Gönderen Konu: SUPERCHARGED + 1.8 DISPLACEMENT EAGLE STROKER + E MANAGE ULT  (Okunma sayısı 13582 defa)

STP

• Ziyaretçi
SUPERCHARGED + 1.8 DISPLACEMENT EAGLE STROKER + E MANAGE ULT
« Yanıtla #25 : Kasım 28, 2005, 01:18:43 ÖS »
Alıntı yapılan: "Oz`Vtec"
Alıntı yapılan: "STP"
yapın yapın...avk suprayı yapamadıda.....

bakıyorum Avk ile samimi olmuşun  hayırdır ?  hangi suprayı yapamamış turuncuymu :D hahaha ben bindim şahsen   gayet iyi :) neyse

TC +SC yapamadıgını sen soylemıstın!!!!!!

goqhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Kasım 28, 2005, 01:20:08 ÖS »
Alıntı yapılan: "fastguy76"
o zman satılık jackson racing supercharger war kardeşim. satıp wortech alıcz napalım. bu arada tamam araba yı crm yaptı. en kimseyi iyi veya kötü iş yapıyo diye yorumlamak istemiyorum ama şu an paşaoğlunda komple motor yapılıyor. bir blok neden bara yapılır söyle bakalım selçuk ?. Özgün üm öpüom gözlerindens. kısımıza ii bak ...

ozgun abiye sonsuz saygım var zamanında sormustum olmuor demıstı bitsin gorelım.!

STP

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Kasım 28, 2005, 01:20:53 ÖS »
o zman satılık jackson racing supercharger war kardeşim. satıp wortech alıcz napalım. bu arada tamam araba yı crm yaptı. en kimseyi iyi veya kötü iş yapıyo diye yorumlamak istemiyorum ama şu an paşaoğlunda komple motor yapılıyor. bir blok neden bara yapılır söyle bakalım selçuk ?. Özgün üm öpüom gözlerindens. kısımıza ii bak ...

CRM ye gelınce para yok napcaz ne etces denıp pıston lazım buna vs dendıkten sonra yok alamıyoruz denıldıkten sonra komple motor yapıp +stroker koycak parayı zart dıye cıkartan zıhnıyete  konus bence sen abı...

STP

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Kasım 28, 2005, 01:23:27 ÖS »
hem sen neden şunu bu bunu şu yaptıda felan filan diye açıklama gereğinde duyuyosun? sen mi yaptın SC ı bizim arabaya ?. böyle yapmakla 1-2 kişiyi değil birçok kişiyi birbirine düşürüyosun bırak kim yaptıysa o konuşşsun

bu laf banamı onu anlamadım ben. sc yı yapanlar arasında sendemı vardın dıye soruyorsan evet sc yı CRM+İhsan+Ozan+ben  taktık...

fastguy76

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Kasım 28, 2005, 02:13:30 ÖS »
demekki takmayla olmuyomuş eline anahtar alıp altına mı yattın arabanın :) araba ortada iyice konu dağılmadan kapat bu CRM suat da forumlarda atıp tutmandan hoşlanmıyor haberin olsun sapıtma konuyu gene

STP

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Kasım 28, 2005, 02:21:56 ÖS »
demekki takmayla olmuyomuş eline anahtar alıp altına mı yattın arabanın :) araba ortada iyice konu dağılmadan kapat bu CRM suat da forumlarda atıp tutmandan hoşlanmıyor haberin olsun sapıtma konuyu gene

evet aynen oyle elımıze anahtar aldık.. baskalrından en buyuk farkımız o yag kırın anahtar edavatın ıcıne kendımız dalıp arabalarımızı kendımız parmaklamamız zaten... demekkı takmakla olmuomus demek o araba yapılmamıs demek anlasılan... neyshe...

STP

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Kasım 28, 2005, 02:23:45 ÖS »

bu arada tabırlerıne dıkkat edersen sevınırım  ....

fastguy76

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Kasım 28, 2005, 02:25:57 ÖS »
offff walla sıktın havayı
. ben bişi sölemeycem

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
« Yanıtla #33 : Kasım 28, 2005, 04:29:58 ÖS »
S/C TC olur fakat herhalde en onemli nokta emme manifoldu dizayni olur....

SC TC yapacak arkadaslar VW nin 1.4 TSi motorunun cizimini bulurlarsa faydalarina olur...1.4 TSi gerci kavramali bir sistem biraz daha degisik...

can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Kasım 28, 2005, 09:32:25 ÖS »
relax :) neden her konuda bı dert cıkıo ya efendı efendı konusulsn bızde adam gıbı okuyalım ogrenelım zor bıseymı bu..

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Kasım 28, 2005, 10:10:31 ÖS »
Arkadaşlar wallahi benim anlamadıgım bısı war aramızda gercekten bu ıse gonul vermıs,arabasına tapan adamlar war ve ellerınden geldıgıncede ıyı ısler cıkarmaya calısıyorlar,kımısı motoruna,kımısı ıcıne yada dısına herkes hondasını farklı yapmaya calısırıken neden bırbırınıze laf yetıstırmeye calısıyorsunuz anlamadım ozellıklede bu lafım STP nıcklı arkadasa.Ben seni tanımam etmem ama takip edebıldıgım kadarıyla bu forumları nedense boyle saglam yapılmaya calısılan yada yapılmıs olan araclara karsı tutumun cok garıp.Zaten herseyı gectım bı cumlende "bıttıgı zaman benım arac senınkını gecer"demıssınkı bence cok sacma bı cumle kardesım senın gıbı bılgı donanımına sahıp bı adamın bu lafı etmesını hıc anlamadım.Neyse fazla uzatmayayımda bırakın artık dıdısmeyıde surda bı avuc ınsan olarak bırbırımıze destek olalım,bılgılerımızı paylasalım.yoksa bu forum ne ıcın :D

fastguy76

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Kasım 29, 2005, 06:40:27 ÖÖ »
Can yerden göğe kadar haklı. tartışmayalaım paylaşalım. neyse bu konu kapanır yani kapanır demek istediğim tekrar konuşalım fakat birbirimizi kırmadan

Oz`

« Yanıtla #37 : Aralık 01, 2005, 01:58:36 ÖÖ »
yaw  ben güzel drag  düzenlerim size  kameraya çeker  kokatılım  Ne gerek yaw aaaa

dd1777

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Aralık 01, 2005, 02:51:22 ÖS »
:eek:  :eek: