Gönderen Konu: LED li kapı eşiği,yan aynalar,sis farı  (Okunma sayısı 9232 defa)

adiken

LED li kapı eşiği,yan aynalar,sis farı
« : Temmuz 27, 2008, 05:27:40 ÖS »
selam arkadaşlar...
2004 civic es/at aracım var.şu mavi led li kapı eşiklerinden arıyorum.ankaradayım.fiyatından ve nerden alınacağından haberi olan var mıdır?servislerde bulunur mu?ayrıca otomatik açılıp kapanan yan ayna diye bir donanım varmıdır?son olarak ön sis farı almak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum.saygılarımla...

ilkeronat

Ynt: LED li kapı eşiği,yan aynalar,sis farı
« Yanıtla #1 : Temmuz 27, 2008, 07:03:10 ÖS »
sis farı internette hepsiburada gibi yerlerde 120 ytl civarı

SERVET

« Yanıtla #2 : Temmuz 27, 2008, 07:05:05 ÖS »
Mavi Ledli kapı eşiği de 125 ytl  civarında tuningcilerde

selam arkadaşlar...
2004 civic es/at aracım var.şu mavi led li kapı eşiklerinden arıyorum.ankaradayım.fiyatından ve nerden alınacağından haberi olan var mıdır?servislerde bulunur mu?ayrıca otomatik açılıp kapanan yan ayna diye bir donanım varmıdır?son olarak ön sis farı almak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum.saygılarımla...

kıbrıshonda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 02, 2008, 02:55:38 ÖS »
ledli kapı eşiklerini tavsiye etmem.kağının açılıp kapanma darbesi ile belli bi zaman sonra ledler yanmıyor.

malikaltindis

« Yanıtla #4 : Ağustos 02, 2008, 04:24:27 ÖS »
ayna konusunu da ben yazayım,şu anki kasa için serviste mevcut ama çok uçuk rakamlar.senin kasaya da uyar mı bilmem
« Son Düzenleme: Ağustos 02, 2008, 04:25:30 ÖS Gönderen: malikaltindis »

Sercan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 20, 2008, 03:36:41 ÖS »
sis farini sasmazda bulursun...
japoncularda var 200 ile 300 arasıydı bundan bir sene önce...
yada bar hondaya git sana herseyiyle yardımcı olurlar...
minimum maliyete

Sercan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 20, 2008, 03:37:31 ÖS »
tabi ankara icin gecerli bu dediklerim...

erdeminkaya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 18, 2008, 10:44:40 ÖÖ »
ankarada finspeed var balgatta osmanlı caddesinde ziebartın ilerisinde ordan ledli kapı eşiğini lambaların zamanla patlaması riskini göze alarak 120 ytl ye aldım bir aydır kullanıyorum şimdilik bi problem yok güzel duruyor araçta

ilkeronat

« Yanıtla #8 : Eylül 18, 2008, 12:22:50 ÖS »

ankarada finspeed var balgatta osmanlı caddesinde ziebartın ilerisinde ordan ledli kapı eşiğini lambaların zamanla patlaması riskini göze alarak 120 ytl ye aldım bir aydır kullanıyorum şimdilik bi problem yok güzel duruyor araçta

bi kac fotograf koyabilirmisin sana zahmet belki bizde yapariz o guzel seylerden.

erdeminkaya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 18, 2008, 02:16:33 ÖS »
zahmet ne kelime estağfurullah ama önce bana fotoğraf nasıl yüklenir onu öğretmeniz gerekiyor:)) öğretirseniz tabiki

erdeminkaya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 18, 2008, 02:21:11 ÖS »
ahada buldum galiba cevap yaz kısmında resim ekle diye bir ikon var haftasonu ekleyeceğim:))
« Son Düzenleme: Eylül 18, 2008, 02:22:32 ÖS Gönderen: erdeminkaya »

ilkeronat

« Yanıtla #11 : Eylül 18, 2008, 07:15:15 ÖS »

ahada buldum galiba cevap yaz kısmında resim ekle diye bir ikon var haftasonu ekleyeceğim:))

şimdiden teşekkür

erdeminkaya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 21, 2008, 12:21:15 ÖS »
allah allah resim ekle dediğim zaman değişik bi şey çıkıyor ekleyemedim:(

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Eylül 21, 2008, 12:39:35 ÖS »
önce http://imageshack.us sitesine upload etmen gerek resmi.. sonra oradan alacağın linki resim ikonunun altından ekleyebilirsin

erdeminkaya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Eylül 21, 2008, 10:03:19 ÖS »
inşallah olmuştur eğer resmi görebiliyosanız bunlar takım halinde yani ön kapıda iki arka kapıda iki tane var arka kapıdakilerin uzantıları yok yani sadece ışıkları yanan bir civic yazısı var öndekilerde de resimde sanki kenar nikelajlar da delikler yada kabartmalar varmış gibi duruyor tamamen ışık yanılması dediğim gibi taktıralı 1 ay kadar oldu ışıklarda herhangi bir sorun yok ama şimdilik tabi merak edenler için ledler 120 taktırma parası işçilik 50 (sanayide ibrahim ustaya taktırdım) hondacılar bilir toplam 170 e geldi.
işlem şöyle yapılıyor bu nikelajlar zaten ince bi şey ve civic yazısının orda kabloları var o kablolar kapının hemen yanındaki plastiğin altından elektrik kablolarının olduğu yere taşınıyor ve tesisata bağlanıyor nikelajların altında kendi yapışkanı var normal bi çıkartma gibi düşünün ve tutuyor avantajı silikonla tutturulmadığı için istediğin zaman boyaya zarar vermeden çıkartabiliyosun hepinize mutlu günler

ilkeronat

« Yanıtla #16 : Eylül 22, 2008, 08:05:13 ÖS »

inşallah olmuştur eğer resmi görebiliyosanız bunlar takım halinde yani ön kapıda iki arka kapıda iki tane var arka kapıdakilerin uzantıları yok yani sadece ışıkları yanan bir civic yazısı var öndekilerde de resimde sanki kenar nikelajlar da delikler yada kabartmalar varmış gibi duruyor tamamen ışık yanılması dediğim gibi taktıralı 1 ay kadar oldu ışıklarda herhangi bir sorun yok ama şimdilik tabi merak edenler için ledler 120 taktırma parası işçilik 50 (sanayide ibrahim ustaya taktırdım) hondacılar bilir toplam 170 e geldi.
işlem şöyle yapılıyor bu nikelajlar zaten ince bi şey ve civic yazısının orda kabloları var o kablolar kapının hemen yanındaki plastiğin altından elektrik kablolarının olduğu yere taşınıyor ve tesisata bağlanıyor nikelajların altında kendi yapışkanı var normal bi çıkartma gibi düşünün ve tutuyor avantajı silikonla tutturulmadığı için istediğin zaman boyaya zarar vermeden çıkartabiliyosun hepinize mutlu günler

galiba senin araba son kasa civic, bizim arabalar bir önceki kasa, son kasa değil, uyar mı bakmak lazım.

commandooo

« Yanıtla #17 : Aralık 07, 2011, 04:22:00 ÖS »
selam arkadaşlar bende bu ledli kapi eşiği taktırmak istiyorum bügün gittim bayiye kendileri bunu önermediğini söyledi hatta bunun risk olduğunu herhangi bir kısa devre yapıp beyne zarar verebileceğini söylediler tabi buda kullanıcı kaynaklı old için garantiyede girmez dieyerek gözümü korkuttular.. sizin yada çevrenizdekilerin böyle bi tecrübesi var mıdır? Kolay gelsin..