Gönderen Konu: Honda Civic Elegance otomatik mod  (Okunma sayısı 2809 defa)

asmaz

Honda Civic Elegance otomatik mod
« : Ağustos 15, 2009, 06:54:13 ÖS »
Aracıma biraz takviye yapmak istiyorum... kat iptali araboru son susturucu olmayacak bilmiyorum ses cıkarmı bu sekilde ama cıkarmıyorsa sesssiz kalsın poliser benden uzak dursun bir de son olarak dereceli egzantrik düşünüyorum...tahmini alıcagım guc miktarı nedir ve bunlar ne kadara mal olur?

simdiden tesekkürler

Melih1990

Ynt: Honda Civic Elegance otomatik mod
« Yanıtla #1 : Ağustos 19, 2009, 03:59:14 ÖS »
Aracıma biraz takviye yapmak istiyorum... kat iptali araboru son susturucu olmayacak bilmiyorum ses cıkarmı bu sekilde ama cıkarmıyorsa sesssiz kalsın poliser benden uzak dursun bir de son olarak dereceli egzantrik düşünüyorum...tahmini alıcagım guc miktarı nedir ve bunlar ne kadara mal olur?

simdiden tesekkürler

bende dereceli egzantrik ve cold air intake düşünüyorum bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. birde hocam katalizör iptali , son susturucu olmazsa hem araba aşırı ses yapar hemde küresel ısınmanın iyice arttığı bugünlerde co2 emisyonu açısından dünyaya çok zararlı olur ayrıca muayenede sorun çıkarır emisyon bakımından

asmaz

« Yanıtla #2 : Ağustos 19, 2009, 09:32:26 ÖS »
valla tesekkürler paylastıgın bilgiler için birşeyi yapıyorsak sonuna kadar yapıcaz hani ben değiştirmiyim demiştim :D hala kafam soru işaretleri var ne gibi farklılık olcak aracımda ve kaca patlıycak hala bunun hakkında bilgi alamadım :(

statik

« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2009, 09:37:36 ÖS »
ben olsam hiç bişey yapmam, gider ultra kalite bi baldır desteği bile olan deri koltuk döşetirdim :) turbo takmadıktan sonra hiç bişey olmuyor..

asmaz

« Yanıtla #4 : Ağustos 20, 2009, 07:19:24 ÖÖ »
turboyada girilmez bence ama bakalım arastırıyorum...

shadow

honda servis
« Yanıtla #5 : Eylül 15, 2009, 11:35:57 ÖS »
slm arkadaşlar sizden bi konu hakkında yardım almak istiyorum daha bugün honda civic 1.6 elegance otomobil aldım bayi elemanlartından biri bana servis dışında aksesuar yaptırırsanız araç garanti dışı kalır dedi acaba ne kadar doğru ve yapacağım işte basit bi cam filmi yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler