Gönderen Konu: konu açmadan önce lütfen okuyalım silinmesin  (Okunma sayısı 26843 defa)

poşetçay

• Ziyaretçi
konu açmadan önce lütfen okuyalım silinmesin
« : Ekim 14, 2009, 12:12:10 ÖÖ »
ewt lütfen konu açarken biraz şeçici olalım yok panzottan ses gelio yok üstüme kırdı kırmızıda geçti hangi benzini almalıyım bunlar çok basit konular tartışmaya bile deymez sonra geyik oluo iki msj sonra konu pert lütfen arkadaşlar ehliyet kursu degiliz benzinci degiliz panzottan ses geliosa götür tamirciye baksın bu sitede çözülmez aracım kaç para yakıo hangi yay cam filmi yaptırdım arabamı yıkadım resmini çektim bakın nasıl olmuş biz egerki bunları paylaşçaksak bırakalım bu siteyi yıllarca emek weren arkadaşlarımıza saygısızlık etmiyrlim iilk konulardaki msjlara paylaşımlara bakın şu zamandakilere şahsi yada kişisel bi msj deildir amaüstüne alınan alınsın

yalçınn

Ynt: konu açmadan önce lütfen okuyalım silinmesin
« Yanıtla #1 : Ekim 14, 2009, 12:14:00 ÖÖ »
haklısınız boş konular var... <783^2

mali

« Yanıtla #2 : Ekim 14, 2009, 12:36:31 ÖÖ »
haklısınız yönetim uyaracak biz uyacağız

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #3 : Ekim 14, 2009, 12:39:04 ÖÖ »
evet mesela bunun hiç alakası yok honda forum sitesiyle

http://video.mynet.com/habervideo/Ridvan-dan-inanilmaz-gaf/390917/

mc pherson

« Yanıtla #4 : Ekim 15, 2009, 12:21:45 ÖÖ »
Her sayfada en az 1 adet hangi yağı kullanmalıyım,bor power gerçekten etkili mi,aracınız ne kadar yakıyor,lpg taktırayımmı vs vs.
Çok güzel bir noktaya değindiniz,sırf bu basit mesajlar yüzünden forum kirleniyor ve sıkıcı oluyor. Bu konuya lütfen dikkat...

serdarr

« Yanıtla #5 : Ekim 15, 2009, 12:23:59 ÖÖ »
arabamı yıkattım resmini çektim güzeldi tuttum bunu:)

mali

« Yanıtla #6 : Ekim 15, 2009, 11:23:17 ÖÖ »
bu tür başlıkları görünce aynı başlıktan gördüğümüzde o konunun linkini kopyalayıp yeni açılmış konuya yapıştıralım
aynı konular tek konuda devam eder
o kadar konu acmadan önce diye başlık var ama okuyan yok galiba

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 15, 2009, 11:27:17 ÖÖ »
O zaman bundan sonra bu tür konuları direk silelim . Arkadaşlar sizde  moderatöre bildirim yaparak bizim bu tür konuları atlamamıza engel olabilirsiniz ...

mali

« Yanıtla #8 : Ekim 15, 2009, 11:32:40 ÖÖ »
güzel olur çünkü arkadaşların dediği gibi aynı konular her sayfada çıkabiliyor

i-tec

« Yanıtla #9 : Ekim 15, 2009, 12:49:06 ÖS »
bencede bu tür konular moderatöre bildirilsin ..silinsin

onuriskenderun

« Yanıtla #10 : Ekim 15, 2009, 04:13:52 ÖS »
pardon da anlayamadığım olay şu: arabada çözemediğim ve servisin de yorum yapmadığı bir ses var. bunu problemler kısmına yazmamın ne sakıncası var. bundan daha doğal bir şey olabilir mi? panzot konusunu açan benim. orada bi arkadaş koltuk gıcırtısı ile ilgili soru sormuş. servis rayların  değişmesi gerektiğini söyleyip 250 tl istiyor ve sitemizde böyle değiştiren çok. çözümünü anlatıp 250 tl nin cepte kalmasını sağlamanın nesi ıvır zıvır konu anlamadım. geri kalan mesajlara lafım yok ama. biri beni bu konuda ikna esin. merakla bekliyorum.... onur ekinci 2004 civic ls mesleği öğretmen yaşadığı şehir zonguldak.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ekim 15, 2009, 04:18:24 ÖS »
Arabada çözemediğiniz  yada servisinde yorum yapamadığı bir şeyi site üyelerinin duymadan nasıl cevap vermesini bekliyorsunuz . Benim arabamında arka tarafından bir ses gelmeye başladı . Cumartesi gidicem ustama onu arka koltuğa bindircem kendimde arabayı sürücem bir kaç tur atıcam ve böylece  kendisi sesin nerden geldiğini dinleyerek  tespit edicek . Bana göre çözüm budur  , arabamın arkasından ses geliyor diye konu açmak değil . 
« Son Düzenleme: Ekim 15, 2009, 04:19:49 ÖS Gönderen: ufuk »

