Gönderen Konu: Köpüklü yıkamalara dikkat!  (Okunma sayısı 8482 defa)

kacaman

Ynt: Köpüklü yıkamalara dikkat!
« Yanıtla #25 : Şubat 12, 2011, 11:43:20 ÖS »
yıkamacın bu şekilde yıkıyorsa yani şampuanla ve süngerle, iki sorunu birden çözmüş oluyorsun, daha güzel.

ahmet290

« Yanıtla #26 : Şubat 13, 2011, 12:26:03 ÖÖ »
bende kendim yıkıyorum yerimde var ama evimizin yanından yol geçeyor 3 güne kalmıyo bi parmak toz :)

bende bıktım artık ayda 1-2 kere yıkıyom takmıyom kafaya pismiş temizmiş..

tozdan beje dönmüş civic görürseniz eger bilinki o benim >%6rol

profsynl

« Yanıtla #27 : Şubat 13, 2011, 11:15:03 ÖÖ »
isim verip reklam yapmak istemiyorum fakat türkiyede baya ün yapmış oto yıkama ve bakım firmalarının köpükleride anlatdığınız gibimi acaba

Kimseyi haksız yere suçlamak istemem,fakat maliyetlerin yüksek oluşu ve rekabet koşulları nedeni ile
marka bayiilerinin çoğu kendi ürünlerini kullanmayıp bu asitli ürünlerden kullanıyor.
Bende isim vermiyecem. Ünlü bir markanın internet sitesinde köpüklü yıkamaların zararlı olduğu anlatıldığı halde,
çoğu istasyonlarında köpüklü yıkama uygulanıyor.( so.....)
ya abiler fırca ile yıkamada aracı çiziyo diyorlar ne yapacağız birde köpük değilde daha farklı bir sıvı sıkıyorlar oda aynı yapıya sahip heralde araca bir sıkıyor kir pas leke ne var neyok indiriyor aşşağıya bende ne güzel temizliyor diye hayretle iszliyordum meğersem bizim boyayı yiyormuş peki bu köüğün asitliği ph sı vs kaç olmalı bilginiz varmı..
isim verip reklam yapmak istemiyorum fakat türkiyede baya ün yapmış oto yıkama ve bakım firmalarının köpükleride anlatdığınız gibimi acaba
Kimseyi haksız yere suçlamak istemem,fakat maliyetlerin yüksek oluşu ve rekabet koşulları nedeni ile
marka bayiilerinin çoğu kendi ürünlerini kullanmayıp bu asitli ürünlerden kullanıyor.
Bende isim vermiyecem. Ünlü bir markanın internet sitesinde köpüklü yıkamaların zararlı olduğu anlatıldığı halde,
çoğu istasyonlarında köpüklü yıkama uygulanıyor.( so.....)
ya abiler fırca ile yıkamada aracı çiziyo diyorlar ne yapacağız birde köpük değilde daha farklı bir sıvı sıkıyorlar oda aynı yapıya sahip heralde araca bir sıkıyor kir pas leke ne var neyok indiriyor aşşağıya bende ne güzel temizliyor diye hayretle iszliyordum meğersem bizim boyayı yiyormuş peki bu köüğün asitliği ph sı vs kaç olmalı bilginiz varmı..
Oto şampuanlarında olması gereken asit miktarı max. 7 ph dır.