Gönderen Konu: IYI BIR SI de neler olmalı  (Okunma sayısı 9849 defa)

ramco 06

Ynt: IYI BIR SI de neler olmalı
« Yanıtla #25 : Mart 09, 2012, 11:13:50 ÖS »
bence alma 1.6ies al bi 48 lik düz boru kat iptali si kadar gideri olur doyurur yani,,hem 4 kapı hem satması kolay ;) ammma ben tıpıne hastayım dıosan ucuz si lara bakma 12 li rakamlara cık en az

niye Sİ nin dört kapısı yok mu arkadaşım
+
sen hiç cigerli bi si ye bindin mi ki tutup tekekzantrik 1,6 iesle kıyaslıyorsun ?
abi senin kapılmaman lzm böyle şeylere:D ama dayanamadın:)))
evet imzadaki si benimdi videolara bak zz404 ciğer istersen bak varmıymış ;)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #26 : Mart 09, 2012, 11:15:44 ÖS »
bence alma 1.6ies al bi 48 lik düz boru kat iptali si kadar gideri olur doyurur yani,,hem 4 kapı hem satması kolay ;) ammma ben tıpıne hastayım dıosan ucuz si lara bakma 12 li rakamlara cık en az

+
sen hiç cigerli bi si ye bindin mi ki tutup tekekzantrik 1,6 iesle kıyaslıyorsun ?
Sı ya turbo taktın ama sende de var bi turbo sakin :)

bu arada ies e yapılan o setleri SI a uygularsek ies plakayı gormeyide unutur ilerde bişi var :)

ramco 06

« Yanıtla #27 : Mart 11, 2012, 12:31:13 ÖÖ »

+
Sı ya turbo taktın ama sende de var bi turbo sakin :)

bu arada ies e yapılan o setleri SI a uygularsek ies plakayı gormeyide unutur ilerde bişi var :)
düzgün si bulmak cok zor yatak sarmayan kac tane si var acaba,4 yıl kullandım si tüm araclarımdan daha keyıflıydı bu gercek ama bırde ısın maddı yonunden bakmak lazım o yuzden 1,6ies en masrafsız güç elde edılıcek aractır,,hemde tam bir aile ve hırcın kullanıma uygun ;)
« Son Düzenleme: Mart 11, 2012, 12:34:58 ÖÖ Gönderen: ramco 06 »