Gönderen Konu: Mugen parçaları ????  (Okunma sayısı 13751 defa)

SerkanA

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« : Eylül 20, 2005, 11:43:28 ÖS »
Merhaba arkadaşlar . . .

Mugen parçalarını bildiğim kadarıyla sadece ****** getiriyor . Türkiyede Civic ten bol bi şey olmamasına rağmen geçen hafta aradığımda ellerinde 2001 1.6 ies için hiç bir parça olmadığını ve hatta bu parçaların hiç gelmediğini söylediler .

Benim merak ettiğim bu parçaları (ön panjur , mugen aksesuarları vs .)temin edebileceğimiz  bildiğiniz herhangi bi yer var mı ?

93si

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #1 : Eylül 20, 2005, 11:55:00 ÖS »
Onlar öle yaa bende Sİ için emme manifoldu sordum adamlar utanmasalar o ne dicekler yokmuş öle bi parça :lol:
Valla kanka mugen taklitleri piyasada dolaşıyo ama orjinalini bulman zor ve tuzlu.

SerkanA

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #2 : Eylül 20, 2005, 11:58:37 ÖS »
Ankarada takliti geç Mugen diyince herkes o ne diye bakıyo valla  :D

SerkanA

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2005, 12:01:03 ÖÖ »
High End Customs diye bi yer varmış istanbulda getiriyomuş diye okumuştum dergide . Bilgisi olan var mı ?

Jehuty

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #4 : Eylül 21, 2005, 02:00:41 ÖÖ »
Mugen TR de sadece ******dan temin edilebiliyor adamların anlaşması var, eğer o duyduğun yerde de varsa onlarda zaten ******dan alıyordur...

hakangunduz

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #5 : Eylül 21, 2005, 08:00:31 ÖÖ »
arkadaşlar Mugen ******a fazla güvenmeyin ve eğer illa da mugen olsun diyosanız Mugen Tokyo dan alırım sizin için..o yok denilenlerin hepsi var

35YE720

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #6 : Eylül 21, 2005, 12:05:41 ÖS »
Alıntı yapılan: "hakangunduz"
arkadaşlar Mugen ******a fazla güvenmeyin ve eğer illa da mugen olsun diyosanız Mugen Tokyo dan alırım sizin için..o yok denilenlerin hepsi var

Hakan abi sen bizim herseyimissin  =D>  =D>  =D>

PASAKIZI

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #7 : Eylül 21, 2005, 12:52:01 ÖS »
hakangunduz

haala bisiler getireceksin bize.. kandırma bizi beahhhhhh 8)

hakangunduz

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #8 : Eylül 21, 2005, 03:02:31 ÖS »
funda paşakızı ne istedinde parasını verdinde getirmedik ..asıl sen kandırma vatandaşıııııı  :o

93si

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #9 : Eylül 21, 2005, 04:07:28 ÖS »
Kandırılmayalım :-D
PLS..

ND4HONDA

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #10 : Eylül 21, 2005, 04:42:53 ÖS »
evet arkadaşlar zaten mugen'in türkiye piyasası çok az ve de pahalı bir parçayı iki üç misli pahalıya satıyolar dikkatli olun

ImportRacer

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #11 : Eylül 21, 2005, 04:59:19 ÖS »
:)

uzunufuk

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #12 : Eylül 22, 2005, 07:26:09 ÖS »
mugen mutlıhan hondanın hondalar için getirtmiş olduğu sadece ve sadece orjinal modifikasyon yedek parçasıdır. ha ne farkı varderseniz hakkikaten çok uçuk paralarda ama garanti kapsamındaki araçlar için düşünürseniz araçta yapılan modifikasyonlar araçta uygulandığı bölgenin garanti kapsamı dışında kalması anlamna geliyor. mesela 2005 cıvıc sedan için konuşalım araca alarm taktırdınız, ve montaj sonrasında aracın multupleks unitesi zarar gördüğünde bu parça  servise baglı olarak garanti dışı kalır. hava filitresi manifolt vs bu parçalar içinde aynısı geçerli mugenin tek farkı araç garantisinin devamı orj yedek parça olması

Jehuty

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #13 : Eylül 22, 2005, 07:58:44 ÖS »
Zaten ******da çok olay döndü en son duyduğumda "pimaş" intake kitini Mugen diye ittirmeleridir...

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #14 : Eylül 22, 2005, 09:28:34 ÖS »
Mugen parçalar oldukça pahalı.  Durum Türkiye'de de Dünyada da öyle. Dolayısıyla Mugen alırken garanti dışında başka bir artı yok.  Daha performanslı, daha verimli ve daha güzel bir ton parça var piyasada.  Mugen, garanti ve Honda Motor Sports ile ön plana çıkmış bir marka.

