Gönderen Konu: honda civic Bass ve Anfi taktırıcam yardım lütfen..  (Okunma sayısı 3005 defa)

kiewitz

honda civic Bass ve Anfi taktırıcam yardım lütfen..
« : Kasım 05, 2010, 02:06:32 ÖS »
Arkadaslar herkese merhabalar benım 2010 model honda civic aldım.bu arabaya Bass ve Anfi taktırmak istiyorum.İstanbul avrupa yakasında oturuyorum.Bu işlerden anlayan birilerini bana tavsiye ederseniz yarın taktırıcam.Şimdiden teşekkürler.Fiyatta yazarsanız sevinirim.

trancebabe

Ynt: honda civic Bass ve Anfi taktırıcam yardım lütfen..
« Yanıtla #1 : Kasım 05, 2010, 02:13:00 ÖS »
bizim araçların aküsü ölümdür aman dikkatli ol profesyonel bişeye giriceksen kapasitör ve yedek akü beslemesi yapmanı tavsiye ederim.

kiewitz

« Yanıtla #2 : Kasım 05, 2010, 02:20:49 ÖS »
teşekkür ederim.Sagolasın.onun  için bende buradan yardım istedim.inşallah yardım eden biri olur:)))))))

trancebabe

« Yanıtla #3 : Kasım 05, 2010, 02:51:14 ÖS »
teşekkür ederim.Sagolasın.onun  için bende buradan yardım istedim.inşallah yardım eden biri olur:)))))))

izmirde olsan 50bin yer söyleyebilirdim sana :) ama aşırı profesyonele girme sakın cok masraf istiyor bizim araclar ve arka taraf cok zırıltı yapıyor cam altı plastik sanırım pandizot iyi degil akü cabuk bitiyor zaten normal yollu bişey yap 2 takım kompenant al teybe bağlattır bence birde mono amfi ve güzel bi bass mesela vibe slick olabilir bağla gitsin :)

kiewitz

« Yanıtla #4 : Kasım 05, 2010, 03:02:51 ÖS »
tamam hocam cok sagolasın bakalım istanbul bahçelievlerde varmış ama yarın oraya gidicem .

Saro

« Yanıtla #5 : Kasım 05, 2010, 06:29:36 ÖS »
Kardeşim İstanbuk Şirinevlerde Aktepe Var bu Meşhur Modifiyeciler sokağında google yaz zaten aktepe sound diye çıkar yapıaln araçlara bakarsna kaliteyi anlarsın :) Sahibi osman veya emreye saro yönlendirdi dersen ellerinden geleni yaparlar

kiewitz

« Yanıtla #6 : Kasım 05, 2010, 07:10:24 ÖS »
cok sagol dostum.yarın oraya gıderım ben.