Gönderen Konu: İstanbul'da Bildiğiniz Expertiz İçin Düzgün Sağlam Bir Usta Varmıdır ?  (Okunma sayısı 1141 defa)

PearL GreY MoNsteR

Hayırlı Ramazanlar. İstanbuldan 1.6iEs alacağım fakat orada cevrem yok vede bilinmedik yerlere gidip şüpheye düşmek istemiyorum . Bildiğiniz tanıdık ustanız varmı ? Veya Expertiz Merkezi gibi birşey . İzmirde 50 Tlye süspansiyonlara kaporta boya dyno yada sokuyorlar aracı bu gibi merkezler varmıdır ?? Şimdiden Teşekkürler Ve Tekrardan Hayırlı Ramazanlar...

piscocuk

güngörende benim arkadaşlarım var.adamlar işin ehli kaporta boya konusunda.mekaniktede bir arkadaşım var o da güngörende sana yardımcı olurlar..honda cm plazadada arkadaşım var.

PearL GreY MoNsteR

güngörende benim arkadaşlarım var.adamlar işin ehli kaporta boya konusunda.mekaniktede bir arkadaşım var o da güngörende sana yardımcı olurlar..honda cm plazadada arkadaşım var.

Emre abi Öncelikle cevabın için teşekkürler. Ya aslında servisemi soksaaam sanayidemi göstersem gidip geliyorum ... Abi Özelden Bana telefon numaranı verebilirmisin. Biz oraya elince seni arasak sen bize tarif etsen... Teşekkür ederim abi . Bu Arada Hayrlı Ramazanlar...