Gönderen Konu: komple boya hakkında yardım  (Okunma sayısı 3072 defa)

mhmtzytn

komple boya hakkında yardım
« : Eylül 18, 2015, 06:32:15 ÖÖ »
merhaba arkadaşlar,
yeni bir araç aldım güneş yanığı oldukça fazla daha önce de ne astar nede  koruma yapılmış tek çare boyamak. komple boyaya sokmak istiyorum aracı İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz referans vereceğiniz usta var mıdır acaba

mu§tafa01

Ynt: komple boya hakkında yardım
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2015, 07:29:15 ÖÖ »
tamir gerektiren  kısımlarıni duzeltip plasti dip laplamada dusunebilirsiniz. Kolay gelsin

hakanilkiz

• hakanilkiz
« Yanıtla #2 : Eylül 26, 2015, 03:10:21 ÖS »
Bence boyat kardeşim. Boyatmadan detaylı bir şekilde güneş yanığı resimlerini çek. Satarken temizlik boyası olduğunu doğrularsın. Plasti dip olayı bence çok sağlıklı değil. Yıkatıyoruz cilatıyoruz o bakımdan plasti dip atma riski çok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

paradigma

« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2015, 02:01:46 ÖS »
Yeni konu açmak istemedim. Benim araçta da güneş yanıkları başaladı.

Sıvı kauçuk uygulaması varmış, hem sökülürken boyayı kaldırmıyor, hem de 2-3 saat gibi bir sürede kolayca sökülüyormuş. Bilgisi olan var mı?

hakanilkiz

• hakanilkiz
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2015, 04:18:19 ÖS »
Yeni konu açmak istemedim. Benim araçta da güneş yanıkları başaladı.

Sıvı kauçuk uygulaması varmış, hem sökülürken boyayı kaldırmıyor, hem de 2-3 saat gibi bir sürede kolayca sökülüyormuş. Bilgisi olan var mı?
sıvı kaucuk dediğiniz muhtemelen plasti dip yada plasti art denilen uygulama olsa gerek

cagano

« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2015, 10:49:57 ÖS »
Benim tavanın katılımından fazlası güneş yanığı, boyatmaya korkuyorum şahsen. Artık çekilen fotolara bile güvenmiyorlar. Boyatırım diyerek aldık şimdi öylece biniyoruz :(

Sent from my iPhone using Tapatalk