Gönderen Konu: konu açmadan önce lütfen okuyalım silinmesin  (Okunma sayısı 26847 defa)

GhostRider

• Co-Admin
Ynt: konu açmadan önce lütfen okuyalım silinmesin
« Yanıtla #25 : Ekim 15, 2009, 11:26:25 ÖS »
görüldüğü gibi yönetim olsakta ayrı düşünme hakkımız var bukadar özgür bir site varmı başka :) volkan öyle düşünür ben böyle ama ikimizde düşüncelerimize saygı duyarız.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ekim 15, 2009, 11:27:47 ÖS »
görüldüğü gibi yönetim olsakta ayrı düşünme hakkımız var bukadar özgür bir site varmı başka :) volkan öyle düşünür ben böyle ama ikimizde düşüncelerimize saygı duyarız.
ama ben silerim :):)

yalçınn

« Yanıtla #27 : Ekim 15, 2009, 11:30:00 ÖS »
GhostRider  demekki bu kadar özgür bi site değilmiş yani....
konu uçmuş çünkü....

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ekim 15, 2009, 11:32:46 ÖS »
GhostRider  demekki bu kadar özgür bi site değilmiş yani....
konu uçmuş çünkü....
özgürlükle alakası yok olsaydı sanane hesapmı wercez derdik bnm silmekteki amacım aynı konudan 50 tane olucana 1 adet olsun sonuca warsın aradın mı rahat bulunsın daima başarılı olmuştur şaçma konularıda bize kalmaz eriyip biter msj atılmadıgı için

yalçınn

« Yanıtla #29 : Ekim 15, 2009, 11:34:39 ÖS »
neyse uzatmayacağım fakat bundan sonra konu açarken kırk kere düşünüp bi kere açarım <783^2

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Ekim 15, 2009, 11:36:00 ÖS »
neyse uzatmayacağım fakat bundan sonra konu açarken kırk kere düşünüp bi kere açarım <783^2
keşke herkez sizin gibi olsa süper paylaşımlar döner

onuriskenderun

« Yanıtla #31 : Ekim 18, 2009, 02:45:14 ÖS »
pardon da anlayamadığım olay şu: arabada çözemediğim ve servisin de yorum yapmadığı bir ses var. bunu problemler kısmına yazmamın ne sakıncası var. bundan daha doğal bir şey olabilir mi? panzot konusunu açan benim. orada bi arkadaş koltuk gıcırtısı ile ilgili soru sormuş. servis rayların  değişmesi gerektiğini söyleyip 250 tl istiyor ve sitemizde böyle değiştiren çok. çözümünü anlatıp 250 tl nin cepte kalmasını sağlamanın nesi ıvır zıvır konu anlamadım. geri kalan mesajlara lafım yok ama. biri beni bu konuda ikna esin. merakla bekliyorum.... onur ekinci 2004 civic ls mesleği öğretmen yaşadığı şehir zonguldak.

açtığınız konunun hiç bir sakıncası yoktur. tam aksine faydası vardır. bazı gereksiz konular yüzünden çok gerilen volkan kardeş öylesine sıralayıp yazmıştır üzerinize alınmayın. sizi seviyoruz. elbette sorununuza burda cevap aramanız çok mantıklı ve hakkınızdır. sevgiyle kalın.
çok teşekkürler ghostrider. desteğin için.

dogan_ay

« Yanıtla #32 : Ekim 20, 2009, 07:41:01 ÖS »
peki ne paylaşacağız burda konu başlıklarını siz belirleyin. arkadaşlar tabiki araçlarındaki hatalardan bahsedecekler çünkü bu hatalarla bizim karşılaşmamız mümkün. konu kirliliği oluyorsa kirliliğe sebep olanları silin....

shade

« Yanıtla #33 : Kasım 06, 2009, 09:20:36 ÖS »
en ufak bir sorunun dahi yazılması gerektiğini düşünüyorum.bu tür konular detaydır.genel konular ise çoğu forumda zaten vardır.hondaya ait bir forumda inciğin cıncığın konuşulması lazım.yeri gelir bir arkadaşımız arabam işte budur diye konu açmalı.açılan konular çok kaliteli olsun diye bir beklentiye girilirse günde 3-5 konu belki açılır 30-40 hit belki alır.aynı konuların açılması meselesine gelince arama yaparken uygun kelimeyi tuttaramayınca o konu varmı yokmu bilmek zor oluyor.onlarında toparlanması modların görevidir diye düşünüyorum.

