Gönderen Konu: krom kaplı plakalık taktım araca bence hoş oldu.  (Okunma sayısı 3478 defa)

serkan ss

krom kaplı plakalık taktım araca bence hoş oldu.
« : Kasım 25, 2010, 07:41:58 ÖS »
dikkat ettim forumdaki araçların çoğunda sıradan plastik plakalık var 10 tl ya krom kaplı plakalık çok güzel görünüyor tavsiye ederim.

PearL GreY MoNsteR

Ynt: krom kaplı plakalık taktım araca bence hoş oldu.
« Yanıtla #1 : Kasım 25, 2010, 07:45:46 ÖS »
o0o0o0 abi sen düzceden misin ?
abi biz senle hemşeri çıktık hee :D
neresinde oturuyorsun abi ?
fakat ben izmirdeyim doqum yeri düzce
düzcede böyLe şık HONDA görmek göğüsümü kabarttı açıkçası ...

bu arada pLakaLıkta çok çok qüzeL oLmuş ne çok ince ne çok kaLın ortasını buLmuşsun abi ...hayırLı oLsun qüLe qüLe kuLLanın...

serkan ss

« Yanıtla #2 : Kasım 25, 2010, 07:51:04 ÖS »
saol toprağım fiskobirliğe çok yakınım Düzce de fazla HONDA yok henüz tanışamadı hemşehrilerim, görende hayranlığını gizliyemiyor o ayrı; Bİ gerçek var aracı tanısınlar yada tanımasınlar honda diyince herkes farklı gözle bakıyor ama almaya cesaret edemiyorlar sadece.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #3 : Kasım 25, 2010, 07:59:11 ÖS »
saol toprağım fiskobirliğe çok yakınım Düzce de fazla HONDA yok henüz tanışamadı hemşehrilerim, görende hayranlığını gizliyemiyor o ayrı; Bİ gerçek var aracı tanısınlar yada tanımasınlar honda diyince herkes farklı gözle bakıyor ama almaya cesaret edemiyorlar sadece.

o0o00 hocam çok yakınız yaa
halam ve dedemLer size çok yakın bende sürekLi onLarda kaLıyorum zaten evimiz vardıda sattık
halam az iLerde fLaş erkek koaforuydu heralde onun hemen altında oturuyor su tesisat odasımı ne onun üstünde
dedem de bu hayri sivrikayaya qeLmeden kahve var onun arkasında
qeLirsek haberLeşiriz 2 kişiLik bi buLuşma yaparız :D

hiç mi hiç honda yok yeni kasa gördükte bir kaç tane vtec 2  3-4 tane iES Lerden zaten yok
bi tane çekeceksin adam akıLLı honda tamamdır
oda sizinki heraLde ....
sayqıLar...

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #4 : Kasım 25, 2010, 08:01:42 ÖS »
birde ilhan ergün orhan'ı tanıyormusunuz acaba hocam ?

serkan ss

« Yanıtla #5 : Kasım 25, 2010, 08:15:58 ÖS »
tanımıyorum dostum 2 sene oldu fisko tarafına geleli yeni hondalardan varda diğerlerinden sayılacak kadar az var birde senin araçtan çalıştığım yerde bi arkadaşta var düzcede parmakla gösteriyorlar ne zaman istersen dostum görüşürüz burda benim araç biraz sade ama olsun adı yetiyo 4 5 ay oldu alalı anca tanımaya başladım aracı.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #6 : Kasım 25, 2010, 08:22:33 ÖS »
evet hocam HONDA ya iLk bindiğinizde aLışamıyorsunuz sattıqım araçtan biLiyorum yeni sahibi biraz afaLLadıda honda da ondan
inş düzceye qeliriz vede sizinle tanışırız
...
sade ama çok çok qüzeL duruyor yani kısacası sadeLiqi yetiyor...

gxlk

« Yanıtla #7 : Aralık 02, 2010, 04:46:16 ÖS »
çok şık durmuş bide ufak bir fikir verebilirim ön plakalıkta krom ama alttaki siyah orjinal plakalık sanki azcık sırıtmış gibi onu söküp kromu tampona takarsanız şık olan aracınız daha şık durabilir tabi bu benim fikrim sevgiler iyi forumlar

serkan ss

« Yanıtla #8 : Aralık 03, 2010, 08:33:52 ÖS »
çok şık durmuş bide ufak bir fikir verebilirim ön plakalıkta krom ama alttaki siyah orjinal plakalık sanki azcık sırıtmış gibi onu söküp kromu tampona takarsanız şık olan aracınız daha şık durabilir tabi bu benim fikrim sevgiler iyi forumlar 
saol dostum yalnız öndeki siyah plakalık tampona yapışık gibi kolay sökülcek bi parçaya benzemiyor yada söken varmı acaba?

gxlk

« Yanıtla #9 : Aralık 06, 2010, 03:28:18 ÖS »
benim
saol dostum yalnız öndeki siyah plakalık tampona yapışık gibi kolay sökülcek bi parçaya benzemiyor yada söken varmı acaba?

bende 98 civic var çıkarırken uğraşmıştım biraz 2 adet tırnak vardı onlarda sanırım vidalıydı tampona senin aracında kuvvetle ihtimal aynıdır aynı kasayı kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler sanırım