SuperSonic

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #15 : Eylül 22, 2005, 09:30:51 ÖS »
Motor modifikasyonunda, aracım garanti kapsamındayken Mugen almayı tercih ederdim.  Ama çok da param olması lazım.  

Ama çok param olmadığı için, olsa da vermek istemeyeceğim için garantinin bitmesini bekler, ondan sonra motor olayına girerdim.  En azından şimdi böyle düşünüyorum.  :)

93si

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #16 : Eylül 22, 2005, 11:11:24 ÖS »
Alıntı yapılan: "Jehuty"
Zaten ******da çok olay döndü en son duyduğumda "pimaş" intake kitini Mugen diye ittirmeleridir...

Ewet tam bir fiyasko yaw

hakangunduz

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #17 : Eylül 23, 2005, 10:24:56 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "SuperSonic"
Motor modifikasyonunda, aracım garanti kapsamındayken Mugen almayı tercih ederdim.  Ama çok da param olması lazım.  

Ama çok param olmadığı için, olsa da vermek istemeyeceğim için garantinin bitmesini bekler, ondan sonra motor olayına girerdim.  En azından şimdi böyle düşünüyorum.  :)

istersen Honda yazan al adamlar bir bahane bulur ve değişmesi gerekenleri cebainden alır ..

AudioGarage

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #18 : Ekim 12, 2005, 11:53:04 ÖS »
Alıntı yapılan: "35YE720"
Alıntı yapılan: "hakangunduz"

Hakan abi sen bizim herseyimissin  =D>  =D>  =D>

ewet hakan da yardım amaçlı yok yok abicim..sağolsun walla... :D

speedy_gonzales

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #19 : Ekim 13, 2005, 09:31:00 ÖÖ »

Valla katılmakla beraber, kafamdakiler şunlar :
Fazla beklemeden motor olayına girim diyorum, mugen headers ve egsoz ısmarladım ama gene de kararsız kaldım :(  hem arabam daha 8000de ve garantide bitmesine 2 sene var, hadi intake AEMv2 takılır o problem diil, beyin de takmak istiyorum, napıcam napıcam??? :(  :(  :(
HELP, HELP, HELP... :cry:

kelalper

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #20 : Ekim 20, 2005, 04:00:23 ÖS »
Neden bu kadar garanti kapsamında kalmasından korkuyorsunuz anlamıyorum. Birincisi kullandığınız arabalar Honda. Ben daha Hondanın Vtec teknolojisinin arıza yaptığını duymadım. Ayrıca garanti kapsamı bittikten  sonra modifikasyon nedeniyle başınıza bişey geldiği zaman gene parasını kendi cebinizden vereceksiniz. O yüzden zaten doğru düzgün parçalar kullanacaksınız. Kullandığınız bir parçadan dolayı motorun komple zarar görmesi zaten çok zor. O zaman neden korkuyorsunuz. Headers yaptığınız zaman bütün araba değil belli kısımlar garanti kapsamı dışında kalır. O yüzden Mugenlere vereceğiniz paralara yazık.

AudioGarage

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #21 : Ekim 30, 2005, 10:13:19 ÖS »
ya kelalper..adamlar çok kıllık yapıyorlar servicelerde...
bir kaç tekniker kankimiz warda işi rahat hale getiriyoruz..
Hawa filitresini değişemediklerinde suratları asılıyor heriflerin...

SuperSonic

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #22 : Ekim 30, 2005, 10:47:02 ÖS »
Alıntı yapılan: "speedy_gonzales"
Valla katılmakla beraber, kafamdakiler şunlar :
Fazla beklemeden motor olayına girim diyorum, mugen headers ve egsoz ısmarladım ama gene de kararsız kaldım :(  hem arabam daha 8000de ve garantide bitmesine 2 sene var, hadi intake AEMv2 takılır o problem diil, beyin de takmak istiyorum, napıcam napıcam??? :(  :(  :(
HELP, HELP, HELP... :cry:

Sipariş verdin mi? Hayırlı olsun...  :)  Ne zaman geliyor parçalar?

dd1777

• Ziyaretçi
Mugen parçaları ????
« Yanıtla #23 : Ekim 31, 2005, 02:44:36 ÖS »

size sadcece şunu dicem mugen lede garanti dışı
bazı sservislerde mugen olsada orj değil garanti dışı deniliyo buna şahit oldum

ReD_JaZZ

Mugen parçaları ????
« Yanıtla #24 : Ekim 31, 2005, 09:38:16 ÖS »
sadece zaten ******da garanti kapsamında mugen,cunku onların distribütörlüğünde olan bi marka...aynı şekilde 5zigen...ama aracına bu ekipmanları yaptırıp başka bi bayiinin servisine gidersen kabul etmiyorlar... :mad: