmadı modeli göster imal edip taksın..

ramo si

« Yanıtla #14 : Mart 23, 2009, 11:53:56 ÖS »
200 liraya 2000 ön tamponu yaparım :-) ama arkaya difüzör işine girme derim arka çok kaba durur:-)