Gönderen Konu: İzmit Modifiye Yardim  (Okunma sayısı 5590 defa)

Selim_41

İzmit Modifiye Yardim
« : Eylül 03, 2013, 09:36:43 ÖS »
Merhaba arkadaşlar civic 2010 elegance model aracim var siyah renk aracima dış modifiye yapmak istiyorum.Şu anki düşüncem mugen body kit yanliz arka tompon hariç arkaya mugen rr çift çıkışli egzos modeli olan tampon ekini almak istiyorum.İnternetten biraz araştirdim mugen body kit bozamiyorlarmiş tam takim yolluyorlar yani arka topman eki ile parça parça satan yer varmidir.Daha önce body kit yaptiranlardan yardim bekliyorum ve izmit de işçiliği düzgün olan usta gelen parçalar boya olacak boyayi nasil tam tutturabiliyormu.İzmitde bu işlem yapmiş arkadaşlardan yardim bekliyorum.
İkinci olarak da arka farlarin alt beyaz olan yerleri siyaha kaplatcam bir kaç arabada gördüm güzel oluyor birde ön panjuru parlak siyaha veya mat siyaha kaplatcam.İzmitde bildiğiniz bir kaplamacı varsa yardimci olursaniz sevinirim.Ön kaput tavan ve bagajida carbon fiber kaplama düşünüyorumda arabam siyah oldugu için nasil durur pek emin değilim sizce nasıl olur ve sizin fikirlerinizi bekliyorum.

HONDAHAN

Ynt: İzmit Modifiye Yardim
« Yanıtla #1 : Eylül 04, 2013, 08:16:44 ÖÖ »
Mesafeni bilemiyorum ama Gebze 'de Etiket Tuning var Selim, biz birkaç arkadaş body kitlerimizi oraya yaptırdık, Mehmet Tanal 0.532.357.45.76 İyi bir usta. Selamımızı da söylersen daha çok yardımcı olur. Ben yaptıdığımda orada boşta bekleyen RR ön ve arka tampon vardı, belki yine vardır, bir sorarsın.Forumumuzda da vardı tek satan arkadaşlar.
Arka stoplarını da kaplayabilir diye düşünüyorum.
Multimediayı da yaptırdım, çokta memnunum ama şu marka iyidir şurada taktır falan diyemem. Bu çok değişken bir konu.
Madem fikir istemişsin ; kaput ve bagajı sakın kaplatma, çok yakışıksız.
Benim aracın yapıldığı gün çekilen resimler sayfa 5 te http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/ilk_gozagrim_eski_ve_yeni_ismiyle-t48092.80.html

Selim_41

« Yanıtla #2 : Eylül 04, 2013, 06:17:39 ÖS »
Mesafeni bilemiyorum ama Gebze 'de Etiket Tuning var Selim, biz birkaç arkadaş body kitlerimizi oraya yaptırdık, Mehmet Tanal 0.532.357.45.76 İyi bir usta. Selamımızı da söylersen daha çok yardımcı olur. Ben yaptıdığımda orada boşta bekleyen RR ön ve arka tampon vardı, belki yine vardır, bir sorarsın.Forumumuzda da vardı tek satan arkadaşlar.
Multimediayı da yaptırdım, çokta memnunum ama şu marka iyidir şurada taktır falan diyemem. Bu çok değişken bir konu.
Benim aracın yapıldığı gün çekilen resimler sayfa 5 te http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/ilk_gozagrim_eski_ve_yeni_ismiyle-t48092.80.html

Eyvallah izmitde bulamazsam mecbur gidecez artik sizin isim nedir ustam?Bir de attiğiniz sayfada yorumlari okudum da bagaj citasi boyasi aktiği için söktüm demişsiniz boyayi orasi mi yapiyor yoksa başka bir yere mi boyatiyor işçiliği nasil ustanin tomponlari bazisi iyi oturtamiyor diye okudum bu forumda.

aLeN

« Yanıtla #3 : Eylül 04, 2013, 06:23:14 ÖS »
Karbon fibere hiç bulaşma guzel olmaz bence.
Ben işlemleri izmitte yaptım boya beyaz ve siyahta belli olmaz diger renklerde tutmayabilir yinede yardımcı oluruz.
Hondahan in dedigi gibi mehmeti ara gebzede. bende ondan aldim tamponlari falan.

Selim_41

« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2013, 06:42:03 ÖS »
Karbon fibere hiç bulaşma guzel olmaz bence.
Ben işlemleri izmitte yaptım boya beyaz ve siyahta belli olmaz diger renklerde tutmayabilir yinede yardımcı oluruz.
Hondahan in dedigi gibi mehmeti ara gebzede. bende ondan aldim tamponlari falan.

İşlemleri izmitde nerde yaptirdin kaçe mal oldu ve varsa arabanin resimleri görmek isterim.

aLeN

« Yanıtla #5 : Eylül 04, 2013, 08:48:34 ÖS »
Hepsini tek yerden yapamazsin zaten boyayi baska yerden kaplamayi baska yerden falan. Boya ucretleri uc asagi bes yukari aynidir bir parcaya 150 lira alirlar ama sen tamponu alinca mehmet'e soyle boyattir bence. daha uyguna gelir cunku.

HONDAHAN

« Yanıtla #6 : Eylül 05, 2013, 08:07:06 ÖÖ »
Eyvallah izmitde bulamazsam mecbur gidecez artik sizin isim nedir ustam?Bir de attiğiniz sayfada yorumlari okudum da bagaj citasi boyasi aktiği için söktüm demişsiniz boyayi orasi mi yapiyor yoksa başka bir yere mi boyatiyor işçiliği nasil ustanin tomponlari bazisi iyi oturtamiyor diye okudum bu forumda.

İsmim Bilgehan ama farketmez; THT diyebilirsin, Hondahan diyebilirsin, 34 HAN 17 diyebilirsin, bir şekilde hatırlar :) 
Alt ekler plastik ama malesef arka cam üzeri ve bagaj üzeri spoiler plastik olamıyor, yokmuş, fiber oluyormuş. E Fiber de plastik kadar rahat birşey değil boya konusunda. Ya Mehmet ustanın acemiliğine geldi, ya da ben acele ettirdim, fiber parçaların boyası iyi olmadı, sonra tekrar boyattım. Başka bir sorun yok.

Selim_41

« Yanıtla #7 : Eylül 05, 2013, 11:10:07 ÖS »
Hepsini tek yerden yapamazsin zaten boyayi baska yerden kaplamayi baska yerden falan. Boya ucretleri uc asagi bes yukari aynidir bir parcaya 150 lira alirlar ama sen tamponu alinca mehmet'e soyle boyattir bence. daha uyguna gelir cunku.

Varmi tanidik kaplamaci nerde ismi nedir?

Selim_41

« Yanıtla #8 : Eylül 05, 2013, 11:15:04 ÖS »

Varmi tanidik kaplamaci nerde ismi nedir?

Anladim çok saol

Serna

« Yanıtla #9 : Eylül 06, 2013, 04:31:40 ÖS »
Selim bey pazar günü tuning cadde izmit olarak buluşmamız var ayrıntıları tuning cadde izmit facebok sayfasından bakabilirsin

aLeN

« Yanıtla #10 : Eylül 06, 2013, 06:08:38 ÖS »
Aynen buluşmaya gel bende orada olacam anlatiriz detayli bir sekilde. Tanıdık kaplamacida var.

Selim_41

« Yanıtla #11 : Eylül 07, 2013, 05:03:20 ÖS »
Evet biliyorum da pazar dayi oğlunun duğunu var gelemeyecem :(