Gönderen Konu: Modifiye Yaptıracam Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 3334 defa)

aliersoy

Modifiye Yaptıracam Yardım Lütfen
« : Ekim 28, 2013, 06:06:59 ÖS »
Arkadaşlar Merhabalar
2008 elegance hondam var body kit,angel far,kumandalı egzoz,arka tampon çakar,navigasyon ses ve görüntü sistemi geri görüş ile birlikte,kapı altı lazer taktırmak istiyorum. İlk olarak çok uçuk,pahalı ürünler kullanmayı düşünmüyorum ama bunun yanında kalitesiz üründe kullanmak istemiyorum bu ürünlerden tavsiye edebileceğiniz markalar ve temin edebileceğim yerler varmı? 2.olarak İzmir'de bu işlemleri hakkını vererek yapabilecek bildiğiniz yerler var mı ? 3. yaptırdıklarımdan vizede sorun teşkil edecek olan şeyler olurmu? Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşıp,yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden herkese teşekürler...

sercanim

• SeRCaN
Ynt: Modifiye Yaptıracam Yardım Lütfen
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2013, 07:36:53 ÖS »
bende düşünüyorum takip

free_man

• GTA95
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2013, 08:12:02 ÖS »
Ankara için otosport (karlıkcıhalil)şaşmaz tavsiye ederim

aliersoy

« Yanıtla #3 : Ekim 29, 2013, 11:27:44 ÖÖ »
Öncelikli olarak izmir ama tabi bu işi gerçekten güzel yapan yerler varsa başka şehirlerde düşünebilirim teşekürler free_man .

madfok

• Fok
« Yanıtla #4 : Ekim 30, 2013, 01:34:23 ÖS »
Body kit konusunda mutlaka plastik olanlardan alın derim. Ucuz diye fiber falan alıp başınız ağrımasın sonra. Kumandalı egsoz için de daha önce bir link paylaşmıştım bulursam paylaşırım tekrar. Aynı şekilde navigasyonla ilgili çok fazla tartışma yapılmıştı forumda araştırırsan kolaylıkla bulursun diye düşünüyorum.

aliersoy

« Yanıtla #5 : Ekim 31, 2013, 08:15:58 ÖS »
madfok öncelikle yeşekür ederim. evet navigasyonla ilgili konuları buldum.egzoz konusunda yardımcı olursan sevinirim.sende egzoz varmı varsa sana problem çıkarttımı vizelerde falan.birde plastiğin tercih edilmesinin sebebi ne fiber dahamı çabuk kırılıyo

madfok

• Fok
« Yanıtla #6 : Kasım 03, 2013, 10:19:17 ÖÖ »
http://www.youtube.com/watch?v=pkO_IIk_AU8

http://www.youtube.com/watch?v=RAfh4Ds_ziQ

http://www.youtube.com/results?search_query=honda+civic+kumandal%C4%B1+egsoz&oq=honda+civic+kumandal%C4%B1+egsoz&gs_l=youtube.3..35i39.7578.7877.0.10810.3.3.0.0.0.0.68.178.3.3.0...0.0...1ac.1.11.youtube.qMFn5ctsZ40

bu videolardan biraz fikir edinilebilir. sizin araç için bir uygulama göremedim ama benim fd6 için çok güzel geldi sesi bana :)

Bu videolarda güzelce gösteriliyor sesi falan,

http://www.egzozmarket.com/ bu sitede satılıyor kumandalı egzozlar. vize konusundan emin değilim ama kumandalı olduğunu çaktırmadığın sürece sesini kapatıp vizeye girebilirsin diye düşünüyorum.

Fiber vs plastik konusunda da, plastik olanlar fiber olanlara göre çok daha fazla dayanıklı. plastik olanlar arabanın kendi tamponu gibi bir dayanıklılığa sahip ama fiber olanlar çok daha kırılgan. zaten bu etek parçaları da park ederken veya kasisli yolda yere değebileceğinden fiber olanlar çok kolayca kırılıyor. zaten ucuza yaptırılmış ve kırılmış body kitleri dikkatli bakarsan her yerde görebilirsin.

Bu arada arka tampon çakar çok havalı dursa da sanırım polis durdurup ceza yazıyordu onun için, istersen tekrar bir araştır o konuyu da forumda.

aliersoy

« Yanıtla #7 : Kasım 03, 2013, 10:48:27 ÖÖ »
Çok teşekürler kardeşim saol yardımın için

madfok

• Fok
« Yanıtla #8 : Kasım 04, 2013, 09:48:13 ÖÖ »
ne demek :) yaptırdıkça resimli paylaşırsan güzel olur

veli coşkun

« Yanıtla #9 : Ocak 05, 2014, 09:51:54 ÖS »
egzozst yerine spor hava filtresi body kit yerine spor yay arka spoiler yüksek tip, marşmiyel altı ışık 6000 kelvin zenon maliyet yaklaşık 1000 TL CİVARINDA TUTAR