Gönderen Konu: Plasti dip hakkında tecrübesi olan mevcut mu acaba?  (Okunma sayısı 30838 defa)

ekrem ozkol

Ynt: Plasti dip hakkında tecrübesi olan mevcut mu acaba?
« Yanıtla #50 : Nisan 24, 2012, 09:01:44 ÖS »
TÜRKİYEDE YENİ OLAN BİR ÜRÜN ZAMANLA FOSFORLU(PEMBE,YEŞİL,SARI,MOR) RENKLERİ ALTIN EFEKT GÜMÜŞ EFEKT HEPSİ GELECEK AMA İLK ÖNCE BUNLARI KULLANIP BİTİRMEK GEREKİYO ZAMANLA OLACAK

ed35

« Yanıtla #51 : Nisan 24, 2012, 09:29:08 ÖS »
TÜRKİYEDE YENİ OLAN BİR ÜRÜN ZAMANLA FOSFORLU(PEMBE,YEŞİL,SARI,MOR) RENKLERİ ALTIN EFEKT GÜMÜŞ EFEKT HEPSİ GELECEK AMA İLK ÖNCE BUNLARI KULLANIP BİTİRMEK GEREKİYO ZAMANLA OLACAK
İzmirde nereden alırız ürünü? Birde kdv dahil bize en son olacak fiyatı nedir bunun?

hangover

« Yanıtla #52 : Nisan 25, 2012, 03:01:12 ÖÖ »
İzmirde nereden alırız ürünü? Birde kdv dahil bize en son olacak fiyatı nedir bunun?

+1 uygun olursa fiyat alıcıyız

ekrem ozkol

« Yanıtla #53 : Nisan 25, 2012, 07:48:24 ÖS »

40 TL OLUR BALÇOVADAYIM NE RENK LAZIM SİZE

ekrem ozkol

« Yanıtla #54 : Nisan 25, 2012, 07:49:47 ÖS »

40 TL ARKADASIM BUNDAN DAHA UCUZUNU BULAMAZSIN ZATEN 1.EL FİYATI BALÇOVADA OTURUYORUM

hangover

« Yanıtla #55 : Nisan 25, 2012, 07:54:24 ÖS »

40 TL OLUR BALÇOVADAYIM NE RENK LAZIM SİZE

telefonda görüştük hocam numaranı bikaç kişiye daha verdim arıcaklar seni yakın zamanda. ama site için güzel toplu bir indirim bekliyoruz senden

ed35

« Yanıtla #56 : Nisan 25, 2012, 08:26:53 ÖS »
Bende balçovadayım telefon alabilirmiyim? Kredi kartı geçerlimidir?

ekrem ozkol

« Yanıtla #57 : Nisan 25, 2012, 08:59:44 ÖS »
KART MALESEF YOK BENDE BİZİM ŞİRKETTEN ALIP VERİCEM SİZE ELDEN TESLİM EDERİM TEL:533 594 00 65 BURDAN GÖRÜŞÜRÜZ

ekrem ozkol

« Yanıtla #58 : Mayıs 02, 2012, 03:13:17 ÖS »
PLASTİ DİP GELDİ ARKADAŞLAR SİYAH ŞEFFAF SARI VE MAVİ RENGİ MEVCUT BALÇOVADA OTURAN ARKADAŞLARA ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM BU AKSAM  HAFTA SONUNA KADAR İZMİRDE YOKUM

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #59 : Mayıs 02, 2012, 08:30:44 ÖS »
PLASTİ DİP GELDİ ARKADAŞLAR SİYAH ŞEFFAF SARI VE MAVİ RENGİ MEVCUT BALÇOVADA OTURAN ARKADAŞLARA ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM BU AKSAM  HAFTA SONUNA KADAR İZMİRDE YOKUM

Aracı komple kaplamış olsak Ürünün dayanma süresi nedir ?

Aracı süngerle yıkıyorum/Garajda muhafaza ediliyor.

Vereceğiniz sürenin garantisi var mı ?

kolok

« Yanıtla #60 : Mayıs 02, 2012, 09:19:09 ÖS »
ekrem kardeşim parayı hesabına yatırsak kargoya verebilirmisin türkiyenin herhangi bir iline...

ekrem ozkol

« Yanıtla #61 : Mayıs 03, 2012, 07:22:10 ÖS »
ekrem kardeşim parayı hesabına yatırsak kargoya verebilirmisin türkiyenin herhangi bir iline...
TABİ OLUR YURT İÇİ KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM

ekrem ozkol

« Yanıtla #62 : Mayıs 03, 2012, 07:27:00 ÖS »

