Gönderen Konu: Maximum Power hakkında bilgisi olan varmı arkadaslar  (Okunma sayısı 3987 defa)

erhankocatop

Maximum Power hakkında bilgisi olan varmı arkadaslar
« : Şubat 19, 2012, 10:59:18 ÖÖ »
Maximum Power ile 35 TL'ye yüzde 18 yakıt tasarrufu
Adana'da 32 yıllık oto tamir ustası İbrahim Şimşek, icat ettiği ve patentini aldığı sistem ile karbüratörlü araç motorlarında güç artışı ve yüzde 12-18 arası yakıt tasarrufu sağlandığını söyledi. abilerim aranızda bu sistemi kullanan varmı veya bi bilgisi olan okudmda sasırdm iligilenen arkdaslara tesekkürlerr

ilkeronat

Ynt: Maximum Power hakkında bilgisi olan varmı arkadaslar
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2012, 03:23:43 ÖS »
karbüratörlü araçlarda işe yarayabilir ama çoğumuzun aracı enjektörlü ve bu kadar yüksek oranda ekonomi yapması bana pek olası gelmedi.

erhankocatop

« Yanıtla #2 : Şubat 20, 2012, 09:58:25 ÖÖ »
eg kasa civic düşündüğüm için ve sadece si ların enjektörlü oldugunu düşündügümde benm ilgimi cekmişti 93-95 arası civic eg ex almayı düşünüyorm acaba dedim doğrumu abilerime bi sorim dedim :(

BGR19

« Yanıtla #3 : Şubat 20, 2012, 10:14:50 ÖS »
ben de merakettim ya aslında bi taunus fln almayı düşünüyorum ben de :)

erhankocatop

« Yanıtla #4 : Şubat 23, 2012, 09:16:32 ÖÖ »
kimsenin haberi yok herhalde bu konudan :/  yazın sanayide terketilmiş bi taunus vardı tek kapı hayran kaldım içi fln cok temiz görünüyodu herşey orjinal  babama dedm alalım ben bunla uğrasırım babam ama ben seninle uğrasamam dedi :D kaldı öyle

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Şubat 23, 2012, 09:18:35 ÖÖ »
karbüratörlü araçlarda işe yarayabilir ama çoğumuzun aracı enjektörlü ve bu kadar yüksek oranda ekonomi yapması bana pek olası gelmedi.
evet benimde enjeksiyonlu arabam :)  bende katılıyorum size haklsınız ama deneyen varsa paylaşırsa iyi olur

16ec813

« Yanıtla #6 : Şubat 23, 2012, 09:19:59 ÖÖ »
hepsi yalan dolan bunların
varmı öle bi dünya

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Şubat 23, 2012, 09:22:23 ÖÖ »
varmı öle bi dünya
gayet açıklayıcı oldu sağol :D

BGR19

« Yanıtla #8 : Şubat 23, 2012, 09:33:21 ÖÖ »
kimsenin haberi yok herhalde bu konudan :/  yazın sanayide terketilmiş bi taunus vardı tek kapı hayran kaldım içi fln cok temiz görünüyodu herşey orjinal  babama dedm alalım ben bunla uğrasırım babam ama ben seninle uğrasamam dedi :D kaldı öyle
ben de 2 kapılısını istiyordum da 2.0 motorlusu yokmuş galiba Türkiye de ben de 4 kapı bakıyorum artık :)

BGR19

« Yanıtla #9 : Şubat 23, 2012, 09:34:46 ÖÖ »
varmı öle bi dünya
doğru bence de %18 çok büyük bir sayı, millet %3 tasarruf yapınca seviniyor öyle kolay değil

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Şubat 23, 2012, 09:37:25 ÖÖ »
yoksa herkes kullanırdı fabrika yetiştiremezdi :)

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #11 : Şubat 23, 2012, 09:39:47 ÖÖ »
Başka bir forumda bu cihazın satışını yapan biri var ve kullananlarda var , yorumlardan okuduğum kadarıyla bu cihazın karbüratörlü araçlar için yakıt tasarrufu sağladığı yazmakta idi.

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Şubat 23, 2012, 09:43:59 ÖÖ »
Başka bir forumda bu cihazın satışını yapan biri var ve kullananlarda var , yorumlardan okuduğum kadarıyla bu cihazın karbüratörlü araçlar için yakıt tasarrufu sağladığı yazmakta idi.
ozaman karbiratörlü araçlar yaşadı ama yazdıkları kadar tasarruf sağlarmı tartışılır bence...

erhankocatop

« Yanıtla #13 : Şubat 23, 2012, 09:57:27 ÖÖ »
bende okdr buyuk bi yakıt tasarrufu beklemiyordum da 3 5 bişey yapsa yeterdi hondalarda bunu kullanan veya bi arakdası kullanan yokmu ya birinci ağızdan duysak :) ilk arabamı almayı  eg kasa 1.5 ex planlıyorm karbrotorlu cok yakıyo haberi okuyunca baya sevinmiştim ama :d nese artık usta bide o araba 1.6 dı tek kapı arkası fort mustang gibi :D

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 23, 2012, 10:03:37 ÖÖ »
bende okdr buyuk bi yakıt tasarrufu beklemiyordum da 3 5 bişey yapsa yeterdi hondalarda bunu kullanan veya bi arakdası kullanan yokmu ya birinci ağızdan duysak :) ilk arabamı almayı  eg kasa 1.5 ex planlıyorm karbrotorlu cok yakıyo haberi okuyunca baya sevinmiştim ama :d nese artık usta bide o araba 1.6 dı tek kapı arkası fort mustang gibi :D
:) malesef yakıtların pahalılığı alternatif yollara itiyo mecburen :( kullanan biri den gelir sanırım

erhankocatop

« Yanıtla #15 : Şubat 23, 2012, 10:07:08 ÖÖ »
ins bekliyorum ilgilenen arkadaslara tesekkür ederim

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Şubat 23, 2012, 10:09:04 ÖÖ »
nedemek bide enjeksiyonluda kullanan denk gelirse ii olur :)

erhankocatop

« Yanıtla #17 : Şubat 23, 2012, 10:17:09 ÖÖ »
sadece karbortorlü araclar için tasarlamıs yaslı bir ustamız  patantinide almıs simdi ticaret peşinde :D

ümit07

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Şubat 23, 2012, 10:22:37 ÖÖ »
sadece karbortorlü araclar için tasarlamıs yaslı bir ustamız  patantinide almıs simdi ticaret peşinde :D
neyse ozaman karbiratörlü araç kullanan kardeşlerimize hayırlı olsun diyelim... :)