Gönderen Konu: Jant ve Lastik seçiminde Acil yardım 2010 elegans  (Okunma sayısı 2064 defa)

00adana01

Jant ve Lastik seçiminde Acil yardım 2010 elegans
« : Haziran 21, 2014, 12:27:39 ÖS »
merhaba degerli form üyeleri abilerim kardeşlerim. 2 Sene önce aldığım bazı sebeplerden dolayı kullanamadığım aracıma geçen ay itibari ile kavuşmuş bulunuyorum. Aracımı değiştirme fikri vardı ancak km düşüklüğü ve verdiği keyifi başka kafama yatan bir araçta şuan itibari ile bulamadığım için ufak çapta deşiklikler yapmaya karar verdim. Sizlerden yardım istememin sebebi uzaktan yakından modifiye ile bir alakam olmaması :) hangi lastik hangi janta, honda ya hangi jant gider bijon aralığı nedir bunları araştırarak öğrenmeye çalışıyorum. Şuan itibari ile kafamda VOSSEN 17 inç 5kollu parlak metal jant takımı var, sıfırı ADANA da baya tuzlu ikinci elide bulunmamakta.Sizlerden isteğim 17 lik jant araçta kendini göstermez dediler, 18 de taktığında yayları değiştirmen gerek dediler. Bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden tşkler. Kazasız günler.

cagatay54

Ynt: Jant ve Lastik seçiminde Acil yardım 2010 elegans
« Yanıtla #1 : Haziran 21, 2014, 12:49:30 ÖS »
herkes bişey diyo zaten :) 17 neden göstermesin.jantı gösteren yaydır.jant takacaksanız yay takılması çok daha güzel gösterir yol tutuşunu arttırır.modifiye zevk işidir nasıl bir jant istiyosanız alıp takın beğendiğinizdir sizin zevkinizdir.başkasının zevkine göre değil kendi zevkinize göre yapmayı düşünürseniz çok daha iyi olur.

savas

« Yanıtla #2 : Haziran 21, 2014, 12:58:15 ÖS »
Jant hakkında arkadaşlar detaylı bilgi vericektir ben başka bi konuda uyarmak isterim. Piyasadaki pahalı jantları yarı fiyatına ilan bulup anlaştıktan sonra adam paranın katılımını gönder jantları otobüs firmasına vericem kalanınıda firmadan teslim alınca gönderirsin gibisinden ilan veya kişiler ile görüşürsen kesinlikle para gönderme, ptt kargo ile kapıda ödeme istiyorum de daha geçen hafta tanıdığım birisi bu şekilde 1 000 tl kaptırdı.  Adamın telefonu halen açık savcılığa dilekçe verildi ve adama söylendi en az 2 sene sürer o zamana kadar ben yükümü almış olurum diyor.

cagatay54

« Yanıtla #3 : Haziran 21, 2014, 01:44:56 ÖS »
Jant hakkında arkadaşlar detaylı bilgi vericektir ben başka bi konuda uyarmak isterim. Piyasadaki pahalı jantları yarı fiyatına ilan bulup anlaştıktan sonra adam paranın katılımını gönder jantları otobüs firmasına vericem kalanınıda firmadan teslim alınca gönderirsin gibisinden ilan veya kişiler ile görüşürsen kesinlikle para gönderme, ptt kargo ile kapıda ödeme istiyorum de daha geçen hafta tanıdığım birisi bu şekilde 1 000 tl kaptırdı.  Adamın telefonu halen açık savcılığa dilekçe verildi ve adama söylendi en az 2 sene sürer o zamana kadar ben yükümü almış olurum diyor.

bu konu ayrı bişey zaten.kaç kere başıma geldi kapora istediler vermeyince de laf söylüyor telefonda kavga ediyoruz.düzgün satıcı zaten bellidir.get ilan açtır en güvenlisidir veya tanıdığın birilerini yolla.baktın kimse yok get ilanda açılmıyor o zaman bunu unutmayın dünyada bir tek o malzeme yok.başka satıcılara bakın.

00adana01

« Yanıtla #4 : Haziran 23, 2014, 07:24:47 ÖÖ »
Uyarılarınız için teşekkürler. Jank konusunda dediğiniz gibi gözüme hoş gelen su an için vossen 5 kollusu ancak adanada birkaç yerde baya tuzlu birde yay takılması kafamı kurcalıyor. Araç zaten yeterince yere yakın jant ebatı deişince dahada yakınlaşacaktır, 17 de gerek kalmaz dedi ama 18de kesin yay takılmalı dedi onu pek anlayamadım. yay seçimi ne olmalı kaça patlar.?