Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 2 [3] Yazdır
Gönderen Konu: konu açmadan önce lütfen okuyalım silinmesin  (Okunma Sayısı 17090 defa)
poşetçay

« Yanıtla #40 : Ocak 18, 2010, 08:19:06 ÖS »

arkadaş üzüm yemek için bagcıya saldırma bagdan kovulursun 22 msjda adminlere saldırırsan siteye honda için deil başka sebepten üye oldun gerçegi ortaya çıkar biz sitemizde kaliteyi düşürtmeyiz tartışma yasak burda bilgisiz insanlar çok geldi çoguda bilgisizdi jant kapam çıktı benzin depom nerde arabamı yıkadım resimleri sorcana yukarda ara butonu war oradan bakarsa hazırcı deil araştırıcı olur araştıran insanda ögrenmeye hewesli insandır ben hondacıyım siteye üye oldum siz bana laf edemezsiniz istedimi yazarım fln öle bi dünya yok sen honda alıosun tht yi weye adminlerini deil warsa öle bi forum git orda takıl bizim kuruluş amacımızda hizmet amacımızda belli thtnin nerelerde oldugu da üye sayısıda kişilerin kaliteside ortada rakip yok demekki dogru yoldayız saygılar
dewir

Yer: YALOVA
Şu Anda Sitede Değil

Barış Sonağ

« Yanıtla #41 : Ocak 18, 2010, 08:36:26 ÖS »

EVETTTTTT  yine kendimi tutamadım bu saçma eleştirileri okudukça kuduruyorum ya geçen başka bi konuya yazmıştım şimdide buraya yazayım niye son günlerde bi konu gördüğümüz zaman hemen muhalif olmak için neler yapabilirim ne yazabilirim diye uğraşıyoruz (tabi bu sözüm bütün üyelere veya yerli eleştri yapanlar için değil)

arkadaşlar anlamamak için niye bu kadar gayret gösteriyorsunuz ya konu gayet açık ve net dana altında buzaa aramanın bi anlamı yok adam ne kadar güzel yazmış elbette sorunları yazacaksınız ama önceki açılmış konuları inceleyin ve eğer aradığınız sorunun çözümünü bulamazsınız o zaman açın konunuzu bu kadar basit ya 1 yıl öncesine dönerseniz YENİ GÖNDERİLEN İLETİLERİ GÖSTER kısmına bastığınızda 8-9 konuyu gfeçmezdi şimdi 1 saat içinde 5-6 sayfa oluyo bakmadan siliyorum direk çünkü hep aynı konular bir sayfada 3 tane aynı konu olurmu ya var işte

ALAYINA İSYAN İNADINA BEŞİKTAŞ
ALG

Yer: EASTANBOUL
Şu Anda Sitede Değil

ÜSTÜ açılan değil VTEC açan

« Yanıtla #42 : Ocak 18, 2010, 08:41:59 ÖS »

Burada yazılanları okuyup anlayan ve konuya vakıf olanlara teşekkürler..

Yine tartışmanın becerilemediği bir mevzuda kilit demek zorundayız...

Yönetim kararlarını tartışmaya açmadık, oldukçada demokratik davranalım dedik ama maalesef mümkün olmuyor bunu da gördük...

Kilit !

İmzam yaşadığım hayat ve arkamda bıraktıklarımdır, iki satırla izah edilmez !
Sayfa: 1 2 [3] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: