Gönderen Konu: sönük angel eyes far  (Okunma sayısı 8473 defa)

CeNii

sönük angel eyes far
« : Eylül 07, 2007, 09:47:26 ÖÖ »
arkadaslar bnım sonar marka angellerım cok sonuk yanıyor... far içindeki sadece halkalarını dısarda satılan halka angellerle degısebılırmıyım..degısırsem kendım yapabılırmıyım...?

Faruk

• Ziyaretçi
Ynt: sönük angel eyes far
« Yanıtla #1 : Eylül 07, 2007, 09:59:46 ÖÖ »
değiştirmek için önce far camını açman lazım bide bu orjınal angel'lar tırnaklı oluyor galiba onu çıkarmak biraz uzun sürebilir sonra aldığın angel'ları takıp tekrar farı kapatman lazım..

biraz uzun ve uğraştırıcı bi iş tabi senin elinden ne kadar gelir bilmem ama birine yaptırırsan daha temiz ve daha düzenli olacağını düşünüyorum..  >=ok

CeNii

« Yanıtla #2 : Eylül 07, 2007, 10:33:11 ÖÖ »
eywalla dostum saolasın  yalnıs far camını acdıkdan sonra buhar olayıyla sıkca karsılasırım dımı ?

can34

« Yanıtla #3 : Eylül 07, 2007, 10:34:59 ÖÖ »

eywalla dostum saolasın  yalnıs far camını acdıkdan sonra buhar olayıyla sıkca karsılasırım dımı ?

evet öyle bi sorunla karşı karşıya kalabilirsin!!

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 07, 2007, 10:36:59 ÖÖ »

valla silikonla iyice kapattığın zmn bişey olmaz ama ne kadar iyi yaparsan yap zmnla buhar oluşacaktır..  :artis

34cvc34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 07, 2007, 10:53:53 ÖÖ »
+1 buhar yapar
 Arkadaşım boşver sönük yansın az biraz bende de öyle bir problem var ama idare ediver eğer xenon takarsan arabana belki angellerin önüne geçmiş olucan ama far takımın daha güzel gözükecektir  >=ok

TheX

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2007, 11:16:07 ÖÖ »
cvc34 sen cıkar o angellerı senınkılerın yanp yanmadıgı bellı bıle degl :)

34cvc34

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2007, 11:20:29 ÖÖ »
sevgili saygılı kibar biraz kıskanç arkadasım thex  resimde gözüküyor gündüz cekmeme rağmen görmüyormusun :dil  ama bu kadar yanıyor o ayrııı :D

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #8 : Eylül 07, 2007, 11:36:16 ÖÖ »

arkadaslar bnım sonar marka angellerım cok sonuk yanıyor... far içindeki sadece halkalarını dısarda satılan halka angellerle degısebılırmıyım..degısırsem kendım yapabılırmıyım...?

sönük  yanma  sepebi ledlerden biri  patlamaış  olabilir  sonarlarda   her  angelda  2  adet  led  bulunmakta  bir  tanesi  patlayınca  çok  sönük  hatta  yanmıyormuş  gibi  duruyor  farı  açtırıp  ledi  degiştireceksin yada çok daha    fazla  yansın diyorsan leon angel  alıcan 2   takımı  100  ytl  farı açtırıp  angel  degişimide   100  ytl  buhar   filan yapma  olasılıgı  çok  düşüük

TheX

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 07, 2007, 11:46:17 ÖÖ »

sevgili saygılı kibar biraz kıskanç arkadasım thex  resimde gözüküyor gündüz cekmeme rağmen görmüyormusun :dil  ama bu kadar yanıyor o ayrııı :D

ya bıraq hergun gordugum araba bana hikaye okuma onceden bole yanıyodu sımdı hıc yanmıor :)

CeNii

« Yanıtla #10 : Eylül 07, 2007, 10:36:13 ÖS »
eywalla arkadaslar saolun noolmussa olmuss sben degısıım en ıyısı elazıgdaım halkaları ıstııım bare gelsınde bakalım bı

RaMsEs

« Yanıtla #11 : Eylül 10, 2007, 08:23:51 ÖS »
Benimkine ne ettiysem olmadı.Farların etrafı slikondan sıra dağlar gibi ama gene de banamısın demiyor.Buğulanıyor yanii..

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 10, 2007, 10:27:59 ÖS »

Benimkine ne ettiysem olmadı.Farların etrafı slikondan sıra dağlar gibi ama gene de banamısın demiyor.Buğulanıyor yanii..

>%6rol  >%6rol  >%6rol

İLKER_VTI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Eylül 11, 2007, 12:29:26 ÖÖ »

O BUHARI KESMEK İMKANSIZ ANGEL FARDA ÖZELLİKLE SICAK SAGUK DEGİŞİKLERİMDE VEDE YAGMUR YADA ARABYI YIKADIGIMIZDA MUTLKA BUHAR YAPAR BUNU KESMEK MALESEF İMKANSIZ GİBİ BİRŞEY ...

CeNii

« Yanıtla #14 : Eylül 11, 2007, 03:50:15 ÖS »
buhar kesılır kesılmesıne ama ben bı yerde buhar onleyıcı krem duymusdum ama ıkı gundur hatırlaamıorum nerde duymusdum dıee arastrjam arkadaslar kesın cozulecek sıkmaın canınısı  :)

RaMsEs

« Yanıtla #15 : Eylül 11, 2007, 06:07:52 ÖS »
vALLA TAM SÜPER OLUR O ZAMAN

CeNii

« Yanıtla #16 : Eylül 17, 2007, 11:27:07 ÖS »
arkadaslar valla gevur ettım bakmadık sanal manal reel hec bsı brakmadım yogh ha yoghhh kusura bakmaınn umutlandrdım belkımde....

honda_team

« Yanıtla #17 : Ekim 09, 2007, 07:25:45 ÖS »
valla bencede uzun sürer ayrıca dediğin buhar olayııyla karşılaşırsın ama uzun 1 iş yani ama bence ne olur ne olmaz sen onu istersen 1 bilene götür çünkü benim başıma öle 1 olay gelmişti 1 keresinde benim angellerde yanıp sönüodu bende yeni 1 angel alıp değiştirdim bu seferde hiç yanmadı 1 ara yandı sonra söndü eskisi gibi oldu bende 1 tamirciye götürdüm o zamandan beri  hiç bir sorun yok !!!!!!!!!! benden sölemesi

honda_team

« Yanıtla #18 : Ekim 09, 2007, 07:26:15 ÖS »
cevabıbı bekliorum okey >=ok

CeNii

« Yanıtla #19 : Ekim 10, 2007, 11:33:15 ÖS »

cevabıbı bekliorum okey >=ok

valla honda_team kardesım :) dogunun ucra koselerınden 1 yerınde bulunan elazıgda angel takan sayılı ınsan varken :) burda tamırcısını bulmak cok zor ama ıstanbulda duydum bı tane oraya gıdene kadar mecbur bole kaljak baska tavsıyenıs varsa yardımcı olursanıs sevınıırım walla