Gönderen Konu: Debriyaj baskı balata 17.000 KM  (Okunma sayısı 1506 defa)

seyhanozen

Debriyaj baskı balata 17.000 KM
« : Nisan 05, 2012, 01:13:00 ÖS »
Merhaba,
Arkadaşlar aracım honda civic 1.4 I-shift şanzumanlı 2011 model hatchback araçtır,Araca bu gün bindiğimde  geri vitese almıştım aracı geri geri çıktım ileri aldığımda araç kaldı gitmedi.araç geri viteste gözüküyordu ekranda şanzuman hatası olan dişli bir çark ortasında ünlem işareti verdi aracı boşa aldım fakat ekran göstergeleri aptallaştı gösterge göstermiyordu vitesi ve araçtaki arka ışıklar yanıyordu araç geri vitesteymiş gibi aracı ittik daha sonra çekici ile aracı servise gönderdim servisten bana gelen dönüş .Aracın debriyaj baskı balatasının bittiğiydi ben araç garanti kapsamında olduğunu belirttim garantiden yapmazlar bunu dediler ve bana 1200 liralık masraf çıkarttı.kesinlikle servisin bunu garanti kapsamında yapmayacağını daha önce başka bir aracın 3000 km de değiştiğini ve bunun garanti kapsamı dışında olduğunu belirtti. konu hakkında yorum yapabilirmisiniz 17.000 km de baskı balata bitermi ve bunde sucum nedir? araçta Tiptronik araç yarı otomatik şimdiden teşekkürler.

ozN

Ynt: Debriyaj baskı balata 17.000 KM
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2012, 09:35:39 ÖS »
baskan baskı balatanın km si yoktur kullanıma göre 1000 km dede bitebilir 250 000 km de gidebilir tamamen kullanımla alakalı ha ürün hatalı olabilir ona bişe diyemem senin aracta ama baskı balatanın standardı yoktur