Gönderen Konu: Muhtelif Modüller Hk.  (Okunma sayısı 2889 defa)

qokhan

Muhtelif Modüller Hk.
« : Eylül 02, 2014, 08:33:32 ÖÖ »
Kıymetli Arkadaşlar;
2001 VTEC aracıma otomatik cam kapatma ve follow me home modülü taktırmayı istiyorum. Forumda arama yaptığımda konu yakın zamanda görüşülmemiş. Bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. (Marka ve dikkat edilmesi gereken husus vs) Selametle....

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: Muhtelif Modüller Hk.
« Yanıtla #2 : Eylül 02, 2014, 11:04:32 ÖÖ »

madfok

• Fok
« Yanıtla #3 : Eylül 02, 2014, 11:42:43 ÖÖ »

İlan sahibi forumdada üyemizdi sanırım. Özellikleri güzel incelemenizi öneririm.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-follow-me-home-modulu-sure-ve-karanlik-ayarli-mertmod-115180055/detay/

Geçenlerde görüştük Talip Abi'yle. Bu modülün daha gelişmişini üretmeye başlamışlar, bu hafta çıkacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Telefonla arayın görüşün gerçekten çok iyi niyetli ve çok ilgili bir insan. Yeni sistemde iç ışıklar da eklenecekmiş sisteme diye duydum (eğer araçta o sistem yoksa)

Modül fiyat olarak çok uygun ama genelde montaj için bir ürün parası daha istiyor elektrikçiler şimdiden bilgilerinize. Eliniz yatkınsa elektrik işlerine, hiçbir masrafınız olmadan kolayca takabilirsiniz modülü.

not: mertmod diye kendi sitesi de var ürünün.
« Son Düzenleme: Eylül 02, 2014, 11:43:46 ÖÖ Gönderen: madfok »

qokhan

« Yanıtla #4 : Eylül 02, 2014, 12:05:42 ÖS »
İlginize teşekkürler, inceliyorum.... Selametle...

gocebes7

• Gocebes7
« Yanıtla #5 : Eylül 07, 2014, 01:54:15 ÖÖ »
alırken sorun bazı moduüller xenon ampülleri destekelmıyor. bende düşünmüştüm bir ara, ya modül ya xenon diye tercihte kaldım.
Bazılarında da uyumlu yazıyor.
Alırken ona dikkat edersen daha hayırlı olur.
Şimdiden kolay gelsin, hayırlı olsun.

gocebes7

• Gocebes7
« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2014, 01:55:33 ÖÖ »
cam kapatma modulü aracımda var.
Kullanışlı ve çokta havalı birşey :)
Bendekı sunroof uda kapatıyor.
İlk işin cam modülü sonra far modülü olsun.

can3520

« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2014, 05:08:38 ÖS »
Talip abi sitemizde üye. Benim aracımda follow me home modülü var. Kesinlikle kendisiyle görüşün, mutlaka yardımcı olacaktır.