Gönderen Konu: ön panjur kırmızı yapma formulleri nelerdir?  (Okunma sayısı 4091 defa)

Çağrı

ön panjur kırmızı yapma formulleri nelerdir?
« : Mart 21, 2009, 10:29:01 ÖÖ »
2006 vtec 2 panjurununun on logosonu cıkarıp kırmızı sprey boyayla boyayıp logoyo yerleştirmek mi daha hos gösterir yoksa kırmızı folyo cektirmek mi daha cook gusel gösterir.folyo cekmek biraz zor olucak gibi boyamak daha mantıklı gelıyor ama yapanların fikrini bekliyorum..

EfrekanS

Ynt: ön panjur kırmızı yapma formulleri nelerdir?
« Yanıtla #1 : Nisan 08, 2009, 04:27:33 ÖS »
reklamcıdan sticker al sana lazım olan ebat kadar,para bile vermezsin belki.logoyu cıkar stickeri logo ebatında kes,yapıstır ve logoyu tak yerine.renk alternatifinde cok olur.ben arka logomu oyle yaptım.resimlerini koyarım yakın zamanda.selamlar...
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2009, 04:28:26 ÖS Gönderen: EfrekanS »

despe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 08, 2009, 04:33:56 ÖS »
üstündeki kromajı kazımadan yada oraya bi ilaç atmadan boya tutmaz tutar ama en ufak bişeyde atar. bide geri dönüşü yoktur. ben kendim kapladım kırmızıya. kapmalak daha mantıklı geri dönüşüde var ;D

playhard

« Yanıtla #3 : Nisan 08, 2009, 04:46:44 ÖS »
BEnde ön panjuru siyah yapmak istiyorum işlem aynımıdır siyah folyo :) NAsı yapıcas yapan varsa anlatsın lutfen ;)

EfrekanS

« Yanıtla #4 : Nisan 08, 2009, 04:50:48 ÖS »
istenilen acaba amblemin H harfinimi boyamak yoksa H harfinin altındaki siyah bölgeyimi boyamak?ben siyah bölgeyi kırmızı stickerle kapladım ve guzel durdu:D

despe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 08, 2009, 04:52:43 ÖS »
BEnde ön panjuru siyah yapmak istiyorum işlem aynımıdır siyah folyo :) NAsı yapıcas yapan varsa anlatsın lutfen ;)

komple panjuru kaplamak çok zahmetli olur. daha önceden yapmadıysan hiç bulaşma kanser olursun :) deneyim kazanman lazım. ama logoyu kaplayabilirsin.

playhard

« Yanıtla #6 : Nisan 08, 2009, 05:03:11 ÖS »

komple panjuru kaplamak çok zahmetli olur. daha önceden yapmadıysan hiç bulaşma kanser olursun :) deneyim kazanman lazım. ama logoyu kaplayabilirsin.

Yok kanka daha önce hiç denemedım nası yaptırırız maliyeti ne oluyo bilıomsun parayı verelim düdüğü çalalım ya öleyse  :D

merburvehan

« Yanıtla #7 : Nisan 08, 2009, 05:15:44 ÖS »

Yok kanka daha önce hiç denemedım nası yaptırırız maliyeti ne oluyo bilıomsun parayı verelim düdüğü çalalım ya öleyse  :D
Al mat siyah boya giy boyacıya ver boyasın 10 dakikada kuruyo zaten uğraşma folyo falan...

despe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 08, 2009, 06:09:08 ÖS »
ben kendim boyamıştım çokta güzel oldu. güzelce sadece panjur kalacak şekilde heryerini maskeliceksin kağıt bant kullanıp tamponla panjurun birleştiği yerlerin arasına sokarak bantla aracın ön tarafını neredeyse komple. boya uçar çünkü nokta nokta sonra. boyamadan önce çok ince bi zımpara yapmalısın daha sonra güzelce temizle. boyayı birden sıkma kat kat kullan. bi kaç kat boya