Gönderen Konu: honda civic kol dayaması hakkında.  (Okunma sayısı 6016 defa)

teachers71

honda civic kol dayaması hakkında.
« : Şubat 19, 2009, 10:51:40 ÖÖ »
selam arkadaşlar.henüz haftasını bile doldurmayan 2005 honda 1.6 ls sahibiyim. arabamda koltuklar arasında koldayaması yok. bir tane aldım ama çok uygun gibi gelmedi bana. hondaların el freni yüksek sanırım biraz. montaj yaptırmadım o yüzden. bir arkadaşta ies modelinde var ve çok hoşuma gitti. üstten bakınca "L" harfi şeklinde idi. el freni için boşluk bırakılmış. o kolçağı intenette aramam rağmen bulamadım. orjinalindemi vardı sonradanmı takılmış anlamış değilim ama orjinal gibi duruyor.
sizden ricam o arakadaşın aracındaki L şeklindeki kolçağı bulabilirmiyim. yada bu araca uygun takılabilecek bir kolçak tavsiyesinde (linki ile beraber) bulunabilirmisiniz. selamlar.

merburvehan

Ynt: honda civic kol dayaması hakkında.
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2009, 12:58:28 ÖS »
O kolçak orjinal orjinalinin yerine başka koyman hiç güzel durmaz yada orjinaline yakın olmalı bi ara bende aradım bulamadım senin arabanda japon montaj galiba yerlilerinde var...

wegane

• Ziyaretçi
Ynt: honda civic kol dayaması hakkında.
« Yanıtla #2 : Şubat 19, 2009, 08:34:37 ÖS »
evet arkadaşım tam benim duygularımı anlatmışsın kutlarım seni. bende bir hafta önce 2005 honda civic ls. aldım orta kol dayama arıyorum ama bulamadım. es modellerinde orijinal kol dayama mecvut. honda bayisinin servis kısmında çalışan arkadaşım var ona söyledim. es modelinden çıkma orijinal bulabiliriz başka yolu yok dedi. hala haber bekliyorum aramadı. neyse bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyoruz. saygılar...