onuriskenderun

« Yanıtla #12 : Ekim 15, 2009, 04:24:00 ÖS »
Arabada çözemediğiniz  yada servisinde yorum yapamadığı bir şeyi site üyelerinin duymadan nasıl cevap vermesini bekliyorsunuz . Benim arabamında arka tarafından bir ses gelmeye başladı . Cumartesi gidicem ustama onu arka koltuğa bindircem kendimde arabayı sürücem bir kaç tur atıcam ve böylece  kendisi sesin nerden geldiğini dinleyerek  tespit edicek . Bana göre çözüm budur  , arabamın arkasından ses geliyor diye konu açmak değil . 
aynı şeyi konuşuyoruz. ben çözemediğim bir sorunu bu sitedeki bilgiler sayesinde çözdüm daha önce ve bir de örnek verdim gıcırtı olayı. yani konu açmadan nasıl başkalarının haberi olacak.
ya da her konuda ustaya gideceksek problem kısmı neden var.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 15, 2009, 04:37:22 ÖS »
Aynı şeyi konuşmuyoruz . Problemler bölümü danışmak için var ama  bu danışmadan kastım arkadan ses geliyor , kolondan ses geliyor gibi sorunlar değil .  Mesela abs niye erken devreye girer vb.
« Son Düzenleme: Ekim 15, 2009, 04:39:32 ÖS Gönderen: ufuk »

onuriskenderun

« Yanıtla #14 : Ekim 15, 2009, 04:42:43 ÖS »
peki o zaman siz haklısınız ne diyebilirim. anlatamadım ne demek istediğimi. bana ait tüm mesajlar, açılan konular ve üyeliğim silinebilir. bu güne kadar vakit ayırıp sorun çözümünde yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 15, 2009, 04:47:53 ÖS »
peki o zaman siz haklısınız ne diyebilirim. anlatamadım ne demek istediğimi. bana ait tüm mesajlar, açılan konular ve üyeliğim silinebilir. bu güne kadar vakit ayırıp sorun çözümünde yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Çözüm bumudur . Bu sitedeki oluş amacınız hondayı olan bağımlılığınızdanmı yoksa aracınızdaki sorunları  gidermeye çalışmaktanmıydı. Size hitaben bir şey yazmadık yukarıda sadece bu tür konuları artık açmayalım dedik. Sizde ben arabamdaki sorunları size sormıyacaksam aranızda yokummu diyorsunuz . Eğer cevabınız evetse isteğinizi yerine getiririm o zaman .
« Son Düzenleme: Ekim 15, 2009, 04:48:43 ÖS Gönderen: ufuk »

onuriskenderun

« Yanıtla #16 : Ekim 15, 2009, 04:53:37 ÖS »
bakın az önce diğer konuya mesaj yazdım. eğer iletilerimi görebiliyorsanız bakın. her bölüme katılmaya çalışıyorum kültür, müzik, okuduğunuz son kitap vb. ben bu siteyi her gün ziyaret ediyorum. hondayı çok seviyorum. ve kesinlikle bu siteyi sorun çözmek amacıyla kullanmıyorum.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ekim 15, 2009, 04:54:29 ÖS »
İnsanlara bulundukları mevki yada mesleklerinden dolayı saygı göstermem . İnsanlara insan oldukları için değer verip saygı gösteririm .  Ama öğretmenlik  diyince akan sular durur . Ben gereksiz yere kimsenin kalbini kırmak istemem , heleki bir öğretmenin hiç  . Ben sizin dediğinizi anladım , sizde benim demek istediğimi anladınız. Saygıyla keyifli forumlar dilerim.

onuriskenderun

« Yanıtla #18 : Ekim 15, 2009, 04:57:44 ÖS »
teşekkürler anlayışınız için

maxx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 15, 2009, 05:48:01 ÖS »
ewt lütfen konu açarken biraz şeçici olalım yok panzottan ses gelio yok üstüme kırdı kırmızıda geçti hangi benzini almalıyım bunlar çok basit konular tartışmaya bile deymez sonra geyik oluo iki msj sonra konu pert lütfen arkadaşlar ehliyet kursu degiliz benzinci degiliz panzottan ses geliosa götür tamirciye baksın bu sitede çözülmez aracım kaç para yakıo hangi yay cam filmi yaptırdım arabamı yıkadım resmini çektim bakın nasıl olmuş biz egerki bunları paylaşçaksak bırakalım bu siteyi yıllarca emek weren arkadaşlarımıza saygısızlık etmiyrlim iilk konulardaki msjlara paylaşımlara bakın şu zamandakilere şahsi yada kişisel bi msj deildir amaüstüne alınan alınsın

Öncelikle: Nihayet..

