Gönderen Konu: Simota Karbon Açık Hava Filtresi  (Okunma sayısı 2750 defa)

independent

Simota Karbon Açık Hava Filtresi
« : Ağustos 02, 2011, 02:16:24 ÖS »
Arkadşlar araçıma karbon hava filtresi taksam performans olarak daha iyi olur diye düşünoyrum siz ne dersiniz ?
karbon olduğundan dolayı soğuk hava alıyomuş biliyoz hava filtresi sıcak havada sesten başka bişey yapmıyo fiyatı 90 tl gibi bi fiyat yoksa biraz daha bekleyip komple kit mi alsam..

tarantino

• Co-Admin
Ynt: Simota Karbon Açık Hava Filtresi
« Yanıtla #1 : Ağustos 02, 2011, 04:24:39 ÖS »
valla bence bu filitreyi takacağına bekle komple kit al bence hatta bu resimde olanından alma bu şekilde gördüğün filitreyi dış kısmını söküp baktığında içinden çıkanı gördüğünde boşu boşuna para verdiğini anlıyacaksın ;)

independent

« Yanıtla #2 : Ağustos 03, 2011, 07:31:31 ÖÖ »
Hadi yaa  >ag çok mu küçük mü kalır araba için ses çıkarmaz falan mı yoksa içindeki hava filitresi mi dandik şimdi bunu alıp sonra yine param olduğunda bi boru taktırırdım diyodum.. Genel bi soru hava filitresi takınca 2-3 devirde yürüdüğünde ses çıkar mı çünkü uzun yola gidince bi yerden sonra bu ses benim başımı şişirir

sagi

« Yanıtla #3 : Ağustos 09, 2011, 11:10:49 ÖS »
yok abı cogu hava fıltresı bıldıgım kadarıyla ses yapmıo ya anı yuklenmelerde yada son devırlere dogru ses verıyo sen gonul rahatlıgıyla kullan bnce =)

independent

« Yanıtla #4 : Ağustos 10, 2011, 09:42:02 ÖÖ »
galiba filtre işi beklicek gibi en azından şu lanet olası kanalizasyon çalışması bitene kadar tozlu yollarda orjinal hava filitresinin bile anası ağlayacak nerdeyse şimdilik konu kapanabilir.

mustafaa_akca

« Yanıtla #5 : Ağustos 10, 2011, 11:19:02 ÖÖ »
tarantino mehmet abı dıosa dogrudurr