Gönderen Konu: Örnek çalışma  (Okunma sayısı 4873 defa)

ManOnFire

• Ziyaretçi
Örnek çalışma
« : Ağustos 22, 2008, 03:47:30 ÖS »
Arkadaşlar internette bulduğum modifiyeli civic resimleri ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Bende 98 kırmızı civic hb var. Modifiye olayından anlamıyorum ama çok merak sardım yavaş yavaş öğreniyorum. Bu resimleri yollamamın nedeni benim fark edemediğim kötü yanları öğrenip aynı hataları yapmamak.

Bir de bu jantların markasını hatırlayamıyorum, yardımınızı bekliyorum. Bence çok yakışmış...

aRasaLg

• Ziyaretçi
Ynt: Örnek çalışma
« Yanıtla #1 : Ağustos 22, 2008, 05:41:25 ÖS »
araç güzel olmuş.fakat o jantlar bence arabayı kapatmış yaa.boğmuş aracı.5 kol jantlardan falan takılsa emınım dahada şık olucakır.arka tanpon ve ön tanpon uyumlu değil. ;) eğer ön tanpon üç bölümden oluşsaydı dahada şık dururdu.

OzzWoLF

« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2008, 02:39:58 ÖÖ »
gayet iyi emegine saglık

ben_asi_gece

« Yanıtla #3 : Eylül 03, 2008, 04:50:37 ÖÖ »

araç güzel olmuş.fakat o jantlar bence arabayı kapatmış yaa.boğmuş aracı.5 kol jantlardan falan takılsa emınım dahada şık olucakır.arka tanpon ve ön tanpon uyumlu değil. ;) eğer ön tanpon üç bölümden oluşsaydı dahada şık dururdu.

Aras sana katılıyorum 5 kollu jantlar bızım canavarları daha cokk gosterıslıı yapıoo ve dedıgınn gıbıı on body calısması bıraz kaba yanı yakısmıoo sankı emanet takılmıs gıbıı ıyı bır ızlenım yakalamıssın senınle aynı fıkırdeyımm ama arkadann bakıcak olursak kapı acılıs acıları felann emek harcanmıs belli:D

apr_35bucuk

« Yanıtla #4 : Eylül 08, 2008, 02:21:40 ÖS »
ben modifiyede sadelikten yanayım body kit abartılı olmuş jantlarda dediğiniz gibi arabayı kapatmış

honda_team

« Yanıtla #5 : Eylül 08, 2008, 04:58:40 ÖS »
Arka body-kit benim çok hoşuma gitti fakat jant olarak yasin abinin (yassi) jantları olsa çok deli durur bence bide ön tanpon çok abartılı olmuş bence ama kapılar felan çok hoşuma gitti...

O-N-U-R

« Yanıtla #6 : Eylül 13, 2008, 03:21:58 ÖÖ »
bu tarz jantları hiç sevmedim sevemiyorum nedense..

ben_asi_gece

« Yanıtla #7 : Eylül 13, 2008, 11:23:49 ÖS »

Arka body-kit benim çok hoşuma gitti fakat jant olarak yasin abinin (yassi) jantları olsa çok deli durur bence bide ön tanpon çok abartılı olmuş bence ama kapılar felan çok hoşuma gitti...

aslındaa kapııarr hoss olmuss ne kadaraa maal oluyorrr acabaaa

RattleSnake

« Yanıtla #8 : Eylül 13, 2008, 11:33:50 ÖS »
belki ilginç bir ayrıntı ama arka cam filmi çok yakışmış

öndersoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 14, 2008, 03:17:37 ÖS »
96 model bir civic için bence muhteşem bir görüntü  Her zaman dediğim gibi biz türkler istersek yurt dışındaki örnek modifiye araçlardan kat kat daha iyi bu işi yapabiliyoruz

öndersoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 14, 2008, 03:25:06 ÖS »
BİRDE BU CİVİC'E BAKIN

ben_asi_gece

« Yanıtla #11 : Eylül 15, 2008, 12:40:18 ÖÖ »

BİRDE BU CİVİC'E BAKIN

dierıı tekk kapıı amam bundada tatlıı durmuss ama bencee hb lere daha tatlıı oluyorr

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 21, 2008, 10:13:50 ÖS »
arkadaşım aracın tek kapı LSD yaparsan çok yakışır o araca. bu arada istediğin modifiye tarzı ne? sadece görüntüye yöenlikmi yoksa performans önceliklimi? bununla beraber creativ bişeymi yoksa hardcore bi modifiyemi istiyosun. önce bunları kararlaştır. unutma herşeyin başı sağlık, sağlığın devamı $ :D yani parana göre modifiyenin sınırı yok.saygılar