Gönderen Konu: Motor Katkı Maddesi Ardina Hakkında  (Okunma sayısı 3902 defa)

oqano

• OqAnO
Motor Katkı Maddesi Ardina Hakkında
« : Temmuz 21, 2013, 11:12:36 ÖS »
Arkadaşlar haftasonu silecek almak Kocasinan Sanayi'deki Bilge Otomotive gittim üzerindeki silecekleri ölçtü biri 58 cm diğeri 65 cm geldi bunlar orjinali midir değilmidir bilmiyorum eğer bu konuda bilgi olan varsa bilgilendirirse sevinirim şuan 60 cm 3 65 cm var herhangi bir sorun sıkıntı olur mu bilemiyorum

Konu açmamdaki asıl sebebim ise Dükkan sahibinde de Honda Civic varmış sıfır almış daha öncede 2010 elegance varmış önceki aracına Ardina diye bir motor katkı maddesi varmış dedi abi bak sana kesinlikle bunu öneririm motor sesinide kesiyor ve aracın LPG li ise kesinlikle tavsiye ederim dedi bakımı nerde yaptırıyorsun dedi Radar Honda dedim bak dedi yarın şeref ustayı ara sor Ardina'yı oda koyuyor isteyenlere diye siz forum arkadaşlarıma sormak istedim yinede ben ürün fiyatı 110 tl denildi. Aracım 144.176 km de sizce bu ürüne gerek var mıdır ? + sı veya - si var mıdır ?
Yorumlarını bekliyorum teşekkürler

http://www.ardinatr.com/products-motoroil-protector.html
http://www.youtube.com/watch?v=V2_RK-_FVkE

tarantino

• Co-Admin
Ynt: Motor Katkı Maddesi Ardina Hakkında
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2013, 11:25:36 ÖS »
katkı maddesini neden koymak istiyorsunuz aracınız yağmı yakıyor yaksa yatak mı vuruyor

eğer ki bunları yapıyorsa katkı maddesi geçici bir çözüm ve hondanın yağ pompası katkı maddesini hiç sevmez haberiniz olsun kaş yapayım derken göz çıkartmayın;)

kacaman

« Yanıtla #2 : Temmuz 21, 2013, 11:31:25 ÖS »
tereddütlerim var.

kacaman

« Yanıtla #3 : Temmuz 21, 2013, 11:33:17 ÖS »
katkı maddesini neden koymak istiyorsunuz aracınız yağmı yakıyor yaksa yatak mı vuruyor

eğer ki bunları yapıyorsa katkı maddesi geçici bir çözüm ve hondanın yağ pompası katkı maddesini hiç sevmez haberiniz olsun kaş yapayım derken göz çıkartmayın;)
+1
bende 2008 civic varken aracıma bor katkılı powerup marka katkıdan koydum, aracım yağ eksiltmeye başladı, aracım henüz 2700km de idi yani neredeyse sıfırken yaptım bu işlemi aracımı yağ eksiltmesini görünce pişman oldum ve aracımı sattım araç 24100km de 11 aylıktı sattım.

oqano

• OqAnO
« Yanıtla #4 : Temmuz 22, 2013, 07:51:33 ÖÖ »

Yok hocam zaten yeni aldım 1 ay anca oldu herhangi bir sorun yok adam öyle dedi böyle dedi övdü de övdü motor sesi uzun yolda azalır dedi sadece yararı varmıdır diye sormak istemiştim ama anlaşılan hiç yapılacak bir iş değil :)

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #5 : Temmuz 22, 2013, 09:05:48 ÖÖ »
tamamen gereksiz bişey,her söylenene inanma Okancım.

BiTEC

« Yanıtla #6 : Temmuz 22, 2013, 09:23:43 ÖÖ »
sürekli kullandığınız motor yağını değiştirince de ilk başta yağ eksiltebilir diye bişey duydum ne kadar doğrudur ??

bbhnda

« Yanıtla #7 : Temmuz 22, 2013, 03:36:17 ÖS »

+1907 bu problemler varsa geçici çözüm olabilir ama kitapçıktada yazıyor ihtiyaç duymaz diye.

oqano

• OqAnO
« Yanıtla #8 : Temmuz 22, 2013, 04:42:15 ÖS »
Zaten yaptıracak değildim adam çok övdü bende sizlere sormak istedim anlaşılan gerek yok fanteziye