EGER İZMİRDEYSEN BENİM ARACIMI GÖREBİLİRSİN SEN İSTEMEZSEN HİÇ BİR ŞEKİLDE CIKMAZ NASIL BİR GARANTİ VERİLİR BİLMİYORUM SONUÇTA SENİN ARACININ BOYASIDA ÖMÜR BOYU GİTMEZ Bİ YERE CİZDİRİRSİN GELİR BAŞKA BİRİ ÇİZER BUNLARI TEKRAR TAMİR EDEBİLİRSİN EN GÜZEL YANIDA BU ZATEN ZAMAN OLARAK Bİ SÜRE VEREMEM DAYANMA KONUSUNDA AMA 2 SENE RAHAT RAHAT GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA FAZLASI SENİN ELİNDE OLAN BİR ŞEY

hangover

« Yanıtla #63 : Mayıs 03, 2012, 10:12:00 ÖS »
arkadaşım şuan mevcut renklerin ne

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #64 : Mayıs 03, 2012, 10:26:27 ÖS »
PLASTİ DİP GELDİ ARKADAŞLAR SİYAH ŞEFFAF SARI VE MAVİ RENGİ MEVCUT BALÇOVADA OTURAN ARKADAŞLARA ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM BU AKSAM  HAFTA SONUNA KADAR İZMİRDE YOKUM

EGER İZMİRDEYSEN BENİM ARACIMI GÖREBİLİRSİN SEN İSTEMEZSEN HİÇ BİR ŞEKİLDE CIKMAZ NASIL BİR GARANTİ VERİLİR BİLMİYORUM SONUÇTA SENİN ARACININ BOYASIDA ÖMÜR BOYU GİTMEZ Bİ YERE CİZDİRİRSİN GELİR BAŞKA BİRİ ÇİZER BUNLARI TEKRAR TAMİR EDEBİLİRSİN EN GÜZEL YANIDA BU ZATEN ZAMAN OLARAK Bİ SÜRE VEREMEM DAYANMA KONUSUNDA AMA 2 SENE RAHAT RAHAT GİDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM DAHA FAZLASI SENİN ELİNDE OLAN BİR ŞEY

Malesef izmirde değilim. Tabiki sürtmelerde falan sizlerin yapabileceği birşey yok. Aracım füme olduğundan temiz tutmak sorun oluyor. Kaplama yada bu ürünü düşündüm.

Bunun kaplayamaya göre bende + yaratan kısmı kapı içlerini falan ek olmadan kapatabilecek olmam.

Birde maliyet olarakta ucuza gelecek.

Aracınızdan bir kaç resim yollama şanşınız varsa sevinirim.

Kapı içlerini kapladıysanız özellikle o bölgeleri çekerseniz güzel olur.

Ayrıca ürünün uygulanmış halini görürüz.

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #65 : Mayıs 03, 2012, 10:30:18 ÖS »
Birde ürün Sprey şeklinde geliyor galiba.Yoksa Bize kompresör mü gerekecek uygulama için ?

Cam tavan görüntüsü elde edebileceğimiz siyah renk mevcut mu ? Aracıda beyaz düşünüyorum Beyaz var mı ?
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2012, 10:30:45 ÖS Gönderen: becoca »

ekrem ozkol

« Yanıtla #66 : Mayıs 04, 2012, 07:45:22 ÖÖ »
arkadaşım şuan mevcut renklerin ne

siyah,şeffaf,sarı ve mavi etiketleme işlemi bitince önümüzdeki hafta kırmızı ve beyaz renkleride olacak

ekrem ozkol

« Yanıtla #67 : Mayıs 04, 2012, 07:49:37 ÖÖ »
Birde ürün Sprey şeklinde geliyor galiba.Yoksa Bize kompresör mü gerekecek uygulama için ?

Cam tavan görüntüsü elde edebileceğimiz siyah renk mevcut mu ? Aracıda beyaz düşünüyorum Beyaz var mı ?

ürün sprey olarak gelecek 400 ml olarak parlak siyah değil mat oluyor beyazıda önümüzdeki hafta cıkacak beyazıda mat renk oluyor komple arabayı beyaza kaplayacaksan sprey olarak değilde kiloluk almanı tavsiye ederim elektrikli boya püskürtücüler var bi tane de ondan alman lazım yada komprasör ile püskürtmen lazım sprey olarak alırsan bölgesel kaplamanı tavsiye ederim

Mehmetttt

« Yanıtla #68 : Haziran 26, 2012, 12:55:08 ÖÖ »

ürün sprey olarak gelecek 400 ml olarak parlak siyah değil mat oluyor beyazıda önümüzdeki hafta cıkacak beyazıda mat renk oluyor komple arabayı beyaza kaplayacaksan sprey olarak değilde kiloluk almanı tavsiye ederim elektrikli boya püskürtücüler var bi tane de ondan alman lazım yada komprasör ile püskürtmen lazım sprey olarak alırsan bölgesel kaplamanı tavsiye ederim
ekrem bey gümüş rengi geldi mi, bir de siyah 400 ml ve geldiyse gümüş 400 ml fiyatı nedir, nasıl alabiliriz sizden?
« Son Düzenleme: Haziran 26, 2012, 12:57:14 ÖÖ Gönderen: Mehmetttt »