Gönderen Konu: Far içi karartma ..? ||yeni üye oLdum önceLikLe herkese selamlar .)  (Okunma sayısı 3259 defa)

anlksm

Ön farLarımın içini karartmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum :( ayrıca arka farlar için sprey aldım dısından boya dediler boyadım ama güzel olmadı eşit şekilde olmadı aktı falan yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olurum ..

ENG

Ynt: Far içi karartma ..? ||yeni üye oLdum önceLikLe herkese selamlar .)
« Yanıtla #1 : Ocak 17, 2010, 05:35:46 ÖS »
istanbuldamısın

_opeth

« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2010, 05:38:35 ÖS »
camı sökülüp içi fırın boyaya girebilir, folyo ile isli cam benzeri görüntü yapılabilir.

anlksm

« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2010, 12:57:05 ÖS »
istanbuLdayım .. kéndim yapabiLir miyim ki sökerken yanLış bişey yaparsam diye korkuyorum  :(

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2010, 09:22:32 ÖS »
çok basit iyice ısıt we camı çıkart sonra camdan aynalı bölümü sök we siprey boya ile boya egerki fırın boya yaptırabilcen bi yer  warsa orda boyat biz fırın boyada yapıoz iki gün sonra rezil olmuo bikaç saat sonra kapat far camının iç kısmına asla dokunma sonra aynayı cama geri monte et silikonla yapıştırıp kapat kuruması için biraz bakla 1-2 saat kadar bide camı fara monte edince iyice sıkı bi şekilde bantlaki iyice kaynasın işlem bitince monte et bu kadar

statik

« Yanıtla #5 : Ocak 18, 2010, 09:32:17 ÖS »
çok basit iyice ısıt we camı çıkart sonra camdan aynalı bölümü sök we siprey boya ile boya egerki fırın boya yaptırabilcen bi yer  warsa orda boyat biz fırın boyada yapıoz iki gün sonra rezil olmuo bikaç saat sonra kapat far camının iç kısmına asla dokunma sonra aynayı cama geri monte et silikonla yapıştırıp kapat kuruması için biraz bakla 1-2 saat kadar bide camı fara monte edince iyice sıkı bi şekilde bantlaki iyice kaynasın işlem bitince monte et bu kadar

Evet far camının içine asla ve asla dokunmayın. Ne alakaysa inanılmaz iz kalıyor. Silmeye kalktığınız an temizlenmiş gibi görünsede taktıktan sonra iğrenç olduğunu farkediyorsunuz. Tecrübelerle sabit

_opeth

« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2010, 12:35:24 ÖÖ »
sanırım dokunursanız alkollü bez ile temizlenirse daha iyi olur. ogs'yi yapıştırmak için önceden kullandığımız bezler gibi.

Evet far camının içine asla ve asla dokunmayın. Ne alakaysa inanılmaz iz kalıyor. Silmeye kalktığınız an temizlenmiş gibi görünsede taktıktan sonra iğrenç olduğunu farkediyorsunuz. Tecrübelerle sabit

anlksm

« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2010, 03:44:11 ÖS »
anlasılan ben beceremem bu işi , sandıgım kadr kolay değil .. anlayan birilerini bulmam lazım ..

koluman

« Yanıtla #8 : Ocak 20, 2010, 09:09:02 ÖÖ »
ERT nickli arkadaşımız profesyonel olarak yapıyo bu işi jdmwork nokta com adresi

pcvirus

« Yanıtla #9 : Ocak 21, 2010, 02:02:37 ÖÖ »
bir de ben sorayım arkadaşlar peki şu sonar angel in camını nasıl çıkaracağız plastik
microdalga da çıkarıyolarmış ama plastik erir diye korkuyorum