Gönderen Konu: Mugen Modifiyesi???  (Okunma sayısı 30166 defa)

speedy_gonzales

Mugen Modifiyesi???
« : Ekim 15, 2005, 12:25:35 ÖS »
Arkadaşlar,
Birçoğunuzun bildiği gibi 2005 S2000 sahibiyim, yavaş yavaş modifiye etmeye başlayayım istiyorum.  Arabam hala garanti kapsamında olduğu için açıkçası tereddütteyim.  Sadece Mugen ile gitme şansım var garanti için, ama bildiğiniz gibi fiyatlar da yüksek.  İlk planda headers ve egsoz ile başlayayım istiyorum.  Daha sonra beyin ve CAI ile devam edicem, ne dersiniz, fikir yorum alabilir miyim??? :-(  :-(  :-(

RuSHeR_RaCeR

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #1 : Ekim 15, 2005, 12:27:31 ÖS »
Ben sana aynen katılıyorum garanti kapsamında kalması daha iyi.... :cool:

AhmetFikri!

• TeamManisa
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #2 : Ekim 16, 2005, 01:18:26 ÖÖ »
en iyisi bence hem garanti bozulmaz hemde markanın kalitesi belli

93si

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #3 : Ekim 16, 2005, 05:16:41 ÖS »
Çok doğru düşünmüşsün bu şekil devam atmosferkte ağzına kadar doldur yavaştan :cool:

Jehuty

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2005, 05:50:37 ÖS »
Çok güzel düşünmüşsünde ben yaşananlardan sonra Mugenin tek kapısı olan firmaya güvenimi kaybettim ne yalan söyliyim hee bi problem yaşarsan her türlü feedback alabilirsin ama problem yaşayana kadarda "pimaş"larla gezersin ;) bilenler ne demek istediğimi anlamıştır..

sleeperEK

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #5 : Ekim 17, 2005, 06:36:59 ÖS »
Headerstan önce CAI alıp o sesin zevkine varsanız ?

uğur®

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #6 : Ekim 17, 2005, 07:03:33 ÖS »
Alıntı yapılan: "sleeperEK"
Headerstan önce CAI alıp o sesin zevkine varsanız ?

+1 ilk gereken cai bence de. O ses yok mu ooofff mukemmel...:)

Onu-R

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #7 : Ekim 17, 2005, 09:41:05 ÖS »
Alıntı yapılan: "Jehuty"
Çok güzel düşünmüşsünde ben yaşananlardan sonra Mugenin tek kapısı olan firmaya güvenimi kaybettim ne yalan söyliyim hee bi problem yaşarsan her türlü feedback alabilirsin ama problem yaşayana kadarda "pimaş"larla gezersin ;) bilenler ne demek istediğimi anlamıştır..

daha önce de böyle bir yazını okumuştum sanırım.. benim bir arkadaş da bugün Type-R'ına Honda Cem'den Mugen baskı balata siparişi fln verdi.. (******'dan Cem'e gelicek orda takılıcak) inşallah senin dediğin olayın benzeri bizim arkadaşta yaşanmaz :D . . .

93si

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #8 : Ekim 17, 2005, 09:53:01 ÖS »
Valla ben olsam mugen parça taktıran arkadaşlar yerinde ne yaparsam yapiim girerdim yanına takılırken bakardım başka türlü rahat edemezdim valla

Jehuty

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #9 : Ekim 18, 2005, 03:32:56 ÖÖ »
yok baskı balataya pimaşları sokuşturamazlarda, daha önceden CAI yapılan bir makinada çıktı pimaş dirsekler falan çocuk habersiz kaza yapana kadar kullanmıştı yada filtresini sökene kadar tam hatırlamıyorum.. sonra adı geçen firma özür amaçlı bişiler yapmış ama ben verdiğim paranın hakkını isterim onun için diyorum yoksa pimaşı koymasını bende bilirim..

ayrıca servislerde arabanın yanında durmana izin verilmiyor erol samimi olduktan sonra girersin her türlüde diğer türlü sokmuyorlar zaten..

bence Serhan garantiyi her türlü bunlar hiçe sayıyor kullanıcı hatası diyip sıyrılıyorlar yap abi KN yada Green ne biliyim neşene göre, Mugen'e çuvalla para dökmeye deymez.. (benim kendi fikrimdir)

hakangunduz

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #10 : Ekim 18, 2005, 08:20:00 ÖÖ »
serhan mugen beyini buradan alma sakın..kesin çıkma verirler...
******a güvenme derim

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #11 : Ekim 18, 2005, 10:21:19 ÖÖ »
Mugen parçalar çok güzel, özellikle dış modifiye konusunda.. Ama performans konusunda o kadar başarılı değiller.  Fiyatları da çok yüksek.  Dünyanın her yerinde fiyatları yüksek zaten.  Ben çok beğenirim ama almam.  

Başka markalarla işe girmek en iyisi.  Mod olayını garantı bittikten sonra yapsan daha iyi olur.  Ama hava filtresi garantiyi bozmaz :D  Son son servise giderken söktürürsün

PreludeBB2

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #12 : Ekim 18, 2005, 12:28:52 ÖS »
Dostum, aracın için Mugen markası iyi bir seçim, ama arkadaşlarında dediği gibi o pimaş hadisesi halen gözümün önüne geliyor. Eski malum Honda sitesinde çıkmıştı bu olay sonrada bir şekilde olayları hemen örtbas etmişlerdi, pimaşzede elemanda özür felan dilemişti. Açıkçası benim o olaydan sonra önceden ****** firmasını çok taktir etmeme rağmem güvenim tamamen sarsıldı. Fotoğraflarda resmen aliminyum folyaya sarılmış pimaş borular görünüyordu. Gerçekten Mugen istiyorsan ya parçaları kendin getirtip inceleyerek al, yada Mugen'in USA distributörü www.kingmotorsports.com sitesine girerek buradaki parçaların resimlerine bakıp, sana verdikleri parçanın aynısı olup olmadığını incele. Mugen için sana verebileceğim tavsiyeler bunlar ve eğer imkanın varsa parçayı yurtdışından getirtmeni de öneririm. Eğer ki garanti yi çok önensemiyorum dersen de yine yurtdışında S2000 lara başarıyla uygulanan AEMV2 - Injen - K&N Typhoon gibi Complate Kitleri öneririm CAI olarak. Egzoz da da kendini defalarca ispat etmiş ve K20 motorlarda iyi verim verdiği görülmüş Greddy, DC Sports ve özellikle çok ses istemiyorsan Japon RSR markasını tavsiye ederim. Tabi bu saydığım parçaları ülkemizde bulmanın olanağı olmadığı için sanırım Mugen e yönelmişsin. İyi bir seçim yapmışsın ama diğer arkadaşlarında dediği gibi ****** konusunda çok dikkatli davranmanı ve parçalar takılırken mutlaka aracın yanında olmanı ve ne takıldığını görmeni tavsiye ederim. Bunlar benim fikirlerim ve önerilerim.

hakangunduz

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #13 : Ekim 18, 2005, 12:53:31 ÖS »
mugenleri fiyatlarıyla kontrol ederiz ama direk Tokyo dan da alırız sen rahat ol..

Onu-R

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #14 : Ekim 19, 2005, 06:10:04 ÖS »
dediğim gibi olmamış arkadaşlar.. bugun mugen baskı balatalı type-r a bindim fena olmus.. yine mugenden difransiyel, beyin, filtre ve ön ızgara geliyo.. çok güzel olucak bence..

V-Tec MMM

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #15 : Ekim 20, 2005, 12:44:38 ÖÖ »
:lol:  :lol:  :P

HONDA

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #16 : Ekim 20, 2005, 09:47:20 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "V-Tec MMM"

Bilgi isteriz.
Meraklandık.  8)

hakangunduz

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #17 : Ekim 20, 2005, 10:53:24 ÖÖ »
yazık ya verilen paraya

ImportRacer

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #18 : Kasım 19, 2005, 06:34:14 ÖS »
Alıntı yapılan: "erischman®"
Alıntı yapılan: "V-Tec MMM"

Bilgi isteriz.
Meraklandık.  8)

+1

dd1777

• Ziyaretçi
Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #19 : Kasım 20, 2005, 01:25:19 ÖÖ »
mugen 10++

speedy_gonzales

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #20 : Kasım 21, 2005, 02:38:11 ÖS »
Eğer kar kış kıyamet olmazsa bu cuma operasyona başlıyorum... :D  :D  :D
İnşallah buluşmaya donanımlı!!!! gelicem... 8)

Güven

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #21 : Kasım 21, 2005, 03:21:58 ÖS »
neler yapıyon bakalım Serhanım

93si

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #22 : Kasım 21, 2005, 06:51:56 ÖS »
Ooooo bi deişiklik seziyorum dökülün bakalım serhan bey. :cool:

Güven

Mugen Modifiyesi???
« Yanıtla #23 : Kasım 22, 2005, 08:04:26 ÖÖ »
Dökülmemiş bizzat şahit olmamızı istiyor herhalde  :D  :-D