Gönderen Konu: Jantla İlgili Önemli Bir Soru  (Okunma sayısı 2259 defa)

canguder

Jantla İlgili Önemli Bir Soru
« : Ekim 26, 2010, 01:37:57 ÖS »
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin,

Benim mersedes slk'ya yeni C serisi AMG jantlardan taktırdım.Ancak ön jant kapakları tam oturmadı ve ordan hub cover (bilya kapağını içeri doğru çekiçledi) Akşam eve geldim baktım kapakları yerinden oynuyor çıkardım altında bilya var.Şu anda kapak olmadan gidiyorum aracın gidişinde herhangi bir sorun yok. Birkaç tanede resim ekliyorum.Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Umarım kazıklanmamışızdır. Resimdeki kapaklar ortadaki boşluğa oturup orayı kapatıyor.Yani mekanik bir görevi yokmuş gibi geldi bana.

canguder

Ynt: Jantla İlgili Önemli Bir Soru
« Yanıtla #1 : Ekim 26, 2010, 02:03:29 ÖS »
arkadaşlar bu arada yazım hatası yapmışım mercedes yerine mersedes yazmışım mazur görün :) yeni jantların resimlerini yakın zamanda koyarım. hondayada jant düşünüyorum ama bu jantçıların yaptığı işler hiç içime sinmiyor. Bu konuyla ilgili bana bilgi verirseniz sevinirim.

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #2 : Ekim 26, 2010, 04:04:32 ÖS »
ah be kardeşim keşke sorsaydın ben burdan istanbuldan jantçı buluyorum iyi jantçılar var istanbulda normalde tam oturması lazım keşke lastik takılmadan deneseydin jantı taktırıp muhtemelen jantın replika jaws yada pdw marka jantlardandır.

canguder

« Yanıtla #3 : Ekim 26, 2010, 07:15:10 ÖS »
benim jant yeni mercedes amg C serisi jantlardan tabi replikası oluyor. benim taktırdığım yerde 5 yıldır tanıdığım kişiler yamuk yapmaz ama içime sinmedi bu yüzden soruyorum.

canguder

« Yanıtla #4 : Ekim 26, 2010, 07:24:52 ÖS »

resimler böyle arkadaşlar , sadece benim merak ettiğim konunu başında verdiğim bilya kapağının mekanizmada bir yeri varmıdır ? olmasada olurmu anlamında.