Gönderen Konu: 99 Accord 2.0 EX  (Okunma sayısı 2400 defa)

PearL GreY MoNsteR

99 Accord 2.0 EX
« : Aralık 04, 2011, 09:38:17 ÖÖ »
S.a günaydınlar. Aklımda accord Amerikan kasa almak var Çünkü İes piyasası malum. Hem İesten performanslı dahası konforda çok çok tatmin edici . Fiyatıda ies kadar birşey. Öncelikle alacagım araç manuel. Otomatik şanzumanlarda kronik sorun varmış. Benim sormak istedigim birkaç soru var ;
1-) Satılırken Sorun Çıkarırmı ?
2-) Tecrübe sahibi olan kişiler Araç hakkında yorum yaparsa çok sevinirim.
3-) 2.0 VTEC Motor var 147 bg mi 155 bg mi ? Vede En Önemlisi VTEC Açıyormu ? Sene 2010 Yaz ayları İlk hondamı aldım vtec 2 ler açmaz deniliyordu sene 2011 başları açar dediler vsvs. kafa karıştı iyice. SOHC Vtec motor fazla belli etmez ama vtec açıyormu bunu merak ettim ?
Bugun nasipse bakmaya gidecegiz araca
99 Manuel BEYAZ Lpgli Sadece Sol arka Kapısacı dogrulmuş ( Sahibinin dediklerini söylüyorum ) Döşemelerinin detaylı fotosunu görmedim fakat iyi duruyordu. Standar Özellikleri var . Isıtmalı koltuklar aynalar vsvs. Donanımlı Araç. Düzgün bir ies 18500 den aşagı alamıyoruz... 19 İstiyor 18750 18500 gibi biterse İyi olacak.
Görüşlerinizi Alalım :) Şimdiden sağolun hayırlı günler..

civicci35

Ynt: 99 Accord 2.0 EX
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2011, 02:46:43 ÖS »
99ex amerikan kasalar en sağlam accordlardır.bende zamanında ciddi ciddi arıyordum baya bi araştırma ve test sürüşü yaptım.kalite konfor genişlik olarak malum ies ile karşılaştırılmaz.fakat önemli olan kazasızını bulabilmek vergi derdin yoksa alınabilir keyifle kullanılabilir.satarken piyasası daha yavaştır.ies gibi elden kolay çıkmaz.performans olarak 147hp güç üretir fakat kalkışlarda ies gibi serilik beklemek yanlış olur.yol uzadıkça aracın yol tutuşu kendini gösteriyor.yükske hızlarda rüzgar sesi yine içeride kronik sorunu yok diye biliyorum.beyaz renkte iyi gider.hayırlısı olsun diyelim.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2011, 03:52:44 ÖS »
99ex amerikan kasalar en sağlam accordlardır.bende zamanında ciddi ciddi arıyordum baya bi araştırma ve test sürüşü yaptım.kalite konfor genişlik olarak malum ies ile karşılaştırılmaz.fakat önemli olan kazasızını bulabilmek vergi derdin yoksa alınabilir keyifle kullanılabilir.satarken piyasası daha yavaştır.ies gibi elden kolay çıkmaz.performans olarak 147hp güç üretir fakat kalkışlarda ies gibi serilik beklemek yanlış olur.yol uzadıkça aracın yol tutuşu kendini gösteriyor.yükske hızlarda rüzgar sesi yine içeride kronik sorunu yok diye biliyorum.beyaz renkte iyi gider.hayırlısı olsun diyelim.

Sağlam derken ne yönden ? Kasa olarakmı motor olarakmı vsvs ?
Sadece sol arka kapıda işlem varmış dogrultma o kadarda önemli birşey değil.
Yok artık bunu alırsak bayagı bir binmek istiyoruz bakalım hayırlısı..

hondaciwic

« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2011, 06:03:04 ÖS »
vtec acma doch vteclerde olur shoch vteclerde deıl

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #4 : Aralık 04, 2011, 07:54:32 ÖS »
vtec acma doch vteclerde olur shoch vteclerde deıl

Pekii O Zaman Neden Adını Vtec Koymuşlar ???

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #5 : Aralık 06, 2011, 12:49:01 ÖS »
Güncell+++