kayafarmer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Kasım 12, 2009, 02:08:21 ÖS »
ARKADAŞLAR BENDE 2005 ACCORD VAR.ARACIMI KALİTELİ SAGLAM PERFORMANS ARTIŞI YAPMAK İSTİYORUM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM EN AZI 190 HP OLSUN İSTİYORUM

adyobatik

« Yanıtla #35 : Kasım 17, 2009, 09:37:22 ÖS »
arkadaşlar mesaj sayıma bakıp buralarda gezmediğimi sanmayın,emin olun tamamını hep bişelere yorum yaparak yazdım satış dileme falan yok :) birde tabiki honda kullanıcısıyım sizler gibi,fakat burada benim kafama yatmayan bişey var,konu kirliliği yada saçma konu diyorsunuzda??neye göre belirliyorsunuz?üye arkadaşlarımızın hepsi herşeyi bilemez,kimisi yağın nerden kontrol edildiğini bile sorabilir,belli olmaz,bi düşünün ,birisinin açtığı konuyu saçma yada kirlilik yaratıyor diye kimin silme hakkı olabilir,içinde hakaret olur küfür olur yada benzer bişe,o zaman derhal silinsin,ama isterse bi arkadaşımız arabasını yıkayıp paylaşmış ya,demekki o kadar mutlu olmuş ve paylaşmak istemiş bu forumda,arkadaşlarıyla,bizlerle,zaten forum paylaşım için değilmidir?kimin neyi paylaşacağını denetleyecekseniz yada silecekseniz o zaman forum sadece uzman kişilerin konuşup yorumlaştığı bir ortama dönmezmi?bence ortamımız güzel,konular güzel,bazılarını beğenmeyebiliriz,o zaman beğenmediğimiz konuya yorum yapmadan geçeriz,zaten o konular kendini belli eder ve 2 günde unutulur gider,ama benim kesinlikle karşı olduğum bir konu şudur; kimse kimsenin merak ettiği bişeyi küçümsemek yada yargılamak hakkına sahip değildir,,aynı konudan 3 tanemi açıldı: arkadaşa diğer konunun linkini verir uyarırız olur biter,tüm fikirlere,konulara ve yorumlara açık olup , seviyeli bir şekilde yazışınca burası güzel bence,saygılar

06gny19

« Yanıtla #36 : Ocak 17, 2010, 05:13:11 ÖS »
beyler biz honda mühendisleri değiliz honda kullanıcısıyız arabalarımızdaki sorunları yazıp paylaşmak siz adminleri niye kızdırır anlayamadım  bazıları focusdan kimiside opelden mopelden konular açıyor onlarla ilgilenseniz daha iyi olur  burası honda forumsa,elbette en ufak sorunlarımıza kadar yazıp tecrübeli kişilerden faydalanacağız hondaya bağlılığa gelince honda kulanıcılarına maaş felan bağladıda haberimizmi yok forumdaki oluş amacım tamamen sorunlara çözüm ve tecrübe sahibi olmak.herkese saygılar...

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Ocak 17, 2010, 05:37:25 ÖS »
beyler biz honda mühendisleri değiliz honda kullanıcısıyız arabalarımızdaki sorunları yazıp paylaşmak siz adminleri niye kızdırır anlayamadım  bazıları focusdan kimiside opelden mopelden konular açıyor onlarla ilgilenseniz daha iyi olur  burası honda forumsa,elbette en ufak sorunlarımıza kadar yazıp tecrübeli kişilerden faydalanacağız hondaya bağlılığa gelince honda kulanıcılarına maaş felan bağladıda haberimizmi yok forumdaki oluş amacım tamamen sorunlara çözüm ve tecrübe sahibi olmak.herkese saygılar...

