Gönderen Konu: ön panjur (arkadaslar kızmayın!!)  (Okunma sayısı 8728 defa)

olcaytobulut

ön panjur (arkadaslar kızmayın!!)
« : Nisan 29, 2011, 11:15:35 ÖS »
arkadaslar logosuz olan on panjur u herkes bılır cogu vtech lerde bulunur .bende takmak ıstıyorum kendım montajlayabılırmıyım acaba .. 70 lıra fıyatı var
gayet makul ..??

basıt bı konu ama yenı hondacıyım cogu konuyu arastırdım buna rastlamadım ..

adnyldz

Ynt: ön panjur (arkadaslar kızmayın!!)
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2011, 11:26:12 ÖS »
aracın modelini belırtmemıssın fakat  goruntusunu cok değiştiriyor ve uygulaması da kolay tamponu indirip panjurunu takıyorsun 10 15 dk surmuyo

olcaytobulut

« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2011, 11:28:28 ÖS »
2004 ls

adnyldz

« Yanıtla #3 : Nisan 29, 2011, 11:32:31 ÖS »
imzamdaki resimimde var gerçi şimdi söktüm boşa çıktı

34ozn88

• ULASAN GROUP
« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2011, 06:21:23 ÖÖ »
arkadasim bence logosuzlar cok cirkin bak bir arakdsimiz araci var forumda logolu ama arka plani kirmizi. ben aradim bulamadim ondan kendim yaptim ve cok sik oldu. Bence sende kendin yapabilirsin maliyeti 20 lira ve essiz bence

BGR19

« Yanıtla #5 : Mayıs 01, 2011, 11:35:51 ÖÖ »
aynen ben de logosuz sevmiyorum

olcaytobulut

« Yanıtla #6 : Mayıs 01, 2011, 06:04:13 ÖS »
arkadasim bence logosuzlar cok cirkin bak bir arakdsimiz araci var forumda logolu ama arka plani kirmizi. ben aradim bulamadim ondan kendim yaptim ve cok sik oldu. Bence sende kendin yapabilirsin maliyeti 20 lira ve essiz bence

kardesım ılk resımdekı ne kadar guzel olmus ..asık oldum ..resmen ..
mat sıyah kaplama kullanmıssın arkadakı kırmızı yerı de sen yaptın galıba ..honda logosu da guzel vtech yazısını nerden buldun ..cok soru sordum ama gercekten super gorunuyo ...bugun bı ınceledım benım kını 4 tane ust tırnak var kaputun altında onları cıkardım cok basıt ama daha otesı var galıba .burda yardımcı olursanız sevınırım

adnyldz

« Yanıtla #7 : Mayıs 01, 2011, 06:25:52 ÖS »

kardesım ılk resımdekı ne kadar guzel olmus ..asık oldum ..resmen ..
mat sıyah kaplama kullanmıssın arkadakı kırmızı yerı de sen yaptın galıba ..honda logosu da guzel vtech yazısını nerden buldun ..cok soru sordum ama gercekten super gorunuyo ...bugun bı ınceledım benım kını 4 tane ust tırnak var kaputun altında onları cıkardım cok basıt ama daha otesı var galıba .burda yardımcı olursanız sevınırım
panjuru sökmen için tamponu sökmen gerekiyo kaputu kaldırdıgında orda 4 tane tıpa var tamponnu soktugunde yıne ıc kısmında 4 tane tıpa daha goruceksın ve iki köşesinden yıldız vidaları söktugunde panjurun boşa cıkacaktır..

olcaytobulut

« Yanıtla #8 : Mayıs 01, 2011, 07:05:34 ÖS »
pekı tampon nasıl sokulecek ??

adnyldz

« Yanıtla #9 : Mayıs 01, 2011, 08:09:10 ÖS »
çamurluklar 2 tane yıldız vida var onları sokup arabanın altına yatıp orda da sanırım 4 yada 5 tane tıpa var ve 2 tane yıldız vida var onlarıda söüp tampon boşa cıkacaktır. farların altındakı tırnakları hafif tornavida yardımı ıle kanıttıktan sonra tırnaklar boşa cıkacaktır tampon artık cıkmıs durumda :)

BurakOz

« Yanıtla #10 : Mayıs 01, 2011, 08:40:35 ÖS »
Benim tamponda hafif tıklamalardan yerinden oynamıştı, senin bu tarifle söküp tekrar takacam  >=ok

olcaytobulut

« Yanıtla #11 : Mayıs 01, 2011, 08:43:39 ÖS »
eyw hocam sokme takma ıslerını bmw m de cok yaptım ama cok yenı hondacıyım ..once ogrenmek daha ıyı olur dıye dusunenlerdenım .sokemek ıstedıgım ıkı yer daha var .on ıkı kapı ve arka hoparlorler ..ıkı takım saglam mıd takmak ıstıyorum ..cok kurcaladım arka tarafı ama baska bı yere zarar vermemk ıcın yapmadım ..bunun ııcınde yardım alabılırım :D

adnyldz

« Yanıtla #12 : Mayıs 01, 2011, 09:52:57 ÖS »
Benim tamponda hafif tıklamalardan yerinden oynamıştı, senin bu tarifle söküp tekrar takacam  >=ok

tabi abi tecrübe ile sabitlenmiştir :)  yalnız kaputu kaldırdığında panjurun ustundeki tıpaları sokmeyı unutma  kolay cıkıyor tampon alıştım ben artık en ufak seyde söküp takmaya :)

adnyldz

« Yanıtla #13 : Mayıs 01, 2011, 09:54:50 ÖS »
eyw hocam sokme takma ıslerını bmw m de cok yaptım ama cok yenı hondacıyım ..once ogrenmek daha ıyı olur dıye dusunenlerdenım .sokemek ıstedıgım ıkı yer daha var .on ıkı kapı ve arka hoparlorler ..ıkı takım saglam mıd takmak ıstıyorum ..cok kurcaladım arka tarafı ama baska bı yere zarar vermemk ıcın yapmadım ..bunun ııcınde yardım alabılırım :D

bende bir başka hondacı abim vasıtası ile öğrenmiştim . yardımcı olabildiysem ne mutlu. ön iki kapı pandizotlarını sökmedim nasıl olduğunu bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır :)

34ozn88

• ULASAN GROUP
« Yanıtla #14 : Mayıs 02, 2011, 08:56:52 ÖÖ »
cok basit sokmesi. ben sana linki atiyorum. Youtubedan izle. http://www.youtube.com/watch?v=rf8MzzbmYck

Bu link butun sorularina cvp verecek :D

olcaytobulut

« Yanıtla #15 : Mayıs 05, 2011, 12:18:49 ÖS »
tesekkurler hocam cok yardımcı olacak bı vıdeo ..
uygulamaya baslayacagım yagmurlar bı dınse ..
honda logosunun ıc tarafını sprey boya ıle mı boyadınız acaba..