Gönderen Konu: HONDA CİVİC ELEGANCE JANT SEÇİMİ ( TERCİH EDİLMESİ GEREKEN EBAT/UYUM SORUNU)  (Okunma sayısı 4234 defa)

teknolojix06

• teknolojix06
Arkadaşlar sizlerden çok acil yardım bekliyorum jant alacağım fakat hangi janttan ziyade ebat olarak ne almalıyız arabayı yormayacak konforu bozmayacak ve spor görünümü olacak tavsiyeleriniz nelerdir? 17' mi 18' mi ? 18' araçtaki konforu rahatlığı bozar mı ? jant ve lastik ebatları konusunda acil yardım... aracım 2007 honda civic elegance siyah saygılar iyi forumlar

teknolojix06

• teknolojix06
ben burayı gerçekten forum sanmıştım da neden kimse kimseye yardımcı olmuyor çözemedim saygılar.. <783^2

dreamnej

ben burayı gerçekten forum sanmıştım da neden kimse kimseye yardımcı olmuyor çözemedim saygılar.. <783^2
kardeş sorunun cevabı aslında sorunun içinde gizli

16 jant haricinde ne alırsan al, konfordan ödün vereceksin, lastik yüksek yanak olsa araba yayık ayranı gibi sallanır, yanaklar ince olsa,her çukuru beline beline vurur,kütür kütür ses çıkar, yol bilgisayarındaki tüm değerler sapıtır, aracın lastiklerinin bir turda aldığı yol değişeceğinden yakıt sarfiyatından km ye kadar her şey yanlış hesaplanmaya başlar, bana sorarsan kendi jant ebatında fakat dizayn olarak güzel bir jant tercih edebilirsin, amma yok illa ben jant alacağım diyorsan bari 17 al, en fazla seni çok rahatsız ettiğinde geniş yanak lastik takıp yoluna devam edebilirsin. 18 den memnun kalmazsan 2.el diye satışa çıkartmak zorunda kalırsın