Gönderen Konu: headers hakkında yardım  (Okunma sayısı 4518 defa)

s45ak!

• Ziyaretçi
headers hakkında yardım
« : Ocak 12, 2009, 08:36:58 ÖS »
arkadaslar aracıma headers taktırmayı dusunuyorum.Yararlarını okudum düşük devirde güç kazancı.Peki zararları neler örnegın arabanın yakıtı ne oranda artacak?....vb

Birde pıyasana 150den 300 mılyona kadar olan markası bılınmeyen krom cesıtler war + birde 250-300$ dan baslayan seramık ve bırkac tane daha modele sahıp markalar war peki sistem aynı sistem sanırsam ama ucuz ile pahalı arasındaki farklar neler?
    Bu konuda bilgiye sahip DEneyimli arkadasların tavsiyelerine ve bilgilerine ihtiyacım war yardımcı olursanız sevinirim....SAYGILAR

GEKIDO

Ynt: headers hakkında yardım
« Yanıtla #1 : Ocak 13, 2009, 09:35:23 ÖS »
benim bildğim kadarıyla kromlar zamanla çatlama patlama vs vs yapıyo ama şöle bişeyde var ben 12.03.2008 airmass marka krom 4-2-1 header aldım geçen günlerde aracımı satıcağım için orjinale döndüm o zaman içerisinde hiçbir çatlama görmedim yakıtıda öle anormal derece etkilemiyo aradaki fiyat farkınada gelince kalite ve güç farkı var en iyis DC tartışılmaz en pahalısıda o zaten...

alper s2000

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2009, 09:48:25 ÖS »
Bende var dc headers(s2000) tam tersi headers düşük devirleri öldürü yüksek devirleri arttırır hiç tavsiye etmiyorum.

S2K_06

« Yanıtla #3 : Ocak 15, 2009, 10:38:45 ÖÖ »
S2000 için toda 4-2-1 aldim bnde bekliorm gelmesini..S2000 inde dc cok kotu oldugunu soyluyorlar ama krom alma bnce..seramik ve kaliteli bi marka almani tavsiye ederim..bnzin ufakta olsa artar

RaMsEs

« Yanıtla #4 : Ocak 15, 2009, 10:51:30 ÖÖ »
4-2-1 alt devirler hareketlendi..Yüksek vitesle düşük devirlerde daha rahat gidiyorum..Benzin olayı cebini yakmaz merak etme.Farketmezsin bile..Seramikden şaşma..Bende Airmas var..Performans için sadece hıdır pek bir işe yaramaz.Araboru olayına da girmen lazım..

önder

« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2009, 09:25:47 ÖS »

4-2-1 alt devirler hareketlendi..Yüksek vitesle düşük devirlerde daha rahat gidiyorum..Benzin olayı cebini yakmaz merak etme.Farketmezsin bile..Seramikden şaşma..Bende Airmas var..Performans için sadece hıdır pek bir işe yaramaz.Araboru olayına da girmen lazım..

slm Erman beni hatırladınmı..?  
senin aracın yürürü çok güzeldi..headers taktıktan sonra düşünemiyorum bile nasıl olmuştur..
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2009, 09:26:50 ÖS Gönderen: önder »

RaMsEs

« Yanıtla #6 : Ocak 17, 2009, 07:24:41 ÖÖ »

slm Erman beni hatırladınmı..?  
senin aracın yürürü çok güzeldi..headers taktıktan sonra düşünemiyorum bile nasıl olmuştur..

Vay Vay Vay kimleri görüyuorum..Önder ne alemdesin sen ya..Buluşmaya gel görüşelim..

önder

« Yanıtla #7 : Ocak 17, 2009, 11:58:13 ÖÖ »
inşallah birgün gelicem nasipse.....
ara sıra geçiyorum sitenin önünden görüyorum aracı...
bir hafta sonu buluşuruz...haberleşelim..

RaMsEs

« Yanıtla #8 : Ocak 17, 2009, 12:51:53 ÖS »

inşallah birgün gelicem nasipse.....
ara sıra geçiyorum sitenin önünden görüyorum aracı...
bir hafta sonu buluşuruz...haberleşelim..

Eyvallah Önder..Görüşürüz..

merburvehan

« Yanıtla #9 : Ocak 18, 2009, 05:51:58 ÖS »

Yaw erman abi 4.2.1 üst devirleri güçlendirmezmi.4.1'in alt devirleri güçlendirmesi gerekiyo...

emrekunt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 27, 2009, 12:48:20 ÖS »
abicim krom iyi güzel hakikaten de ısındıktan sonra 1-2 kere suya gir çatırt gidiyor. dikkatli kullanman lazım. suya falan girmezsen çok sorun çıkartmaz. ama suya gireceğin zaman dikkatli geçmen lazım öle löngürt diye geçersen ve headers yüksek sıcaklığa geldiğinde su direk sıcaklık fark yaratıp çatlatıyor. biz çok arkadaşın arabaya taktırdık bi problem yaşamadık şimdiye kadar. ayrıca civic için öneririm. gayet güzel oluyor. performansı sesi falan.

freestyle

« Yanıtla #11 : Ocak 28, 2009, 04:59:04 ÖS »
porselen taktır istersen kara gir :)

typerr_92

« Yanıtla #12 : Ağustos 04, 2009, 02:59:40 ÖÖ »
slm bende bu konuyla ılgılenıyorum bu bahsettınız aırmes headers ın markası dc sport mu oluyo arkadaslar bılen varsa acıklarsa sevnıırm a.e.o