İkinci olarak: Gereksiz "karşılaştırma" konularını da dahil edebilir misiniz.

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #20 : Ekim 15, 2009, 06:16:29 ÖS »
pardon da anlayamadığım olay şu: arabada çözemediğim ve servisin de yorum yapmadığı bir ses var. bunu problemler kısmına yazmamın ne sakıncası var. bundan daha doğal bir şey olabilir mi? panzot konusunu açan benim. orada bi arkadaş koltuk gıcırtısı ile ilgili soru sormuş. servis rayların  değişmesi gerektiğini söyleyip 250 tl istiyor ve sitemizde böyle değiştiren çok. çözümünü anlatıp 250 tl nin cepte kalmasını sağlamanın nesi ıvır zıvır konu anlamadım. geri kalan mesajlara lafım yok ama. biri beni bu konuda ikna esin. merakla bekliyorum.... onur ekinci 2004 civic ls mesleği öğretmen yaşadığı şehir zonguldak.

açtığınız konunun hiç bir sakıncası yoktur. tam aksine faydası vardır. bazı gereksiz konular yüzünden çok gerilen volkan kardeş öylesine sıralayıp yazmıştır üzerinize alınmayın. sizi seviyoruz. elbette sorununuza burda cevap aramanız çok mantıklı ve hakkınızdır. sevgiyle kalın.

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ekim 15, 2009, 10:52:07 ÖS »

Çözüm bumudur . Bu sitedeki oluş amacınız hondayı olan bağımlılığınızdanmı yoksa aracınızdaki sorunları  gidermeye çalışmaktanmıydı. Size hitaben bir şey yazmadık yukarıda sadece bu tür konuları artık açmayalım dedik. Sizde ben arabamdaki sorunları size sormıyacaksam aranızda yokummu diyorsunuz . Eğer cevabınız evetse isteğinizi yerine getiririm o zaman .
beni anlayan bikaç kişiden birisi sensin kardeşim ben yokken çok güzel cvp werip bana tercüman olmuşsun biz yardım etmekten bildiklerimiz paylaşmaktan hiç bi zaman kaçmadık insanlar her yazdımız konuyu üstlerine alınıyorlar bunu için yapçak bişey yok ama ne olursa olsun basit konular silinicek kaliteyi we sewiyeyi düşürtmeyiz bnm sölemek istedigim buydu buralara gelmesine üzüldüm saygılar

yalçınn

« Yanıtla #22 : Ekim 15, 2009, 11:18:45 ÖS »
GhostRider isimli yönetici kardeşim...
kültür sanat komedi bölümüne ne eklenmesini bekliyordunuz bu konuda HONDA ile ilgili şiir şarkı vs yazabilme kabiliyetine sahip değilim
orada yazılan ve benim çok severek okuduğum fıkralar bölümünde de hiç HONDA bahsi geçmiyor ki <783^2

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ekim 15, 2009, 11:21:09 ÖS »
murat abide öle bişey yazmamış ayrı o böülümün başlını iyi okursanız nie böle bi msj attınızı tekrar düşünürsünüz

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #24 : Ekim 15, 2009, 11:23:52 ÖS »
GhostRider isimli yönetici kardeşim...
kültür sanat komedi bölümüne ne eklenmesini bekliyordunuz bu konuda HONDA ile ilgili şiir şarkı vs yazabilme kabiliyetine sahip değilim
orada yazılan ve benim çok severek okuduğum fıkralar bölümünde de hiç HONDA bahsi geçmiyor ki <783^2

nihayet bende onu anlatmak için yazdım . sen burda ne demişsin volkanın yazdığına haklısın demişsin. bende bunu yazmakla aslında panzot yada benzeri konuların hatta senin açtığın konun bile açılabileceğini söyledim. volkan sinirlenmiş sıralamış. sende onay vermişsin acık dik durun ya. :)