Gönderen Konu: bLow off için turbo şart mı ? :(  (Okunma sayısı 5953 defa)

anlksm

bLow off için turbo şart mı ? :(
« : Ocak 30, 2010, 07:10:17 ÖS »
98 model civic e bLow off uygulaması yapılabilir mi herhangi bi zararı olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim...

Civic Ex..

Ynt: bLow off için turbo şart mı ? :(
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2010, 09:05:25 ÖS »
Bir kaç yerde görmüşdüm sanırım konyada elektrikli blow off uygulaması yapıyor adamlar biraz tizz ses acayip turbolu daha güzell = ) adamın dediğine göre vites aralarında sekromençe bağlamışlar..

video burda adamlar yapmış yorum sizin...

http://www.youtube.com/watch?v=fa-SHQB50Ds
« Son Düzenleme: Ocak 31, 2010, 09:07:12 ÖS Gönderen: Civic Ex.. »

anlksm

« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2010, 11:00:38 ÖS »
ses çok tiz ya komik olmuş ..

farewell

« Yanıtla #3 : Şubat 03, 2010, 09:54:41 ÖS »
hadi yokmu bilen turbosuz
oluosa bizde takalım

Civic Ex..

« Yanıtla #4 : Şubat 03, 2010, 10:07:54 ÖS »
ses çok tiz ya komik olmuş ..
Turbosuz Bu kadar işde : ) Gerek yok bnce hiç macera arama..

ysf55

« Yanıtla #5 : Şubat 03, 2010, 10:10:40 ÖS »
tizli bise olmus bu :)

FZG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2010, 07:32:19 ÖÖ »
18 yaslarinda hyundai aracima taktirmak istemistim elektronik blow off ama sonra dusundumki cok kotu olur.. Trafikte cuflata cuflata gideceksin, yanina esas turbolu bir araba gelecek kapismaya kalkacaksin ve adam gulecek..

Bence paraya yazik onun yerine guzel bir filtre ile mukemmel bir hondaya ozgu yirtici bir sese kavusabilirsin...

HoNdaBoY

« Yanıtla #7 : Mart 01, 2010, 12:10:50 ÖS »
kusura  bakmayın ama çok saçmalamışlar..dünya nerde biz nereye gidiyoruz..abii noolurr insanların woowww!!! diyecegi bişeyler yokmu ülkemde....yeni bişey yapılacaksa kopya olmamalı...cızzzz

ursus

« Yanıtla #8 : Mart 01, 2010, 12:17:07 ÖS »
videodaki arabayla neler neler yapılır istense, uğraşılan şeye bakın. 5-6 senedir var bu mevzu. çuf çuf deniyor kendisine. öyle sanıyorum ki burda konusunu da açmıştım. vites değiştirirken çuf ediyor. gereksiz bir şey. yani insanlar bunu görünce öfff arabaya bak demiyor, allahın krosuna bak diyor. onuda belirteyim.

poseidon999

« Yanıtla #9 : Mart 01, 2010, 12:19:17 ÖS »
Doğan görünümlü şahin =  turbo görünümlü (sesli) atmosferik. Hem de en çakmasından.

hiçbir farkı yok. Hiç uğraşma. Ona para harcayacağına düzgün bir ara boru ile son susturucu al.

Zaten her gaz+debriyaj hareketinde çuflayan bir blow off istemezsin sanırım.

106-206 çuf sesini duyar yanaşır sana.
Sen de dayanamaz kalkarsın. Adam gider sen de arkasından bakarsın. Yazık etme.

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #10 : Mart 01, 2010, 12:42:59 ÖS »
hadi yokmu bilen turbosuz
oluosa bizde takalım
Turbo olmayan araçlara Blowoff olmaz çünkü turbo basıncı ile devreye giren bir ünite oduğu için Turbo olmayan araçlara montajı mümkün değil <nohapy
ama Blowoff sesi veren bir çok ürün mevcut piyasada ama taklitlerinden sakınınız çünkü kendinizi ve aracınızı komik duruma düşürüyorsunuz >%Sakin
İnanın belli bir süreden sonra çıkarıp bir kenara koyuyorsunuz çünkü istanbul trafiğinde bu tarz uygulamalar can sıkıyor  :emo
Egzosa takılan aparatlar var montajı çok basit ama onuda akşam işi bilen bir çakal hırsız alıp götürebilir dikkatli olmak lzm >%Sakin

anlksm

« Yanıtla #11 : Mart 01, 2010, 01:21:06 ÖS »
hakLısınız sanırım bu Civic'e yapılacak en berbat bişey olur sanırım ... Ya peki şunu da merak ediyorum ben abart taktırdım ses çok şahinimsiydi başlarda şimdi bira daha kaydı ne yapmalıyım daha hoş karizma bi ses için ?  :emo

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #12 : Mart 01, 2010, 11:04:08 ÖS »
hakLısınız sanırım bu Civic'e yapılacak en berbat bişey olur sanırım ... Ya peki şunu da merak ediyorum ben abart taktırdım ses çok şahinimsiydi başlarda şimdi bira daha kaydı ne yapmalıyım daha hoş karizma bi ses için ?  :emo
Daha hoş karizma bir ses istiyorsan 5zigen,HKS,BuddyClub,Skunk,gibi karizma marka egzoz kullanacaksın aracına  :con

anlksm

« Yanıtla #13 : Mart 02, 2010, 03:37:38 ÖS »
bi araştırma yapayım ben nerde nasıl kaça bulurum diye bu sölediklerini .. çok tesekkürLEr.