Gönderen Konu: Pıranha navigasyon  (Okunma sayısı 2450 defa)

ua23ua

Pıranha navigasyon
« : Eylül 25, 2012, 09:15:15 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba ben pırnaha ınfınıtı hd almak istiyorum.Kullanan varmıdır veya bilgisi olan var mı.Acil yardım lütfen.Ürün linki aşağıda
http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=189

poyraz_41

• VeLi AY
Ynt: Pıranha navigasyon
« Yanıtla #1 : Eylül 25, 2012, 09:30:56 ÖÖ »
http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=276

Bende bu ürünü düşünüyorum var mıdır kullanan.

faw13

« Yanıtla #2 : Eylül 25, 2012, 09:41:23 ÖÖ »
tv ıvır zıvır özellikleri sizin için önemli değilse bütün navigasyonlar aynı işi yapar, çabuk uydu bağlantısı kuran modelleri tercih edebilirsiniz ki yeni modellerin hepsi zaten çabuk bağlantı kurar

ua23ua

« Yanıtla #3 : Eylül 25, 2012, 09:43:20 ÖÖ »
tv ye gerek yok bluetooth olsun yeter

23korg23

« Yanıtla #4 : Eylül 26, 2012, 12:13:38 ÖÖ »
arkadaşlar bütçenizi bilmiyorum ama eğer 350 lira gibi bir bütçe ayırırsanız next piri reis modelini tavsiye ederim yok eğer daha ucuz diyorsanız next 565 modelini tavsiye ederim eğer bluetooth istemezseniz next555 alın bu iki ürün TBS li yani trafik bilgi sistemi alıyo diğerleri gibi radyo D üzerinden değil ayrıca piranhanın hd ekran dediği modeli next geçen yıl çıkarmıştı ve size tavsiye ettiğim iki cihazın işlemcisi 664 mhz gps alıcısı 64 kanal sirf fix3+ birde igo primo 2.1 .... nette almayı düşündüğünüz cihazları araştırın öyle alın!! nextin müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı şiddetle bu markayı tavsiye ediyorum.

ua23ua

« Yanıtla #5 : Eylül 26, 2012, 09:08:21 ÖÖ »
arkadaşlar bütçenizi bilmiyorum ama eğer 350 lira gibi bir bütçe ayırırsanız next piri reis modelini tavsiye ederim yok eğer daha ucuz diyorsanız next 565 modelini tavsiye ederim eğer bluetooth istemezseniz next555 alın bu iki ürün TBS li yani trafik bilgi sistemi alıyo diğerleri gibi radyo D üzerinden değil ayrıca piranhanın hd ekran dediği modeli next geçen yıl çıkarmıştı ve size tavsiye ettiğim iki cihazın işlemcisi 664 mhz gps alıcısı 64 kanal sirf fix3+ birde igo primo 2.1 .... nette almayı düşündüğünüz cihazları araştırın öyle alın!! nextin müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı şiddetle bu markayı tavsiye ediyorum.

eyw toprağım sağolasın ama almaktan vazgeçtim pıranhayı.Aynı anda tüm fonsiyonlar çalışmıyormuş.Mesela hem müzik dinleyip hemde haritayı kullanamıyormussun o yüzden gerek yok.Arabaya gövdeye takılan dvd navigasyon almaya karar verdim.Biraz para biriktirip onu almak daha mantıklı sanki

23korg23

« Yanıtla #6 : Eylül 26, 2012, 06:33:53 ÖS »

eyw toprağım sağolasın ama almaktan vazgeçtim pıranhayı.Aynı anda tüm fonsiyonlar çalışmıyormuş.Mesela hem müzik dinleyip hemde haritayı kullanamıyormussun o yüzden gerek yok.Arabaya gövdeye takılan dvd navigasyon almaya karar verdim.Biraz para biriktirip onu almak daha mantıklı sanki

ben markayı kötülemek istemedim o nedenle olumsuz durumlarını yazmak istemedim ve netten araştırın dedim.. nextte o dediğin olay var ayrıca nextte ifadeler kesindir harita güncelleme sınırsız yazar diğer markalarda ömür boyu yazar ve birçoğunda güncellemde  sorun çıkar nette bu şikayetler dolu.. verdiğin karar bence doğru marka olarak bişey demem ama ama haritası başarsoft olsun gps alıcısı iyi olsun birde igo primo navgasyon yazılımı olursa diğer özellikleri tv vs zaten zevkine kalmış