Gönderen Konu: sezarın hakkı sezara.  (Okunma sayısı 1658 defa)

çaylak hondacı

sezarın hakkı sezara.
« : Eylül 12, 2010, 11:47:08 ÖS »
slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. tanıtım yerini bulamadım pc konusunda biraz acemiyim. ben yasin ekici ankaradan katılıyorum. bu konu hakkında affınıza sığınarak yazıyorum yorumlarınızı okudum. ben aslında bmw ci yim hondaya yeni geçtim 90 model pirelüde aldım toplucam yavaş yavaş ve birçok bmw modelini kullandım aldım sattım aldığım hiçbir bmw 200.000in altında değildi ve rektefiyede görmemişti. bişeyi yanlış biliyorsunuz. bmw motoru. normal şartlarda enaz 600.000km yol yapar bakımına dikkat edilirse. 150.000km de motoru biten araba hararet görmüştür. veya başka salambi arıza vermiştir. kullanım hatasaından. hararetide 1 kez değil birkaçkez görmüştür tek hararette hiçbişi olmaz. ama herhangi bi japon hararet görünce direk yağ yakmaya başlıyo. mazdada başıma geldi. çevremdede gördüm. japon hararet yapınca üskapak gidiyo zaten. dikkat etmen gereken alırken temizini alırsan eğer bmw nin bişi. olmaz. buda tüm arabalar için geçerli bişi. hangi arabayı alırsan al iyi baktır. birde benim sana tavsiyem 320 yerine 328 derim. yakıtı 320 ile aynı ancak adranalin çok farklı. ayrıca arkadaşlar yanlış anlamayın niyetim hondayı kötülemek değil hondayıda çok seviyorum yoksa altınolsa almazdım. benim amacım sezarın hakkı sezara saygılar.