Gönderen Konu: panzotun ordan gelen ses  (Okunma sayısı 2625 defa)

bbaris

panzotun ordan gelen ses
« : Mart 23, 2010, 10:16:49 ÖÖ »
arkadaşlar 1 aydır sağ arka panzotun oralardan gacur gucur tatlı bi ses geliyodu ama son zamanlarda artmaya başladı ve sinirlemi alt üst ediyo başına gelen, bilgisi olan arkadaşlar yardım edin....nerden yapar o sesi...

sanli90

Ynt: panzotun ordan gelen ses
« Yanıtla #1 : Mart 23, 2010, 02:45:29 ÖS »
Bugün bi satılık 2005 Es Hondada gördüm arka cam ve pandizot arasına küçük bi ( kalemtraş kadar) kavucuk yada lastik gibi bişey sıkıştırmıştı  galeri oldugu için ve işimiz başka araç oldugu için sormadım pek ilgilenmedim acaba eski sahibide sesden rahatsız olupta bu işlemi yapmış olabilirmi? ne dersin?
« Son Düzenleme: Mart 23, 2010, 02:47:49 ÖS Gönderen: sanli90 »

bbaris

« Yanıtla #2 : Mart 23, 2010, 03:17:39 ÖS »
walla sallanma , boşluk gibi bişey yok panzotun orda çok dinledim bi türlü çözemedim başına gelen arkadaşlar yokmu. en iyisi söküp bakmak sanırım.

ozgurgoksu50

« Yanıtla #3 : Ocak 28, 2011, 10:43:54 ÖS »
kardeşim benim doblodada aynı sorun vardı hiç sallanmıyordu panzot ama bütün altına, plastıkle metale temas eden aksama parça sünger ve bez falan koydum artık yok. suanda hondamda da bole bir sorun var sandım aynı senin dedigi gibi panzotun ordan geliyor ses.. fakat ses aracın altındaki depoyu tutan kusakların gevsemesiyle depodan geliyormus altını bir kez hafif sürtmemden olmuş. bir bak derim kardeşim belki ses oralardanda gelebilir.

driftci57

• Berke Kuru
« Yanıtla #4 : Mart 07, 2011, 10:08:40 ÖÖ »
panzotu hıc sokturrdun mu?

-MuRaT-

« Yanıtla #5 : Mart 10, 2011, 02:50:07 ÖS »
panzotun arkadasında teller var bagajı acıp kapamaya yarayan şeyler onlar arac zıpladıkca bırbırıne veya koltuga degerek ses yapıyor onların arkdasına ufak bırsey sıkıstırırsan ses gıdecektır