Gönderen Konu: İES MODİFİYE  (Okunma sayısı 3494 defa)

PREDATOR06

İES MODİFİYE
« : Temmuz 11, 2010, 05:55:19 ÖS »
ARKADAŞLAR BENDE 98 MODEL BİR İES VAR ARABAMA BİRAZ MASRAF EDİP GÜZELLEŞTİRMEK İSTİYORUM. ÖNCELİKLE YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEYLER ARABAMIN ÖN TAMPONUNU MAKYAJLI KASA TAMPONU İLE DEĞİŞTİRMEK ANGEL FAR ALMAK LED STOP ALMAK VE 15" JANT ALMAK TAVANA VE CAMLARA FİLM ÇEKTİRMEK SPOİLER TAKMAK ... BU MALZEMELERİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM NERELERDEN ALMALIYIM ANKARADA YAŞIYORUM KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI MALZEMELERİ NERDEN ALABİLECEĞİMİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...

kayipbalik

Ynt: İES MODİFİYE
« Yanıtla #1 : Temmuz 11, 2010, 06:25:27 ÖS »
ankarada bir arkadaş var. 1.6 ies aracının full donanımını satıyor. aklına ne gelirse jant lastik spoiler far stop tampon ..
sahibinden de arabası da var ankara keçiörende gri 1.6ies

ertunc_93modelci

« Yanıtla #2 : Temmuz 11, 2010, 06:47:32 ÖS »
bende 93 model honda civic var p211 jant kullanıyorum tanesı 175 tl 15nc sanada tavsıye ederım sıtesınden aldım uygun fıyat hemde gosterıslı

kayipbalik

« Yanıtla #3 : Temmuz 12, 2010, 06:32:27 ÖS »
p211 nasıldı  acaba

tolgadl

« Yanıtla #4 : Temmuz 12, 2010, 07:56:01 ÖS »
ARKADAŞLAR BENDE 98 MODEL BİR İES VAR ARABAMA BİRAZ MASRAF EDİP GÜZELLEŞTİRMEK İSTİYORUM. ÖNCELİKLE YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEYLER ARABAMIN ÖN TAMPONUNU MAKYAJLI KASA TAMPONU İLE DEĞİŞTİRMEK ANGEL FAR ALMAK LED STOP ALMAK VE 15" JANT ALMAK TAVANA VE CAMLARA FİLM ÇEKTİRMEK SPOİLER TAKMAK ... BU MALZEMELERİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM NERELERDEN ALMALIYIM ANKARADA YAŞIYORUM KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI MALZEMELERİ NERDEN ALABİLECEĞİMİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...
ilk olarak makyajlı kasanın tamponu senin araca olmaz illede yapıcam dersen farlar çamurluklar ve kaput değişmesi lazım başka bir yol ise bitane makyajlı kasa tamponunu alıp alt kısmısı kesmek senin tamponunnuda kesip üsttarafıyla birleştirmek ne kadar başarı olur bilmiyorum yada son çare bantları iptal ettir makyajlı kadar güsel olmasada iyi duruyo( ben öyle yaptım) jant konusuna gelince ucuz ağar bi jant almana hiç gerek yok forumda bi arkadaş orjinal 15 lerini satıyodu orjinal takıcaksan tak yoksa arabayı yormaya ne gerek var (ben 17leri soktum orjinal sac taktım) farlara gelince bence angel alma malum eski araba angellar çok sırıtıyo bence hiç güsel olmuyo angel yerine far karartma uygula içinede bi xenon ama 4300 k orjinal renk olsun arabayı kaliteli gösteriyo ucuz modifiye gibi değil (en yakın zamanada bende yapıcam) stoplara gelince ben orjinal seviorum hiç düşünmedim bunun sebebide aracın eski olması ucuz modifiye hiç şık durmuyo olabildiğince arabayı orj ama kaliteli göstermek daha hoş genede sen bilirsin film olayına gelince tavan filmi şart benimde rotuslar var sırıtıyo tavana işlem riskli araba bilinmeze dönüyo inş.en yakın zamanada kaplama yapılıcak camlara açık renk çizilmez rengi falan atmaz bi film iyi olur eski aracımda ucuz kullanmıştım şu an nerdeyse camla aynı renkte ve çizik içinde spoiler konusu eğer onuda orjinal takıcaksan iyi görünür ama race tipi spoilerlerden düşünüyosan gerçekten bizim arabalara yakışmıyo arabanın modifiyeli olmasıyla amele arabası olması arasında ince bi çizgi var eski olduğundan dolayı bu sebepten en sade şık ve orj parçalara en yakın şeylelerle modifiye yapmanızı tavsiye ederim umarım bi fikir edinebilirsiniz iyi geceler....

PREDATOR06

« Yanıtla #5 : Temmuz 14, 2010, 10:01:47 ÖÖ »
Arkadaşlar tamponu değiştirmek yerine tamponun altına makyajsız kasa uyumlu karlık ve sis farı almaya karar verdim spoiler olarakta bagajın ucuna takılan kuşak şeklindeki parçadan alcam. Stoplarıda elektronikçi olmamın verdiği avantajla önce kendim yapmayı deniycem :) olmazsa kendi stopunu çöpe atıp led stop alcam... Farıda xenonla değiştircem ancak jant olarak henüz birşeye karar vermedim 600 lirayı geçmeyen ne abartılı nede çok sade bir jant alcam size sormak istediğim 15" jant sizce ne kadar güzel duruyor biraz daha büyüğünü taksak çamurluğa sürtme yada ön takımı bozma gibi bi zarar verir mi?...

tolgadl

« Yanıtla #6 : Temmuz 14, 2010, 10:20:33 ÖÖ »
jant tamamen görüntü amaçlı sağlıklı bir sonuç bekleme sürtmede yapar geniş taban lastik alıcağın için sarfiyetta çıkar 15te bişey olmaz tabi orjinalide 15 zaten daha 17 18 için söylüyorum bunu büyük jant taktığın zaman en basite ön arka küle gergisi takıcaksın oda bi masraf ve bide ön takıma illaki zararı olucaktır..