Bizde siz honda mühendesisiniz demedik zaten . Bizim bahsetmek istediğimiz konu çok farklıydı . Belliki sizde yanlış anlamıssınız . Elbetteki araçların sorunları paylaşılcak . Bunun için problemler ve çözümler bölümümüz mevcut . Ön yargılı olarak direkt buraya yazmak yerine oraya  girseydiniz bir çok araçlardaki sorunlarla ilgili konular olduğunu görürdünüz . Eğer biz araçlardaki problemlerin paylaşılmasından rahatsız olsak o bölümü silerdik . Birde diğer yazdıklarınıza cevap verim evet honda kullanıcılarına maaş bağladı ama sizin haberiniz yok ne yazikki. Acil başvurun sizde . Son olarakda  önerinizi uygularım birazdan honda harici opel mopel kullanıcısı  yada konu ne varsa hepsini silerim . Sadece honda kalsın sitede . Honda sahibi olmayan diğer marka araç sahipi tüm üyelerimizi  silelim dimi ?  Bumudur sitede bilgilerden faydalanma amacı . Bence ilk olarak kendinize bir amaç belirleyin ondan sonra pm yada başka yerden konuşalım saygılar ...
« Son Düzenleme: Ocak 17, 2010, 06:08:09 ÖS Gönderen: ufuk »

kacaman

« Yanıtla #38 : Ocak 17, 2010, 05:39:24 ÖS »
neler oluyor yav ;D

06gny19

« Yanıtla #39 : Ocak 18, 2010, 05:59:47 ÖS »
o zaman rahatsız olduğunuz konuların hepsini silin siz neyi istiyorsanız onu konuşalım,honda bağlılığına gelince inan ölçüm yapan makinası olsa  senden daha fazla hondacı çıkarım,opelci üye fıatcı üye silin demiyorum ama bu forumda honda harici aracların konu açmış olması  , hani konu kirliliği diye belirttiğiniz hangi yağ, arkadan ses geliyo  felan filan gibi konulardan daha çok kirlilik yapıyor amacımıza gelince amacımız üzüm yemek bağcıyı dövmek değil....sizlerede saygılar...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Ocak 18, 2010, 06:19:06 ÖS »
arkadaş üzüm yemek için bagcıya saldırma bagdan kovulursun 22 msjda adminlere saldırırsan siteye honda için deil başka sebepten üye oldun gerçegi ortaya çıkar biz sitemizde kaliteyi düşürtmeyiz tartışma yasak burda bilgisiz insanlar çok geldi çoguda bilgisizdi jant kapam çıktı benzin depom nerde arabamı yıkadım resimleri sorcana yukarda ara butonu war oradan bakarsa hazırcı deil araştırıcı olur araştıran insanda ögrenmeye hewesli insandır ben hondacıyım siteye üye oldum siz bana laf edemezsiniz istedimi yazarım fln öle bi dünya yok sen honda alıosun tht yi weye adminlerini deil warsa öle bi forum git orda takıl bizim kuruluş amacımızda hizmet amacımızda belli thtnin nerelerde oldugu da üye sayısıda kişilerin kaliteside ortada rakip yok demekki dogru yoldayız saygılar

dewir

« Yanıtla #41 : Ocak 18, 2010, 06:36:26 ÖS »
EVETTTTTT  yine kendimi tutamadım bu saçma eleştirileri okudukça kuduruyorum ya geçen başka bi konuya yazmıştım şimdide buraya yazayım niye son günlerde bi konu gördüğümüz zaman hemen muhalif olmak için neler yapabilirim ne yazabilirim diye uğraşıyoruz (tabi bu sözüm bütün üyelere veya yerli eleştri yapanlar için değil)

arkadaşlar anlamamak için niye bu kadar gayret gösteriyorsunuz ya konu gayet açık ve net dana altında buzaa aramanın bi anlamı yok adam ne kadar güzel yazmış elbette sorunları yazacaksınız ama önceki açılmış konuları inceleyin ve eğer aradığınız sorunun çözümünü bulamazsınız o zaman açın konunuzu bu kadar basit ya 1 yıl öncesine dönerseniz YENİ GÖNDERİLEN İLETİLERİ GÖSTER kısmına bastığınızda 8-9 konuyu gfeçmezdi şimdi 1 saat içinde 5-6 sayfa oluyo bakmadan siliyorum direk çünkü hep aynı konular bir sayfada 3 tane aynı konu olurmu ya var işte

ALG

• THT
« Yanıtla #42 : Ocak 18, 2010, 06:41:59 ÖS »
Burada yazılanları okuyup anlayan ve konuya vakıf olanlara teşekkürler..

Yine tartışmanın becerilemediği bir mevzuda kilit demek zorundayız...

Yönetim kararlarını tartışmaya açmadık, oldukçada demokratik davranalım dedik ama maalesef mümkün olmuyor bunu da gördük...

Kilit !