Gönderen Konu: KAPUT FİLMİ YAPTIRICAM YARDIM  (Okunma sayısı 2339 defa)

omer1044

KAPUT FİLMİ YAPTIRICAM YARDIM
« : Nisan 07, 2014, 09:23:07 ÖS »
KAPUT ÖN TAMPON VE ÇAMURLUKLARI FİLM İLE KAPLATMAK İSTİYORUM. YAPTIRAN YAPTIRMAYAN HERKESTEN YORUM BEKLİYORUM. BU ARABANIN BOYASINDAN BIKTIM. HER YIKADIĞIMDA YENİ TAŞ İZLERİ BOYA BERBAT.

angaramos

Ynt: KAPUT FİLMİ YAPTIRICAM YARDIM
« Yanıtla #1 : Nisan 07, 2014, 09:57:14 ÖS »
Film derken folyomu demek istedin acaba

Sonata007dr

« Yanıtla #2 : Nisan 08, 2014, 12:03:28 ÖÖ »
Kaliteli bir marka folyo kullanılırsa sorun olmaz ama kalitesizleri güneşten defome olur ve çıkartmak istenince malesef boya masrafı çıkabilir. Çok uzun yol seyahatleriniz oluyorsa o dönemlerde kullanabileceğiniz sökülüp takılabilen kaput maskesini tavsiye ederim.
Bu arada tamponu kaplattırmanızı tavsiye etmem en ufak sürtmelerde folyo kalkar ve çok çirkin gözükür mecburen yeniden söktürüp folyoyu yeniletmeniz gerekir.

0mer

« Yanıtla #3 : Nisan 08, 2014, 09:22:23 ÖS »
hocam benim kaput yarım folyo kaplı v ön ve arka tamponun  kenarlarında var gerçekten söylüyorum on numara düşünmüşler kaputa elen taşları sektidiği için boyaya zarar vermiyor yüksek hızlarda ve geçenlerde tamponun köşesini sürttüm hafiten folyo olduundan olayı tamponuma hiç zarar vermedi kesinlikle tavsiye ederim

gokhankrl

« Yanıtla #4 : Ağustos 13, 2014, 08:38:12 ÖS »
Bende tas izlerinden sikayetci oldugum icin kaputa komple kaplattm. Yarim kaplatma komple yap. 200 tl verdim 3 yil sararmaya karsi garantisi var